Skocz do zawartości

BartekWSH

Użytkownik
 • Zawartość

  72
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  1

BartekWSH last won the day on 20 Maj

BartekWSH had the most liked content!

Reputacja

5

O BartekWSH

Ostatnie wizyty

504 wyświetleń profilu
 1. Nie jestem pewien czy wprowadzili jakiś nowy przepis czy tylko w biurze SSA w Schamburgu il. mają takie zasady ale kobieta nie przyjęła mojego wniosku o numer SS twierdząc, że jeżeli w kopercie na lotnisku wnioskowałem o numer to nie mogą przyjąć ponieważ wyrobią mi dwa numery. Jeżeli nie przyjdzie po 3 tyg. to mogę złożyć wniosek.
 2. Krótkie pytanie, lecąc z PL do US, czy należy zaznaczyć w formularzu CBP wartość prezentów, które nie przekraczają 100$ np. nowy zegarek z metką, kolczyki, kolia itp. ? Należy to zaznaczyć i zgłosić czy traktować to jak wartość osobistą pomimo, że posiadają metki ?
 3. operatorzy CNC na J-1

  Zgadzam się i polecam film z 2011 r., który to świetnie ukazuje "Margin Call"
 4. operatorzy CNC na J-1

  Teraz ja mam pytanie, zajmujesz się lub Twoja firma, pośrednictwem w założeniu funduszu hedgingowego typu OFFSHORE, w którymś z rajów podatkowych ? oprócz stanu delaware i terytorium USA.
 5. operatorzy CNC na J-1

  Karina, możesz napisać w jakim stanie taka oferta ? Ja siedziałem swego czasu w temacie CNC. Uważam, że oferta jest dobra dla młodych, wiem nawet kto by przepchał tą ofertę w Politechnice Rzeszowskiej oraz w Centrum szkoleń CNC w Rzeszowie.
 6. A nie powinnaś mieć czasem jednej walizki 23kg jako bagaż rejestrowany, druga walizka 8 kg jako bagaż podręczny i mała torba na laptop ?
 7. Prawo jazdy i rejestracja auta

  Można zdawać egzamin teoretyczny w j.polskim. Praktyczny również można jak trafisz na polaka (zależy, w którym DMV) Opłata 30USD Wymagane dokumenty: Po jednym dokumencie z grupy A,B,C oraz dwa z grupy D. https://zapodaj.net/images/37b77c631b752.jpg Książka wygląda tak https://zapodaj.net/images/aa917dd6932c7.jpg Jeżeli chodzi o rejestrację samochodu to zależy od kogo kupujesz dealer czy osoba prywatna.
 8. Dzięki Gosia, możesz powiedzieć czy masz w planie wyznaczoną ilość danych na hotspot ? oraz czy po przekroczeniu tych danych transfer spada ?
 9. Korzystał ktoś z Was z MetroPCS ? jakieś doświadczenia z dostępem do internetu w tej sieci ? interesuje mnie ich zasięg 4G LTE, jakieś doświadczenia ?
 10. Z jakiej sieci korzystasz ? masz jakieś ograniczenia hot-spot narzucone przez operatora ? ja też planuje kupić plan z unlimited data i korzystać na zasadzie tethering.
 11. Prezydent Donald Trump - wydarzenia

  Może nie doczytałem ale wydaje mi się, że świadczenia socjalne są dostępne dla obywateli i rezydentów obecnych pow. 5 lat. Przynajmniej jeżeli chodzi o food stamp i mieszkania socjalne.
 12. Prezydent Donald Trump - wydarzenia

  Prezydent Trump proponuje nowe zasady traktowania imigrantów O jakich świadczeniach on znowu mówi ?
 13. DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany

  Urząd stanu cywilnego - 15 minut zabawy, złożycie podpisy, przysięga, fotka na pamiątkę i lecicie razem do USA.
×