Skocz do zawartości

andyopole

Użytkownik
 • Zawartość

  3906
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  74

andyopole last won the day on 9 Wrzesień

andyopole had the most liked content!

Reputacja

368

O andyopole

 • Tytuł
  Rezydent FORUM

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Oregon

Ostatnie wizyty

7489 wyświetleń profilu
 1. Chciałem Powiedzieć Że...

  No i utknąłem w Warszawie. Zatrzasneli mi Gate przed nosem. Następny lot za trzy godziny, hub z Bożej łaski... Nie leciałem LOTEM od 1988 roku i przez następne 30 lat już nie polecę napewno,
 2. Chciałem Powiedzieć Że...

  Może jak jedna z moich byłych żon? Wydała pieniądze na wizytę u laryngolog bo słabo słyszała telefon. Laryngolog nic nie znalazł, potem okazało się że co w nim popstrykala.
 3. Chciałem Powiedzieć Że...

  Jestem w Newark, NJ. 5 godzin lotu, gumowaty wafelek o grubości 3 mm i kawa na pokladzie. Dobrze ze zjadłem w domu. Idę poszukać restauracji z dobrym stekiem.
 4. Chciałem Powiedzieć Że...

  A ja już w pierwszym samolocie. Chłopaki już zaprzęgają.
 5. U mnie fotoradarow nie ma, jest roche pstrykow lapiacych za wjazd na skrzyzowanie na czerwonym. Suszarki sa, a jakze, stoja na autostradach a szczegolnie w weeendowe woeczory bo to I traffic mniejszy, latwiej sie zapomniec I przycisnac a jak sie trafi to I drivera na podwojnym gazie sie ucapi. Natomiast rano jade do pracy I5, limit jest 65 na godzine ale bywa ze traffic sie rozbuja duzo szybciej, do 70, 75 a raz nawet powyzej 80 wszyscy zasuwali. w tej sytuacji nawet jesli stoi coop z suszarka to nie reaguja. Ale jesli trafi sie jakis "wyrywny", ktory chce jeszcze szybciej i skacze z pasa na pas to zaraz go wyjmuja....
 6. Przecież sam napisałeś jaki zakres napięć znalazłeś na swojej suszarce, czy tak trudno to zinterpretować zamiast zadawać pytania na poziomie gimbusa? Już dawno minęły czasy gdy w domu jedynym odbiornikiem prądu była czterdziestowatowa żarówka w kuchni i prodiż.
 7. kasa z USA do PL

  Kupil se trzy srajfony, nowki nie smigane...
 8. Broń USA-Polska

  Mozna wyslac bron prywatnie ale papierologii I czasu na kilka miesiecy potrzeba.
 9. Chciałem Powiedzieć Że...

  U mnie od niedzieli pozimnialo, w dzien tylko 20C I spadl pierwszy od czerwca deszcz!
 10. Nielegalny pobyt

  A kto sprawdza legalność pobytu przy wyjeździe? Nikt. Linie lotnicze jedynie skanują paszport, jeśli ważny to wsiadasz i lecisz.
 11. Weź parę groszy. LAX to drugie miasto jest!
 12. Bzdury. Znam trochę poPGRowskie środowisko. Nikt nie mówi jaka tam była gospodarka, kradli, uprawiali piachy. PGRY funkcjonowały tylko dzięki państwowym dotacjom. Dostawali nowy sprzęt, a po kilku latach sprzedawali po cenie zakupu zdewastowany chłopom, którzy nie mogli dostac przydziału na traktor czy kombajn. Może nie wszystkie, 10% gospodarzylo dobrze, istnieją do dzis.
 13. Każdy ma swoje zboczenia, jeden lubi ogorki, drugi.....
 14. Bardzo dobrze! Co kilka lat czytam całą Trylogię. W USA już raz czytalem, tej zimy kolej na ponowna lekturę tego dziela. Ponieważ z natury jestem romantykiem i patriotą (nie narodowym) czyta mi się to bardzo dobrze.
 15. Przeczytaj POTOP sobie. To tylko trzy tomy.
×