Skocz do zawartości

Pomoc potrzebna :)


Rekomendowane odpowiedzi

Moi Drodzy,

mam kilka problemow odnosnie wypelniania wniosk. Do stanow chce leciec z narzeczonym, z ktorym mam dziecko . Pierwsza kwestia jest taka ze on ma podwojne obywatelstwo, urodzil sie w stanach ale mieszkal w Polsce 9 latal tam tylko na wakacje ) I teraz wypelniajac wniosek wizowy wpisujac z kim lece mam wpisac z przyjacielem (?). Chcemy leciec do mamy narzeczonego ( czyli babci mojej corki) . W wizie jest pytanie o relacje z osobą do której jadę i to też trochę głupię wpisac przyjaciel. Czy moze w obu opcjach powinnam wpisac pozostałe.

nie wiem czy mam szanse na dostanie wizy, co prawda mam stala prace i kredyt ale z drugiej strony narzyczony ma obywatelstwo i rodzine tam.

corce tez musze wyrobic wize, czy lepiej zrobic to za jednym zamachem, czy moze poczekac skoro istnieje ryzyko ze moge nie dostac

Bedę bardzo wdzięczna za odpowiedz

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
2 godziny temu, Monia Monia napisał:

Ja miałam podobną sytuację , z tym że nasza córeczka ma obywatelstwo po swoim tacie obywatelu USA . I niestety nie dostaliśmy wizy turystycznej . 

Zdziwiłbym się gdyby obywatele US (Twój partner i Wasza córka) dostali wizy turystyczne do własnej ojczyzny. I nie dziwię się, że Ty nie dostałaś wklejki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, quarterback87 napisał:

Zdziwiłbym się gdyby obywatele US (Twój partner i Wasza córka) dostali wizy turystyczne do własnej ojczyzny. I nie dziwię się, że Ty nie dostałaś wklejki.

Pomijając nieścisłości u kolezanki. Rozumiem ze tez mam marna szanse na wize ? Pomimo tego ze mam prace i kredy na mieszkanie .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Anita Guzińska napisał:

Pomijając nieścisłości u kolezanki. Rozumiem ze tez mam marna szanse na wize ? Pomimo tego ze mam prace i kredy na mieszkanie .....

Szansa jest zawsze. Wszystko zależy od szczerości aplikującej osoby, i tego jak się "sprzeda" przed konsulem. Głowa do góry, więcej wiary w siebie i aplikuj o wklejkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...