motorolnik

Użytkownik
 • Zawartość

  257
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  4

motorolnik last won the day on 23 Kwiecień

motorolnik had the most liked content!

Reputacja

14

O motorolnik

 • Tytuł
  Rezydent FORUM

Ostatnie wizyty

1393 wyświetleń profilu
 1. Czytałaś ostatni wywiad #45 dla AP? Jest tam ciekawy passage gdzie się zwierza na temat swojej nowej umiejętności nie-oglądania wiadomości, które nie są dla niego przychylne. Więc dopóki w połączeniu z powyższym jego otoczenie będzie dalej go karmić wybranymi relacjami, tudzież fabrykować pozytywne raporty oraz organizować mu rallies, to taki scenariusz jest mało prawdopodobny.
 2. Judge Blocks Trump Effort to Withhold Money From Sanctuary Cities https://www.nytimes.com/2017/04/25/us/judge-blocks-trump-sanctuary-cities.html
 3. A musi być koniecznie kredytowa, czy wystarczy debetowa, którą się da płacić w USA?
 4. Tak, dzisiaj otwarłem twittera i już były smiechy na ten temat. Kto rozsądny wydawałby publiczne pieniądze z podatków na drugi mur? Trochę zmieniając temat na francuski i zakulisowe knowania oraz manipulacje białych ekstremistów spod znaku żaby pepe na 4chan:
 5. Nowy Jork KRK-JFK-KRK, Swiss 14 czerwca - 13 lipca.
 6. cholerni Kanadyjczycy...
 7. Aż wygrzebałem materiały które dostałem razem z ofertą pracy z NIH. Z "Employee Benefit Programs" (pracodawca federalny) Więc 10 dni urlopu rocznie to miejscami norma. Co więcej, pamiętam jak dziś jak gość mi przez telefon tłumaczył, że pracownicy federalni mają lepiej bo mają dodatkowo w kalendarzu kilka świąt więcej z dniami wolnymi niż zwykły pracownik private-sector.
 8. @maciopa Jest gdzieś spisana na forum procedura jak postępować podczas takiego przesłuchania, prawa i obowiązki, konsekwencje itp, łącznie z w miarę niedawnymi okolicznościami w postaci żądań haseł, pinów i okazania urządzeń? To byłoby bardzo przydatne.
 9. Broad City, premiera kolejnego sezonu już w sierpniu. Seinfeld - staroć, ale pierwszy raz go oglądałem w ty roku i w dodatku jako maraton. Świat po Seinfeldzie nie wygląda już tak samo.
 10. To co w Polsce - uboższa część społeczeństwa używa paliw, które negatywnie wpływa na jakość powietrza. W Polsce nie stać ich na podpięcie do sieci miejskiej i instalują prywatne piece, do których potem wrzucają paliwa stałe ("eko"-groszek, węgiel, miał, drewno) i kopcą (również znany przypadek ze Śląska, gdzie nowo wybudowane budynki komunalne zamiast centralnej kotłowni miały po jednym piecu na mieszkanie). Tam pewnie jest podobnie. Inna sprawa, i to nie jest wcale wymysł tylko rzecz opisana w literaturze naukowej, to że grile i innego rodzaju "opiekarnie" na świeżym powietrzu są jednym z bardziej zanieczyszczających powietrze czynników.
 11. Tu jest przezabawny podcast z The Moth o gościu, który zaaplikował podejście data mining do randek na OKCupid: https://themoth.org/stories/data-mining-for-dates
 12. Miasta w USA o najczystszym powietrzu: https://qz.com/962944/here-are-the-six-cities-with-the-cleanest-air-in-america/ A tutaj niechlubna czołowka miast z najgorszym powietrzem: http://www.colorlines.com/articles/what-do-most-polluted-us-cities-look Te artykuły to pokłosie opublikowanego ostatnio corocznego raportu o stanie powetrza w USA.
 13. Tyle że tinder wymaga posiadania konta na fb. Ja używam OKC. Próbowałem też Plenty of Fish ale nie byłem zadowolony.
 14. To może pospieszę z pomocą - jak dla mnie jedynym miejscem dla którego jestem skłonny emigrować do USA (i przełknąć te wszystkie amerykańskie dziwactwa i nieracjonalności) jest Nowy Jork. Co do reszty USA to mnie mało obchodzi, już prędzej Montreal albo Vancouver w Kanadzie. Jeszcze jeden detal - napisałeś, że to "decyzja na całe życie" - nie bardzo rozumiem dlaczego tak sądzisz?