haneczka019

Użytkownik
 • Zawartość

  947
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  9

haneczka019 last won the day on 4 Grudzień 2016

haneczka019 had the most liked content!

Reputacja

50

O haneczka019

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  KRK
 1. Tutaj małe co nie co : https://www.uscis.gov/sites/default/files/files/nativedocuments/M-618_pl.pdf
 2. Proponuję nie czytać takich pierdół w internecie (i nie wyciągać "dziwnych" wniosków) napisanych przez kogoś kto najwyraźniej nawet nie zadał sobie trudu, żeby zapoznać się choć trochę z tematem. Informacji szukaj u samego źródła : http://www.ustraveldocs.com/pl_pl/pl-niv-visatypeinfo.asp
 3. Super mariano, że Ci się dobrze układa! Zaciekawiłeś mnie tą forumową przyjaźnią . Fajnie, że lecisz do rodziców, dobrze, że bez niespodzianek, nie dziwie się tacie, że o mało zawału nie dostał .
 4. Jak człowiek nie trenuje to takie są skutki . Znam to z własnego doświadczenia . Ale przynajmniej fajnie spędziłaś czas, a to najważniejsze.
 5. A u mnie w tym roku jakoś bez obżarstwa . Cud jakiś normalnie... albo starość .
 6. Możesz zrobić w Krakowie .
 7. Dziękuje i Tobie również Wszystkiego Najlepszego Andy .
 8. Jackie nie dobijaj dziewczyny, dość ma dzisiaj problemów i na dodatek słownik nie chce z nią współpracować .
 9. No proszę jakie świetne wyniki! Gratulacje i brawa dla dziewczyn.
 10. No tak, kasiorka... ja mam nadzieję, że uda się finansowo ogarnąć wszystko do przyszłego roku, ale jeśli nie to zmienimy czasowo plany i tyle. Na razie trzymamy się tej wersji bardziej optymistycznej .
 11. No nieee wszystko, w innych sprawach stawiam na spontan . Joanna za dwa lata ? Ja na razie mam zarys przyszłorocznych .
 12. Przychody i rozchody domowe... jakby to powiedzieć... tak . Ale nie ma się co śmiać mój mąż sobie ze mnie czasami żartuje, ale jak trzeba coś sprawdzić w rachunkach z przeszłości to rzuca tylko hasłem, żebym zerknęła w moje tabelki . To jest naprawdę przydatne, oczywiście jeśli ktoś to lubi. U mnie to trochę takie zboczenie zawodowe, jakoś organizacyjnie jest mi wszystko łatwiej ogarnąć w ten sposób.
 13. Joanna nawet nie wiesz jak mamy ze sobą wiele wspólnego jeśli chodzi o tabelki "wyjazdowe" i nie tylko .
 14. Hmm, właśnie szukam takich opcji na stronie, ale nie widzę. Mam tylko możliwość dodania nowych walut, usunięcia nie. Zerknę na to jeszcze po pracy. Edit: Okey, już znalazłam. Faktycznie można usunąć te zbędne. Dzięki .
 15. No nic to. Zamówiłam kartę tylko do konta USD i myślę, że będzie ok .