motorolnik

Użytkownik
 • Zawartość

  300
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  4

motorolnik last won the day on 23 Kwiecień

motorolnik had the most liked content!

Reputacja

18

O motorolnik

 • Tytuł
  Rezydent FORUM

Ostatnie wizyty

1474 wyświetleń profilu
 1. W Teksasie przeszło prawo nakazujące pogrzeby dla fetusów po aborcji:
 2. Może zainteresuje Cię poradnik: http://www.amazon.com/gp/product/B0190XCFUU Autor czasami organizuje promocje podczas których jest on za darmo.
 3. Jeżeli a propos visa waivers będzie taka sama szopka jak wczoraj z prezydentem Rumunii, (który nota bene dziwnym trafem przyjechał z wizytą do USA trzy tygodnie po tym jak "Diaper Don" Trump Jr ot tak sobie odwiedził właśnie Rumunię) to będzie niezły ubaw.
 4. VPN

  Dzisiaj wykupiłem 30-dniowy abonament u nich z myślą o wyjeździe od 14-go czerwca. Jak się okazało abonament wystartował automatycznie po tym jak otrzymali środki, więc napisałem do nich czy jest opcja zamrożenia usługi do momentu mojego wylotu. Odpisali mi, że co prawda nie ma takiej opcji, ale zamiast tego dodadzą mi gratis 7 dni To jest customer service! Dodatkowo przyjmują płatność w bitcoinach, więc dla mnie dodatkowy plus.
 5. Trochę zmieniając temat - twitter huczy od plotek, że w związku ze czwartkowym przesłuchaniem Comeya w sprawie Trumpa, w ramach postawienia mega zasłony dymnej i odciągnięcia uwagi opinii publicznej i mediów w środę dojdzie do zbrojnej interwencji w Katarze. Na razie zainteresowane strony zaczęły rozpylać wyprzedzającą propagandę w postaci wypowiedzi, że Katar wspiera terrorystów i islamski ekstremizm.
 6. Polecam, na mojej liście jest już od dawna. To, że czymś się znowu popisał widzę bo go cytujecie
 7. Z dedykacją dla ... (fill in the blank, nie wpiszę bo okaże się że jestem niekulturalny albo że wolność słowa mnie nie dotyczy)
 8. A juz najlepszego dissa zrobił trumpkowi burmistrz Pittsburga, który zaraz złożył deklarację, że jego miasto będzie się stosować do ustaleń paryskich, Więc nie "Pittsburg, not Paris", ale "Pittsburg and Paris" i cała masa innych miast USA. Ostatnie dane z Gallupa - poparcie dla gangu DT45 po jego deklaracji o wycofaniu spadło do 37%, a niechęć wzrosła do 57% wśród obywateli USA. Executive order DeBlasio A podziękowania dla bannona (bo to on de facto dyrygował tym ruchem) należą się, bo..
 9. http://bfy.tw/C0rl Powinno zadziałać, chyba że mają takie numery na blackliście (np. AirBNB jest zabezpieczony)
 10. Na papierze owszem, dlatego w ogóle jak w ubiegłym roku odnawiałem czek to go zamawiałem z wyprzedzeniem przed wyjazdem, żeby zdążył przyjść pocztą z USA do PL (dwa lata temu nie zdążył). Niestety na miejscu okazało się, że te ajencje starszych niż 2 tygodnie nie realizują. W tym roku nauczony doświadczeniami z dwóch poprzednich lat zamówię go na miejscu.
 11. Jeśli chodzi i realizację czeku w Stanach bez zakładania konta, to nieudanie przerabiałem to w ubiegłym roku i będę poprawiał w tym. Po pierwsze, trzeba znaleźć ajencję realizującą czeki. Jest ich całkiem sporo, prowizja nie jest strasznie duża (chyba było mniej niż $1 dla mojego $22 czeku). Czytałem też gdzieś, że niektóre 7-Eleven mają automaty do realizacji czeków, ale osobiście nie spotkałem takiego w NYC. Po drugie, czek nie może być starszy niż 2 tygodnie. W ubiegłym roku popełniłem ten błąd i potem mi tłumaczono na miejscu. Było to dla mnie zaskoczenie, bo w Polsce realizowałem dużo starsze czeki w WBK bez problemów. W tym roku ponieważ lecę na miesiąc zamierzam zadzwonić na miejscu do BOK banku z którego mam czek żeby mi znowu go odnowili ale przysłali na adres w NYC i wtedy jak będzie świeżutki zrealizuję na miejscu.
 12. Cofnięta Australijka: http://www.dailymail.co.uk/news/article-4526946/Woman-romantic-Hawaii-holiday-jail-diary.html
 13. Debiut samoobsługowych security checks na JFK: http://gothamist.com/2017/05/17/automated_screening_lanes_debut_at.php
 14. Ogłoszono daty Manhattanhenge 2017 MONDAY, MAY 29, AT 8:13 PM (HALF SUN) TUESDAY, MAY 30, AT 8:12 PM (FULL SUN) WEDNESDAY, JULY 12, AT 8:20 PM (FULL SUN) THURSDAY, JULY 13, AT 8:21 PM (HALF SUN) http://gothamist.com/2017/05/15/manhattanhenge_2017_dates.php
 15. @Adii i jak było z zasięgiem H2O w NYC? Bo $30/m wygląda to ciekawie.