Jackie

Administrator
 • Zawartość

  3323
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1

O Jackie

 • Tytuł
  Rezydent FORUM

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Oak Park, IL

Ostatnie wizyty

7940 wyświetleń profilu
 1. Napisano przecież że socjalnych
 2. Nie. Musisz mieć obywatelstwo już w momencie składania petycji by móc sponsorować w tych kategoriach.
 3. Nie zawsze. Moim znajomym trafił się bez fotelika i był problem. Choć nie dam sobie głowy uciąć czy to nie był przypadkiem Uber.
 4. Nie da się. Urzędnik na lotnisku sprawdza różne różności których w ambasadzie nie się sprawdzić, np. bilet lub czy aby ze sobą aktu urodzenia nie masz.
 5. Zazdroszczę Kocham niemieckie autostrady.
 6. To było kiedyś, teraz taksówka nie weźmie dziecka na przejażdżkę bez fotelika.
 7. Ja chętnie, ale mój mąż uparty jest jak cap w kapuście
 8. My też pozbywamy się gratów. Cieszę się że mieszkanie mniejsze, mniej sprzątania
 9. To samo miasto, dwie ulice dalej. Nowe mieszkanie jest na jednym poziomie na drugim piętrze. Ciut mniejsze niż dotychczas, ale za to przepiękne i z balonem. Aktualnie mamy (a raczej mieliśmy) 3 poziomowy townhouse. Syn miał własną sypialnię, game-room, oraz łazienkę na dolnym piętrze na tzw. garden level. My z kolei sypialnię, dwie łazienki i office na 2 piętrze, z salonem, half-bath, jadalnią i kuchnią na parterze. Fajny układ, ale młody ostatnio jest w domu tylko by spać, więc trochę szkoda płacić kupę kasy za coś czego się nie wykorzystuje. Zamiast $3000 będziemy płacić $1950 więc odłożymy więcej na downpayment. Kupować będziemy za dwa lata jak młody skończy liceum i się wyprowadzi. Ja nie chcę pakować dużo kasy w kupno mieszkania. Będziemy tylko we dwoje, dzieciaki odchowane, no i wolimy przeznaczać pieniądze na podróże Wystarczy nam dwusypialniowe z 1 łazienką, no może 1.5. Na yardy i ogródki nie mamy siły. Starzy jesteśmy Jak tylko młody skończy high-school nie mamy powodu by nadal mieszkać w Oak Park. Prześliczne miasteczko, ale podatki od nieruchomości są obłędne.
 10. A my dziś zaczynamy przeprowadzkę
 11. 34 stopnie to zawsze gorąco jak diabli, niezależnie od wilgotności
 12. Ja z domu nie wychodzę. Jemy kanapki i sałatki, na samą myśl o gotowaniu robi się nam słabo.