Skocz do zawartości

bilbul

Użytkownik
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O bilbul

Ostatnie wizyty

342 wyświetleń profilu
 1. Problem z paczką do USA

  Dzięki za odpowiedzi. Strasznie mnie przestraszyłaś tym postem, bo tak się składa, że choruję na nadciśnienie i cukrzycę, więc bez leków bym chyba umarł. Jednak paczka wczoraj doszła. Wysłana była przez pocztę polską. Chyba przyczyną było to, że jedna paczka była wysłana w kopercie bąbelkowej i ta doszła szybciej, a druga byłą w pudełku i to pudełko szło dłużej, prawie 2 tygodnie.
 2. Witam, mam taki problem. Otóż w zeszłym tygodniu z Polski zostały do mnie nadane dwie paczki. Dzisiaj doszła jedna, a druga nie doszła. Czy ktoś wie, czym to może być spowodowane? W drugiej paczce były leki dla mnie. Czy to może być przyczyną tego, że paczka nie doszła?
 3. A czy wiesz może, czy te zmiany już zostały wprowadzone czy dopiero będą?
 4. Czy słyszał ktoś może o nowym zmianach w formularzu wizowym? Chodzi mi o te zmiany: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,21901472,wiza-do-usa-tylko-jezeli-podasz-informacje-nt-facebooka-urealnia.html#BoxNewsImgZ39&a=65&c=61 Czy to dotyczy wszystkich rodzajów wiz, w tym też wizy turystycznej, czy tylko niektórych i czy już obowiązuje czy zacznie dopiero w przyszłości? Szukałem w internecie, ale poza takimi ogólnikami jak w tym artykule nic nie znalazłem.
 5. Ja też zostałem wylosowany !!!! :D :D :D
 6. Loteria Wizowa Dv-2014

  Do Redemedesa i Joanna30: ale bylibyście szczęśliwi, jakby się ktoś naciął. Stąd te roześmiene buśki
 7. Loteria Wizowa Dv-2014

  Witam, tak mnie zaintrygowało to, co napisałeś, że aż postanowiłem się zarejestrować. Byłem do tej pory pewien, że losowanie odbywa się komputerowo 1 maja i wyniki sa udostępniane online zaraz po losowaniu. Z tego, co piszesz, wynika jednak, że losowanie odbywa się wcześniej, żeby można było zweryfikować wnioski i sprawdzić poprawność zdjęć, a dopiero potem udostępniane są wyniki. Dobrze kombinuję?
×