Lx13

Użytkownik
 • Zawartość

  613
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  6

Zawartość dodana przez Lx13

 1. W tym momencie pomagacie osobie która oszukuje i przez te oszustwa zwykli ludzie (tacy jak wy) maja potem problemy. Co wiecej, ma zamiar oszukiwać dalej. Ona juz ma "po wizie" i nawet doskonale o tym wie, tzn świadomie oszukała konsula, urzędnika na granicy itp. Nie przykładacie do tego ręki, po co? To sa jej problemy, sama sie o nie prosiła.
 2. Kochana, w obecnych czasach to ty juz masz "po wizie". A rodzice... dostaną pytanie do kogo. Maja praktycznie zerowe szanse na wjazd - kara za numer jaki ty wywinęłaś. (Tak wiem, masz zgode na 6 miesięcy, ale tu chodzi o kłamstwo w deklaracji pobytu).
 3. Nic sie nie martw. Złóż podanie i miłej podróży. Im mniej będziesz czytał o odmowach tym lepiej dla ciebie. Podanie złóż w UK bo tam sa twoje związki z krajem.
 4. Wyjęłaś mi to z ust.
 5. Mógł dostać nawet standardowe 6 miesięcy. Ważne co mówił na wjeździe. Jeśli zadeklarował 1 miesiąc, a był 2 to juz kłamał. Fakt ze dali mu 6 miesięcy nie ma znaczenia.
 6. "Umowa jest sporządzana" - czyli nie masz umowy. Zero szans na chwile obecna.
 7. Z opisu wynika ze jesteś typowym przykładem nielegalnej imigrantki. Wiem, to nie tak, ale nic nie przemawia za tym ze wrócisz do Europy. Amerykanie lubią konkrety a ty ich nie masz.
 8. Wg mnie tym 2 miesiącem zniszczyłeś sobie wiarygodność.
 9. Ameryka to bardzo magiczne miejsce. Ponad 300 lat aktywnej imigracji nauczyło ze na rodzine w środowisku imigrantów najmniej sie liczy. Masz miec pieniadze na pobyt i juz.
 10. Rok temu byłeś u brata a w tym roku to juz kuzyn.
 11. Tak jak koledzy powyżej, troche gotówki + karty. W USA brak karty (oraz prawa jazdy) oznacza ze jesteś poza systemem i na nic cie nie stać. Prawo jazdy w nawiasie bo zawsze można powiedzieć ze jest sie pro ekologicznym.
 12. Znowu bede brutalny. Rozmowa a co wiecej dawanie "porad" tej osobie nie ma sensu. Kombinacja z powrotem śmierdzi na mile. Niech jedzie i sie martwi. Aha, lepiej miec wiecej gotówki lub porządny limit na końce, bo jak nie wpuszcza to pozostaje tylko poprosić zeby kajdanek za mocno nie zaciskali.
 13. Sorry Darcie, na głupotę odpowiadam ostro. Dobrze wiesz o co mi chodziło z pobytem, a twój post jest głupi (delikatnie mówiąc).
 14. Nie pieprzcie farmazonów. Dobrze wiecie ze jak zacznie kombinować z data powrotu tj. wydluzy pobyt w USA poza ten zadeklarowany to ma praktycznie po wizie i Amerykę bedzie oglądać w YouTube.
 15. Zmień datę wylotu a juz wiecej nie wlecisz.
 16. Nie tylko w USA.
 17. Prezenty? Nie moja sprawa ale skoro prezenty to dla kogoś a skoro dla kogoś to rozmowa moze sie zacząć kręcić wokół tego kogoś itp itd. A tak pozatym to czapki z głów. Kulejący angielski a opłata zrobiona i nawet przeszła. Sporo osób na forum ma problem z tym krokiem. Dla niektórych nie do przejścia. Udowodniłeś ze jednak mozna
 18. Sam z siebie robisz wariata. Wszelkie informacje dot wizy otrzymuje sie od organizatora tejże. Kombinuje ze niby poleci na wycieczkę i moze konsul to kupi i a nóż sie uda dostać do USA.
 19. Przecież napisałem ci jakie opcje maja twoi rodzice. A co do wizy. Ta właściwa, z określonym max terminem pobytu dostajesz na lotnisku w USA. To co dają ci w Polsce to zgoda na odbycie podróży do Port of Entry. Nazywa sie to "wiza" i jest mocno mylące. W skrócie jest to wstępna weryfikacja kandydata który chce wjechać do USA. Skoro prosisz o czytanie ze zrozumieniem to sugeruje stosowanie sie do własnych zasad.
 20. VWP tez maja normalna rozmowę na lotnisku w USA. A hugibugi na żadna wycieczkę nie leci.
 21. Z tego co wiem to ob polscy w ciągu roku od wygaśnięcia wizy mogą starać sie o nowa z pominięciem wizyty w ambasadzie.
 22. No to jak masz wszystkie info to po co dupę zawracasz. Miłej "wycieczki".
 23. Moze forum podróżnicze? Daj spokój koleś. Na żadna wycieczkę nie lecisz a i wizy nie dostaniesz z dużym prawdopodobieństwem.
 24. Słuchaj, jak lecisz z biurem podróży które organizuje wycieczki do USA to ich zapytaj. Maja najświeższe i sprawdzone informacje.
 25. Nadal lecisz z Rainbow Tours?