ToFFiK

Użytkownik
 • Zawartość

  39
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O ToFFiK

 1. Tak jak napisałem system miał sprawdzać dopiero od DV2018, poczytaj tematy na temat tej loterii
 2. Podobno dopiero od tego roku system sprawdza czy nie było identycznego zdjęcia w przeszłości. Wcześniej z tego co czytałem żadnej weryfikacji zdjęcia nie było (ktoś pisał na forum że wygrał GC z kompletnie źle zrobionym zdjęciem - na tle framugi i kolorowej tapety, i poprawił to dopiero przy wyrabianiu)
 3. Jak to w końcu wygląda, czy można lecieć na WAT po pierwszym roku (czyli w praktyce załatwianie całego wyjazdu po zdanym pierwszym semestrze, bez ukończonego drugiego)?
 4. Jest z nim rozmowa na YT. Gość dość w kontrowersyjny sposób zwraca uwagę na stereotypy/zachowania polaków..
 5. Tylko zauważ że większość osób w Polsce myśli w stylu 'złe wizy, przez to nie możemy pojechać sobie do USiA i zarobić trochę'... Jeśli przez 15 lat konsul nie chciał cię wpuścić do stanów to chyba musiał mieć jakiś powód. A poza tym jeśli nie podoba się że sobie zrobili takie a nie inne opłaty za wizy, to przecież nie musisz się o nią starać, ich kraj ich zasady...
 6. To po co chcesz HS w USA, skończ liceum w Polsce i normalnie startuj do EB-5, tysiące dolarów zaoszczędzone...
 7. Jesli ktoś by miał sim z tej sieci ale inny rozmiar (zwykła/nano) to również byłbym zainteresowany. (nie potrzebuję nawet żadnych innych rzeczy które są dodawane w zestawie, tylko samą kartę sim i ew kod pin jeśli takowy jest ustawiony)
 8. Mój iPhone jest z USA, i aby go aktywować muszę raz włożyć kartę z oryginalnej sieci
 9. Kupię kartę micro sim AT&T (na terenie Polski).
 10. Trochę rozbieżne zajęcia kucharz a mechatronik. Rób to co potrafisz najlepiej aby nie stracić 4 lat (lub więcej) w technikum na uczeniu się czegoś co ci się nie przyda.
 11. Sprzedam zasilacz do Xboxa Slim (wersja USA czyli 110V), może ktoś będzie zabierał za granicę swoją konsolę a mi w Polsce się nie za bardzo przyda
 12. Nie wiem jak z PS ale na Xboxie część gier jest NTSC/PAL a część Region Free czyli można używać ich wszędzie, sam posiadam konsolę z USA i dużo nowych gier nie ma regionu, więc można w nie normalnie grać.
 13. Dopóki nie oszukują to są normalnym serwisem pośredniczącym, a jak wiadomo za to się płaci.
 14. Zależy jak ludzie postrzegają swój "american dream", ja np. wcale nie oczekuje mylionów etc. ale zawsze chciałem pozwiedzać USA i zobaczyć jak to jest żyć tam na co dzień w aglomeracjach typu LA/SF/BayArea