Skocz do zawartości

haneczka019

Użytkownik
 • Zawartość

  1115
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  12

haneczka019 last won the day on 17 Listopad

haneczka019 had the most liked content!

Reputacja

81

O haneczka019

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  KRK
 1. Nie ma za co . Dobrze, że się udało.
 2. Zadzwoń jutro do nich: http://www.ustraveldocs.com/pl_pl/pl-main-contactus.asp
 3. Nie, to nie jest błąd.
 4. Nie będzie problemu. Na swoim koncie umówisz wszystkich na jedno spotkanie. Z tego co pamiętam jest tam taka opcja. Ja tak zrobiłam, a wnioski mieliśmy wypełnione dla kadego z osobna.
 5. Liczone są dni robocze. Sobota i niedziela nie jest dla banku dniem roboczym, dla ambasady również nie. PRZELEW ONLINE Z INTERNETOWEGO KONTA LUB GOTÓWKĄ W BANKU OSOBY UBIEGAJĄCEJ SIĘ O WIZĘ Korzystając z tej metody płatności spotkanie z konsulem można wyznaczyć po godzinie 13: 00 następnego dnia roboczego, jeśli opłata dotrze do naszego banku do godziny 17:00. Jeżeli opłata wpłynie po godzinie 17: 00, spotkanie można wyznaczyć po 13:00 drugiego dnia roboczego. Czas aktywacji opłaty zależy od tego, kiedy nasz bank otrzyma Państwa płatność.
 6. Jak przyjdzie u mnie sezon na piwo, to na pewno Twój pomysł wykorzystam . Chyba, że się wcześniej nadarzy jakaś okazja.
 7. Ej no weź!!! Teraz mi to z głowy nie wyjdzie .
 8. Emigracja ze spadkiem

  Widać miała coś na sumieniu i chciała sobie w ten sposób kupić odpuszczenie grzechów... a tak na serio, to świetny biznes sobie Pan R. wymyślił. Starszych ludzi, jest szczególnie łatwo zmanipulować. Edit: Wyraz "świetny" powinnam dać w cudzysłów, nie popieram, ani nie podziwiam jego działań.
 9. Emigracja ze spadkiem

  A jeśli przekaże na szczytne cele? Ojciec dyrektor zawsze w potrzebie. Nigdy nic nie wiadomo...
 10. Emigracja ze spadkiem

  I nie wiadomo któremu wnukowi zapisała w spadku te 2 miliony .
 11. Chciałem Powiedzieć Że...

  Wszystkiego co najlepsze ilon. Jestem pewna, że jeszcze sporo dobrych rzeczy przed Tobą .
 12. Jak to się wszystko zaczęło....?

  No i bardzo dobrze! Jak oglądałam twoje zdjęcia z wyjazdu, którymi się z nami podzieliłaś w 2016 roku, to nie przypuszczałam, że niedługo i ja zrobię podobną trasę . Teraz wszystko wskazuje na to, że tak się stanie. Bilety już kupione. A nigdy, nawet jako młody człowiek marzyciel i potem po pierwszym wyjeździe do przyjaciółki w Chicago, nie przypuszczałam, że tak będzie. Jakoś wydawało mi się, że zwiedzanie Ameryki nie jest i nigdy nie będzie w moim zasięgu, więc nawet o tym nie marzyłam .
 13. Założysz konto na jednego z rodziców i umówisz ich na ten sam termin. Przed rozmową z konsulem już na miejscu, jest wstępna rejestracja osób umówionych, tam podchodzą razem i dostają jeden numerek do konsula. Nie ma z tym żadnego problemu.
 14. przekroczenie pobytu i powrót

  I te dzieci niestety będą powielać wzorzec rodziców. Nie będą pracować. Nie twierdzę, że pomoc jest niepotrzebna, ale ten program wspomaga w dużej mierze złe wzorce społeczne. I tak jak piszesz, to co się stanie, nie będzie już problemem obecnie rządzących.
 15. przekroczenie pobytu i powrót

  Szkoda, że zapłacą za to nie tylko Ci co dostają, tylko cała reszta również.
×