Skocz do zawartości

Szanse na dostanie pozwolenia na pracę


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Ogólnie sytuacja przedstawia się tak mam 20 lat, skończyłem technikum budowlane maturę zdałem. Nie miałem nigdy kłopotów z prawem. Moim marzeniem zawsze było wyjechać do USA .Tata był tam przez około 7lat z przerwami w latach 90tych. Wszystko legalnie (zielona karta). Kuzyn taty ma tam firmę budowlaną mówi że pracę u niego mam zagwarantowana bo pracowników ponoć brak. I tu pojawia się moje pytanie czy mam jakiekolwiek szanse na dostanie wizy na pracę tymczasową?  

Z góry dziękuję za Pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
2 minuty temu, Wojteq1997 napisał:

Witam, 

Ogólnie sytuacja przedstawia się tak mam 20 lat, skończyłem technikum budowlane maturę zdałem. Nie miałem nigdy kłopotów z prawem. Moim marzeniem zawsze było wyjechać do USA .Tata był tam przez około 7lat z przerwami w latach 90tych. Wszystko legalnie (zielona karta). Kuzyn taty ma tam firmę budowlaną mówi że pracę u niego mam zagwarantowana bo pracowników ponoć brak. I tu pojawia się moje pytanie czy mam jakiekolwiek szanse na dostanie wizy na pracę tymczasową?  

Z góry dziękuję za Pomoc. 

Pracodawca wystepuje o wiza na prace tymczasowa, wiec rozmawiaj z nimi. Jezeli oni oczekuja ze przyjedziesz i bedziesz pracowal, to szans nie masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Wojteq1997 napisał:

A to nie wiedziałem że to działa w ten sposób. Reasumując to pracodawca musi złożyć wniosek o to żeby ja przyleciał. A dopiero póżniej ja wkraczam? 

 

O kazda pracownicza wystepuje pracodawca - musi zlozyc odpowiednio napisana petycje ktora musi zostac zatwierdzona, dokumenty trafiaja do ambasady i na samym koncu Ty udajesz sie tejze po wize.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...