ToFFiK

Użytkownik
 • Zawartość

  42
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O ToFFiK

Ostatnie wizyty

1733 wyświetleń profilu
 1. czy jesli jest sie studentem ale jednoczesnie sie pracuje powinno sie wpisac w ds 160 "Primary Occupation" Student, i jednoczesnie wypelnic dochód?
 2. Mają odrzucać zdjęcia za to że ktoś nie ustawił zegarka w aparacie przed jego zrobieniem? Bez sensu.
 3. Odkopię - jaka kategoria w PL odpowiada licencji na której można jeździć skuterem po CA?
 4. Tak jak napisałem system miał sprawdzać dopiero od DV2018, poczytaj tematy na temat tej loterii
 5. Podobno dopiero od tego roku system sprawdza czy nie było identycznego zdjęcia w przeszłości. Wcześniej z tego co czytałem żadnej weryfikacji zdjęcia nie było (ktoś pisał na forum że wygrał GC z kompletnie źle zrobionym zdjęciem - na tle framugi i kolorowej tapety, i poprawił to dopiero przy wyrabianiu)
 6. Jak to w końcu wygląda, czy można lecieć na WAT po pierwszym roku (czyli w praktyce załatwianie całego wyjazdu po zdanym pierwszym semestrze, bez ukończonego drugiego)?
 7. Jest z nim rozmowa na YT. Gość dość w kontrowersyjny sposób zwraca uwagę na stereotypy/zachowania polaków..
 8. Tylko zauważ że większość osób w Polsce myśli w stylu 'złe wizy, przez to nie możemy pojechać sobie do USiA i zarobić trochę'... Jeśli przez 15 lat konsul nie chciał cię wpuścić do stanów to chyba musiał mieć jakiś powód. A poza tym jeśli nie podoba się że sobie zrobili takie a nie inne opłaty za wizy, to przecież nie musisz się o nią starać, ich kraj ich zasady...
 9. To po co chcesz HS w USA, skończ liceum w Polsce i normalnie startuj do EB-5, tysiące dolarów zaoszczędzone...
 10. Jesli ktoś by miał sim z tej sieci ale inny rozmiar (zwykła/nano) to również byłbym zainteresowany. (nie potrzebuję nawet żadnych innych rzeczy które są dodawane w zestawie, tylko samą kartę sim i ew kod pin jeśli takowy jest ustawiony)
 11. Mój iPhone jest z USA, i aby go aktywować muszę raz włożyć kartę z oryginalnej sieci
 12. Kupię kartę micro sim AT&T (na terenie Polski).
 13. Trochę rozbieżne zajęcia kucharz a mechatronik. Rób to co potrafisz najlepiej aby nie stracić 4 lat (lub więcej) w technikum na uczeniu się czegoś co ci się nie przyda.
 14. Sprzedam zasilacz do Xboxa Slim (wersja USA czyli 110V), może ktoś będzie zabierał za granicę swoją konsolę a mi w Polsce się nie za bardzo przyda