Jackie

Administrator
 • Zawartość

  3182
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1

O Jackie

 • Tytuł
  Rezydent FORUM
 • Urodziny

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Oak Park, IL

Ostatnie wizyty

7624 wyświetleń profilu
 1. Jesli sa ku temu powody to tak, jest mozliwa.
 2. Odpowiedz na pytanie 2: https://pl.usembassy.gov/pl/uslugi-dla-obywateli-usa/ubiegam-sie-o-paszport/paszporty-dla-dzieci/ Odpowiedz na pytanie 1 jest w podanym przez konsulat linku https://travel.state.gov/content/travel/en/legal-considerations/us-citizenship-laws-policies/citizenship-child-born-abroad.html w ktorym jest napisane ze: "A blood relationship between the person and the father is established by clear and convincing evidence;" To czy MUSI to byc test DNA nie jest powiedziane. W drugim linku podanym przez ambasade https://travel.state.gov/content/travel/en/legal-considerations/us-citizenship-laws-policies/citizenship-and-dna-testing.html masz napisane: "In order to transmit U.S. citizenship to a child born abroad, among other requirements, there must be a biological relationship between the child and a U.S. citizen parent or parents. Genetic testing is a useful tool for verifying a stated biological relationship in the absence of sufficient other evidence to establish such relationship. Commonly tested relationships that may be used to establish paternity and/or maternity in citizenship claims arising from birth abroad to a U.S. citizen father or mother include father-child, mother-child, child and full brother or sister, child and half brother or sister, and avuncular relationships (child and paternal aunt/uncle/grandparent)., full. DNA testing is the only biological testing method currently accepted by the Department to establish a biological relationship. However, due to the expense, complexity, and logistical delays inherent in parentage testing, genetic testing generally should be used only in the absence of sufficient other evidence (documentation, photos, etc.) establishing the relationship." Tak wiec bedzie to zalezalo od tego czy potraficie udowodnic ze dziecko jest rzeczywiscie dzieckiem obywatela amerykanskiego.
 3. https://pl.usembassy.gov/pl/uslugi-dla-obywateli-usa/narodziny/ Kliknij na "Dalej" na końcu strony.
 4. Pieknie
 5. Wydaje mi się że OP nie obchodzi jakość szkoły, chce tyko zdobyć SSN.
 6. Trulia pokazuje dane z greatschools.com. Szczerze mówiąc są dość kontrowersyjne. Odzwierciedlają średni poziom ocen ze standaryzowanych testów, a nie poziom nauczania.
 7. Nie ma tutaj na form dnia by ktoś nie zakładał wątku w którym albo próbuje kombinować, albo wykazuje się kompletną niewiedzą na temat legalnego pobytu w USA. I podobnie jak ty zadają pytania które powodują że forumowiczom ręce i cycki opadają. Skąd mamy wiedzieć że jesteś "w trakcie załatwiania procedury imigracyjnej" skoro tego nie napisałaś? Mamy przeszukiwać net i uruchamiać sieć znajomości by znaleźć potrzebne informacje po to by na koniec usłyszeć "jak to, to na wizie turystycznej nie wolno pracować?" Nie wiem jak jest w NYC, mieszkam w Chicago. Na temat nostryfikacji dyplomu pielęgniarskiego nie wiem nic, bo kończyłam szkołę w USA. Zarobki pewnie też się będą różniły. Mogę za to udzielić ogólnych informacji na temat warunków pracy w szpitalu.
 8. Napiszę jeszcze raz: visa fraud to wzięcie ślubu na wizie turystycznej Z ZAMIAREM późniejszego składania petycji o AOS. Podejście nie ma tu nic do rzeczy.
 9. Visa fraud to wzięcie ślubu na wizie turystycznej Z ZAMIAREM późniejszego składania petycji o AOS. Ślub sam w sobie jest w pełni legalny.
 10. Dlaczego?
 11. Pierwsze co przychodzi do głowy (choć niekoniecznie musi być prawdą) to ślub z obywatelem i AOS.
 12. W zamian dostawał łózko i posiłki, czyli mu płacono, tyle że nie pieniędzmi. Żaden wolontariat.
 13. Wybierz wyszukiwarkę która pokazuje ceny 3 dni wstecz i 3 dni później. Jak lecę sama to mam to w nosie, ale już przelot dla mojej rodziny (3 osoby) może mieć sporą różnicę w cenie. Wolę lecieć w innym dniu niż pierwotnie planowałam i przeznaczyć te parę stówek na np. lepszy hotel.
 14. Kayak poda ci ceny z Orbitz, Expedia, Priceline i innych (musisz tylko zaznaczyć) więc możesz sobie porównać i wybrać najtańszą/najlepszą opcję. Nie zaszkodzi przy okazji zadzwonić do biura podróży. Biura podróży mają często promocje niedostępne online.