Skocz do zawartości

haneczka019

Użytkownik
 • Zawartość

  1073
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  9

haneczka019 last won the day on 4 Grudzień 2016

haneczka019 had the most liked content!

Reputacja

67

O haneczka019

 • Tytuł
  Rezydent FORUM

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  KRK
 1. Chciałem Powiedzieć Że...

  Łuuuu!!! Współczuję. To teraz faktycznie relaks się szanownemu andyemu należą .
 2. Buduję swoje FAQ, zaprasza do burzy mózgów :)

  Ale on chciał, żeby mu podać pytania, nie odpowiedzi .
 3. Rodzina

  No wszystkich to może nie . Ale małżonka/ki i dzieci do 21 roku życia tak.
 4. Chciałem Powiedzieć Że...

  Dziękuję, poczytam sobie .
 5. Chciałem Powiedzieć Że...

  To ciekawe. Możesz katlia rozwinąć temat?
 6. Wiza - Kiedy zlozyc wniosek

  Tak, jak składałam dla siebie i mojej rodziny w maju tego roku, a wyjazd planujemy w połowie maja przyszłego roku. Wizy zostały przyznane. Nikogo to nie dziwiło, że z rocznym wyprzedzeniem złożyliśmy wniosek .
 7. Chciałem Powiedzieć Że...

  Mi się podoba, fajnie to wygląda. Osobiście nie uważam tego za przesadę, skoro ktoś tak lubi . Sama pewnie bym tak nie zrobiła, ale pooglądać lubię.
 8. Przedluzenie Dwuletniej Gc

  No tak, gratuluję karina !!!
 9. Szanse raczej marne. Twoje związki z Polską nie uległy poprawie przez te kilka miesięcy. Tłumaczenie, że nie studiujesz, nie pracujesz, bo jesteś opiekunem dziadka i jednocześnie chcesz wyjechać na 3 tygodnie jest bardzo... słabe delikatnie mówiąc. Ponowne staranie się o wizę w tak krótkim czasie, szczególnie, że skończyłeś szkołę, studiów nie podjąłeś i teraz tym bardziej nic cię tu nie trzyma, wygląda jak desperacja.
 10. Promocje linii lotniczych

  Albo ma rodzinę 4 osobową .
 11. Loteria Wizowa DV 2019

  Xarthisius myślę, że tu bardziej chodziło o pytanie, które zadał Kazim22 (powyżej) i odpowiedź na to pytanie poniżej. Przy braku wylosowania, nie ma mowy o wysyłaniu DS-260 . To tak gwoli ścisłości.
 12. Godziny rozmów

  O to właśnie chodzi, że prawdopodobnie nie pokrywają się. Przynajmniej kiedyś jak jeszcze była na stronie oficjalnej, informacja dotycząca przyjmowania stron, to ten czas był zdecydowanie krótszy niż czas otwarcia konsulatu. Dlatego najlepiej napisać do nich. Ale to może niech już sam zainteresowany zrobi .
 13. Godziny rozmów

  Okey, myślałam, że znalazłeś to na oficjalnej stronie, bo ja też szukałam, ale już nie ma tam godzin podanych, więc widocznie zaszły jakieś zmiany . A tak na marginesie... kto to jest Szmurło? Edit: Dobra, już sobie weszłam na stronę tej firmy. Nie wiadomo czy mają aktualne informacje. tomek1413 napisz do ambasady lub konsulatu maila, najlepiej mieć takie informacje z "pierwszej ręki".
 14. Loteria Wizowa DV 2019

  A no widzisz, moja sytuacja była i jest bardzo klarowna, wyjeżdżając nie miałam w planach nic zmieniać, pewnie dlatego nikt mnie nie maglował odnośnie loterii, czy to w ambasadzie czy na lotnisku .
×