andyopole

Użytkownik
 • Zawartość

  3690
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  65

andyopole last won the day on 13 Lipiec

andyopole had the most liked content!

Reputacja

321

O andyopole

 • Tytuł
  Rezydent FORUM

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Oregon

Ostatnie wizyty

7286 wyświetleń profilu
 1. Zwróćcie uwagę. Tu u sprzedawców aut prawie nigdy nie ma cen za szybą. Czy to nowe auta czy stare scrapy. Bandyty!
 2. Nie ma to tamto. Koła muszą przestać się kręcić a zatrzymać się trzeba przed linią STOP.
 3. Tylko ten dziadek-obywatel musi mieszkać stałe w USA i mieć dochody. Poza tym, biorąc pod uwagę jego wiek (daj mu boże 200 lat) i czas oczekiwania to cienko to widzę....
 4. Okropny dzieciuk! Nooo, czysty giermaniec!
 5. Nie wiem do którego stanu się wybierasz ale np. w Oregonie zimowa kurtka jest do niczego nieprzydatną. Na ostatnią Pasterke poszedłem w samym gajerku.
 6. Takie są fakty! Najpierw zdawałem te dwa małe testy, bo są za darmo. Gdy przyszedłem na ten najważniejszy, płatny, babka w DMV zobaczyła ze dwa poprzednie zdałem na 100% to posadziła mnie na oku, podejrzewając ze pewnie ściągam. Ten trzeci zdałem z błędami ale zmieściłem się w limicie.
 7. Czegos tak glupiego dawno tu nie czytalem...
 8. Rozmawiałem z koleżanką, niestety, w tajemnicy zwierzyła mi się że zdecydowała się na rezygnację z wyjazdu, chociaz ma już bilety. Ta dziewczyna oprócz autyzmu jest jeszcze bardzo chora. Bierze np. tabletki (chemotherapy), których miesięczna porcja kosztuje 30 tysięcy USD. Ponieważ wyjazd miał być kilkutygodniowy nie chcą jej pieprzone konowaly wypisać zapasu na dluzej bo lekarstwo jest pod specjalnym nadzorem. Poza tym obawia się o to że to dziecko leciało ostatnio samolotem w malenkosci. Teraz już jest niemal dorosła i niestety o wiele bardziej chora. W każdym razie linie lotnicze wyraziły chęć do maksymalnej pomocy w czasie podróży. Może to zabrzmi paskudnie ale cóż oni mogą zapewnić? Maksymalna opiekę aż do wyrzucenia z samolotu...
 9. Zanim wyślesz kurierem sprawdź ceny. Równowartość dobrego monitora.
 10. Zdałem te trzy testy za pierwszym razem po kilku miesiącach pobytu w USA znając angielski mniej niż symbolicznie.
 11. Też to podejrzewam, ale na jak długo przyjezdza? Jeśli turystycznie to bez sensu taszczyc toto.
 12. Ale jako Niemiec możesz przyjechać na 90 dni tylko turystycznie, bez prawa do pracy.
 13. Czy obywatel Polski czy Niemiecki czy poddany Królowej Brytyjskiej, wszystkich obowiązują te same przepisy dotyczące prawa do legalnego pobytu i pracy. Letko ni ma. Spawaczy musiałbyś być chyba "atomowym" że dostać legalną pracę w tym zawodzie.