motorolnik

Użytkownik
 • Zawartość

  309
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  4

motorolnik last won the day on 23 Kwiecień

motorolnik had the most liked content!

Reputacja

18

O motorolnik

 • Tytuł
  Rezydent FORUM

Ostatnie wizyty

1516 wyświetleń profilu
 1. Docelowo chodzi o przyszłoroczne wybory:
 2. Akurat atak na środowiska LGBT to książkowa strategia Putina. Sam DT na to nie wpadł.
 3. Miss Senior Connecticut, Krystyna Farley, 91. http://www.bbc.com/news/magazine-40709840
 4. Internety wrą po wystąpieniu #45 na imprezie amerykańskich skautów...
 5. Proszę, nie cytuj ludzi, których mam na liście ignorowanej zawartości
 6. Mar-a-lago zatrudnia kucharza na H-2B, bo ... "miejsca pracy dla Amerykanów"! https://lcr-pjr.doleta.gov/index.cfm?event=ehLCJRExternal.dspJobOrderView&frm=lcjr&task=view_job_order&view=external&lcjr_id=116826
 7. Ja śledziłem tylko reakcje. 1. W USA śmiano się z tego jak Dudowa nie podała ręki #45, 2. Do Polski przyleciało za #45 szambo w postaci posobca, któremu napłułbym w twarz gdybym go spotkał. posobiec już na miejscu robił transmisje na kanale pro-putinowskiej sputnik tv. 3. straszny dysonans: #45 i jego otoczenie jest pro-putinowskie, pislamizm publicznie brzydzi się putinem, #45, RNC i jego korpoprzyjaciele są anty-socjalistyczni, pislamizm aplikuje socjalizm w PL. Zapewne propagandowa tuba TVPis zapewnie nawet nie przebąknęła o tych różnicach. Jedyna płaszczyzna która łączy te dwie strony jest konserwatyzm religijno-obyczajowy, nacjonalizm, ksenofobia, ekstremizm, rasizm, nastroje anty-EU i anty-muzułmańskie. 4. Ja byłem akurat wtedy w USA, mój pobyt uzwgędniał udział w dwóch demonstracjach, w tym Trump Impeachment Rally pod Trump International przy Columbus Circle w NYC. Niestety musiałem wrócić przed zaplanowanymi na dzisiaj ogólnokrajowymi protestami przeciwko reżimowi Trump/Pence. Do PL przywiozłem ze sobą naklejki i przypinki w temacie i trochę bibuły. A propos posobca miałem szczęście dostać darmowe bilety na przedstawienie szekspirowskiego Julius Caesar w Central Parku, które stało się głośne przez ujadanie pro-trumpowskich piesków. To przedstawienie na którym byłem było tym w czasie którego na scenę się wdarła ta biała terrorystka, na której nazwisko spuszczę kurtynę milczenia, a z widowni popiskiwał właśnie posobiec. Byłem w towarzystwie kobiety i nie wiedziałem że to on, ale ma szczęście że mnie nie spotkał na wyciągnięcie ręki. 5. Amerykański prawicowy terroryzm zaczął określać Dudę swoim slangowym /ourguy/. Nota bene /ourguy/ to np. hajlujący Jeremy Joseph Christian, który poderżnął gardła trzem osobom (dwie zmarły) w wagonie kolejki w Portland, OR.
 8. Zależy, demografia i statystyki zależą czasami od kwartału, np. trochę na północ i zachód na West 122nd są brown stones gdzie mieszkają designerzy mody i bardziej bogaci goście, na zachód jest kampus Columbia Uni i studenci, tam gdzie zaznaczyłeś na mapie zaczyna być słabiej, ale i tak lepiej niż w południowo-wschodnim Bronxie. W ubiegłym roku przez miesiąc mieszkałem na St Nicholas na południe od stacji A/B/C/D na W 145 St i czułem się bardzo bezpiecznie (zaraz jest police precint), ale w tym roku w bliskim odstępie czasu były niedaleko na północ dwa brutalne gwałty, w tym na niemieckiej turystce, która wracała nocą do swojego airbnb. Odcinek Malcolm X Blvd (Lennox Ave) między 116 i 125 jest uroczy z pięknymi brown stones po obu stronach - spacerowałem tam dosłownie w tym tygodniu. Na zachód niedaleko Hudson River masz piękny nieghborhood z Grant's Memorial i pięknym kościołem trochę na południe po drugiej stronie ulicy. Podsumowując, wieczorem północ, pierwsza w nocy nie powinno być problemu nigdzie, bliżej 3, 4 nad ranem bym się pilnował gdziekolwiek, nawet na Manhattanie. Jak ktoś Cię próbuje zaczepiać żeby coś wyżebrać albo sprzedać nie patrz, nie reaguj, nie wdawaj się w rozmowę, idź przed siebie. Niektórzy z tego co słyszałem mają przy sobie w kieszeni tzw. 'mugger money', czyli parę dolców żeby w emergency situation oddać jako łup, a właściwy portfel mają schowany gdzie indziej.
 9. W Teksasie przeszło prawo nakazujące pogrzeby dla fetusów po aborcji:
 10. Może zainteresuje Cię poradnik: http://www.amazon.com/gp/product/B0190XCFUU Autor czasami organizuje promocje podczas których jest on za darmo.
 11. Jeżeli a propos visa waivers będzie taka sama szopka jak wczoraj z prezydentem Rumunii, (który nota bene dziwnym trafem przyjechał z wizytą do USA trzy tygodnie po tym jak "Diaper Don" Trump Jr ot tak sobie odwiedził właśnie Rumunię) to będzie niezły ubaw.
 12. VPN

  Dzisiaj wykupiłem 30-dniowy abonament u nich z myślą o wyjeździe od 14-go czerwca. Jak się okazało abonament wystartował automatycznie po tym jak otrzymali środki, więc napisałem do nich czy jest opcja zamrożenia usługi do momentu mojego wylotu. Odpisali mi, że co prawda nie ma takiej opcji, ale zamiast tego dodadzą mi gratis 7 dni To jest customer service! Dodatkowo przyjmują płatność w bitcoinach, więc dla mnie dodatkowy plus.
 13. Trochę zmieniając temat - twitter huczy od plotek, że w związku ze czwartkowym przesłuchaniem Comeya w sprawie Trumpa, w ramach postawienia mega zasłony dymnej i odciągnięcia uwagi opinii publicznej i mediów w środę dojdzie do zbrojnej interwencji w Katarze. Na razie zainteresowane strony zaczęły rozpylać wyprzedzającą propagandę w postaci wypowiedzi, że Katar wspiera terrorystów i islamski ekstremizm.
 14. Polecam, na mojej liście jest już od dawna. To, że czymś się znowu popisał widzę bo go cytujecie