Joanna30

Administrator
 • Zawartość

  5062
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

4

1 obserwujący

O Joanna30

 • Tytuł
  Rezydent FORUM

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Wrocław

Ostatnie wizyty

9983 wyświetleń profilu
 1. Ostatnia płyta to w ogóle osobna historia. Niby muza lżejsza, nieco inna (za co niektórzy mocno po nich pojechali), ale tekstowo to wielkie doły. A z drugiej strony już od początku i tytuły i teksty były depresyjne. Że wspomnę tylko o In The End i Runaway. Może właśnie dzięki temu mówiono, że Chester jest głosem pokolenia. Nastoletni buntownicy świetnie się w jego muzyce odnajdowali.
 2. Doskonale ubrałeś w słowa moją opinię! Dzięki
 3. ... że kolejny artysta odebrał sobie życie i trochę to mną tąpnęło. Widziałam gościa miesiąc temu i nie umiem pojąć, że to był ostatni raz i już nigdy więcej go nie zobaczę. Wiem, są większe tragedie, ale nie potrafię zrozumieć, że ludzie wybierają taką drogę i takie wyjście z sytuacji. Jeszcze tyle mógł dokonać, ale postanowił się pożegnać...
 4. Nie, żebym się czepiała, ale nie może mieć jednocześnie zielonej karty i obywatelstwa amerykańskiego A czy ona nie dostała kopii tego, co podpisała? Wydaje mi się, że powinna.
 5. Super! Pasowaliście do siebie obuwniczo
 6. Bardzo ładne te Wasze sukienki Ja ostatnio byłam na ślubie, gdzie panna młoda wydała krocie na taką sukienkę Do tego miała biały welon. Suknia śliczna, ale kolor nie robił efektu WOW, przynajmniej dla mnie No ale najważniejsze, że sama sobie się podobała
 7. A jakie masz wykształcenie? Jeśli co najmniej średnie, to możesz aplikować na podstawie wykształcenia, a nie zawodu. Ponadto nie każdy zawód się kwalifikuje do aplikacji, ale to pewnie wiesz.
 8. No właśnie - przeżyła urodziny? Spóźnione Wszystkiego NAJ!
 9. Czy coś Cię przed tym powstrzymuje? Poza czasem oczekiwania?
 10. Ale piszesz mądre posty
 11. Uważam dokładnie tak samo.
 12. Swoją drogą dlaczego ludzie, którzy wyjeżdżają do Stanów na pół roku, nie mówią tego przy staraniu się o wizę, ani urzędnikowi na lotnisku? Tylko wymyślają, że jadą na 2-3 tygodnie? Przecież to nic strasznego mieć możliwości, żeby zwiedzać przez pół roku jakiś kraj. Nie rozumiem. I absolutnie nie jest to osobista wycieczka do OP. Po prostu zastanawiam się, dlaczego ludzie nie są tak szczerzy w rozmowach z przedstawicielami prawa kraju, do którego wyjeżdżają. Przecież to chyba nie jest powód do wstydu.
 13. To jak najbardziej zdążysz wyjechać W DS podaje się tylko te osoby, które chcą emigrować, z tego co pamiętam. Więc nie musisz odblokowywać wniosku. A małżonka na 100% jest przeciwna wyjazdowi?
 14. I to oznacza, że co? Że z własnymi krzesłami będziemy chodzić do samolotu? Taaaa.... Czekam z niecierpliwością
 15. A jaki masz numer? Podaj w przybliżeniu. Sens zawsze jest