Skocz do zawartości

Jackie

Administrator
 • Zawartość

  3452
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1

O Jackie

 • Tytuł
  Rezydent FORUM

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Oak Park, IL

Ostatnie wizyty

8294 wyświetleń profilu
 1. W samym Chicago dzielnice takie jak: West Lakeview, Roscoe Village, Ravenswood, Lincoln Square, Ravenswood, Jefferson Park są bezpieczne, z dobrą siecia komunikacji miejskiej i dużą ilością sklepów spożywczych i restauracji, co ja osobiście uważam za ważne gdy się nie ma samochodu. Jeśli chodzi o suburbs to Bartek WSH dał sporo fajnych propozycji jeśli chodzi o rejony z Polonią.
 2. Życie, wyjazd, dużo pytań.

  Naturalnie kwaśne środowisko pochwy chroni ją przed infekcjami. Środki na obniżenie pH pochwy (czy to przy pomocy kwasu mlekowego czy specjalnych szczepów bakterii które produkują kwas mlekowy) są zalecane gdy nastapi zaburzenie pH, np. po kursie antybiotyków. Natomiast zgadzam się że reklamowanie używania tego typu środków "na wszelki wypadek" jest nonsensem.
 3. Życie, wyjazd, dużo pytań.

  Akurat to jest prawda i od pewnego czasu jest to praktykowane w szpitalach. Wygoogluj "wait to bathe."
 4. Masz dzieci? Szkoły publiczne w Chicago są tragiczne, nawet w lepszych dzielnicach, musiałbyś posyłać potomstwo do szkoły prywatnej lub mieszkać w suburbs. Jak nie masz dzieci to mieszkanie w samym Chicago jest fajną opcją.
 5. Troche poczytałam i na pierwszy rzut oka wygląda na to że te karty Pay Pala to takie same/podobne karty jakie oferują wszyscy. Co kto lubi
 6. Nie znam ani jednej osoby z kartą PayPal.
 7. Incydenty są wszędzie, ważne żeby incydenty nie stały się codziennością. Dilerka jest wszędzie, nawet gdzie mieszkają bogaci biali ludzie, nawet w Winnetce czy Lincoln Park. Mam tam znajomych i kupić dragi to żaden problem. Oak Park to b. pożądane miejsce, ma prawie 70% mieszkańców z wykształceniem co najmniej bachelors i b. cenioną sieć szkół publicznych jak i prywatnych. Gdyby było niebezpiecznie to nikt by sie tu nie pchał, a ja na pewno zwinęłabym manatki i się przeprowadziła.
 8. Mieszkam od 10 lat w Oak Park, z czego pierwsze kilka lat tuż przy Austin. Pewnie nie uwierzysz, ale jest bezpiecznie. Sprawna "OakParkowska" policja i brak możliwości parkowania dla nierezydentów powodują że jest b. niewiele tzw. spillover crime.
 9. Nieciekawych okolic jest trochę, ale pierwsze co przychodzą do głowy to Austin, East Garfield Park, West Garfield Park, Englewood, Humboldt Park.
 10. Bilet Ventra działa na wszystkie pojazdy CTA i Pace, czyli kolejki i autobusy. Metra jest osobno, trzeba kupić osobny bilet, ale de facto Metra i Pace są przydatne gdy się udajesz do suburbs, na poruszanie się po Chicago wystarczy CTA. Tu masz informację o Ventra https://www.ventrachicago.com/howitworks/ Nie trzeba kupować karty, wystarczy bilet który mozna kupić w automacie na każdym przystanku kolejki. Na przystankach autobusowych w większości przypadków nie ma automatów.
 11. Komunikacja miejska w Chicago jest znakomita. http://www.transitchicago.com/ https://metrarail.com/
 12. NY - gdzie warto zjeść?

  The River Cafe.
 13. Chciałem Powiedzieć Że...

  No nie Nie ten
×