olmeca

Użytkownik
 • Zawartość

  302
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  1

olmeca last won the day on 1 Lipiec 2015

olmeca had the most liked content!

Reputacja

20

O olmeca

 • Tytuł
  Rezydent FORUM
 • Urodziny

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Gdynia | Łańcut
 • Zainteresowania
  Wypijanie ciepłego piwa, grzebanie w internecie, mieszanie w garach i macanie urzadzen z dotykowymi ekranami

Ostatnie wizyty

1533 wyświetleń profilu
 1. Simlock by zdjęli, jak wcześniej pisałem to może być telefon z CDMA i w Polsce nie działa.
 2. Szukaj handlarza, co to wyśle do polski. Za jakiś czas się okaże, że był od pierwszego właściciela, nie bity i mało jeżdżony:) Po Twoim opisie tej tragedii, wydawało się, że będzie gorzej.
 3. Akurat, jak płaciłem polską debetówką, to się okazało, że najlepiej oznaczać ją na terminalu jako "credit" i wszystkie płatności szły bez problemu. Ale to się dopiero nauczyłem po kilku odrzutach transakcji, kiedy zaznaczałem opcje"debit". Dodatkowa karta może się przydać ale sam musisz przeliczyć czy się opłaci jej posiadanie.
 4. Aż tak dobrze nie wiedziałem, że może tak być. Jedyne co spotkałem to najczęściej weterani, którzy jak piszesz mieli pierwszeństwo przed wszystkimi w kolejkach i ogólny szacunek. Wysłane z mojego SM-N915FY przy użyciu Tapatalka
 5. Widnieje jedynie, który wojewoda wydaje paszport, nie ma miasta.
 6. Dobre, nastaw się na to, że tam nie ma raczej przywilejów mundurowych, że w wieku 40 lat idziesz na emeryturę.
 7. Siedząc w stanach nie proponuj tego ludziom w Polsce. Trochę to takie z dupy wydarte, zresztą widzę, że masz szczególne parcie na City - prowizje z tego jakąś masz?
 8. ...i który uwielbia kroić swoich klientów za świadczone usługi, zwłaszcza w PL, lub otwarcie mówi klientowi, że nie jest zbyt zamożny by cos było dla niego bezpłatne
 9. Idąc od Centralnego w połowie Pięknej jest całkiem przyjemna kanjpka, gdzie sam czekałem na stawienie się na wyznaczoną godzinę.
 10. Olej City, bo szczerze nie warto patrząc jakie mają opłaty. Na jeden wyjazd nie warto, a karta jaką masz wystarczy w zupełności. Możesz swój bank uprzedzić, że jedziesz do US by przypadkiem po pierwszej transakcji nie zablokowali Ci karty. Miałem ten przypadek z Aliorem, że po wypłacie z ATM zablokowali mi kartę. Możesz zrobić prawojazdy międzynarodowe (35zł) i nie koniecznie się nim chwalić, a posługiwać się naszym plastikiem, a drugi papier mieć na wszelki wypadek.
 11. Na początku, tez biegałem ze świstkiem do banku, a ostatecznie puściłem pieniądze przez aplikację która jest na stronie przy wypełnianiu wniosku.
 12. W ramach przygotowania pogrzebu, dziś zmarła jej matka - Debbie Reynolds Z tego co słyszałem, to jednak Carrie pojawi się w kolejnej części SW, bo zdążyli nakręcić z nią zdjęcia.
 13. Często mam tak, że przesyłka w systemie poczty jest zaznaczona, że leży w Warszawie, a mam ją właśnie doręczaną. Dziwnie działa urząd celny w Warszawie i w sumie tam najdłużej leżą przesyłki.
 14. Nie wiem, czy tak nadal jest, ale część telefonów działało na CDMA i w Europie to były jedynie przyciski do papieru.
 15. Mam znajomych którzy wrócili ze stanów do Polski i cały czas jeżdżą na międzynarodowym i podejrzewam, że nawet o tym nie wiedzą, że mogą tylko pół roku