BartekWSH

Użytkownik
 • Zawartość

  60
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  1

BartekWSH last won the day on 20 Maj

BartekWSH had the most liked content!

Reputacja

5

O BartekWSH

Ostatnie wizyty

404 wyświetleń profilu
 1. Może nie doczytałem ale wydaje mi się, że świadczenia socjalne są dostępne dla obywateli i rezydentów obecnych pow. 5 lat. Przynajmniej jeżeli chodzi o food stamp i mieszkania socjalne.
 2. Prezydent Trump proponuje nowe zasady traktowania imigrantów O jakich świadczeniach on znowu mówi ?
 3. Urząd stanu cywilnego - 15 minut zabawy, złożycie podpisy, przysięga, fotka na pamiątkę i lecicie razem do USA.
 4. Ewentualnie https://obywatel.gov.pl/zaswiadczenia-i-odpisy/potwierdz-polski-dokument-aby-uzywac-go-za-granica Czy takie rozwiązanie zaakceptuje WES ?
 5. Czy ktoś spotkał się z sytuacją, że uczelnia wystawia odpis suplementu do roku od momentu ukończenia szkoły ? a jedyna opcją jest wykonanie ksera i podpisanie z pieczątką "zgodność z oryginałem". Przejdzie to w WES ? i drugie pytanie: czy na transkrypcie musi być pieczątka szkoły ?
 6. Dokładnie tak i byłem świadkiem jak 2 osoby dostały odmowę od konsula a chwilę wcześniej opłaciły 2x330$.
 7. Można płacić gotówką w USD. Pracownik ambasady po sprawdzeniu zgodności dokumentów wysyła Cię z kwitkiem na górę do kasy.
 8. iPhone 7 - 3G 850MHz, 1900MHz 4G LTE Band17-700MHz, Band4-AWS, Band2-1900MHz AT&T i T-mobile będą działać.
 9. Ja byłem w bluzie Lebron James i mnie nie wyrzucili a nawet wizę przyznali.
 10. Wiem, że kierowane było to do właścicieli obiektów ale mi chodziło o to, że nie mogłem tego zdania zrozumieć. Tłumacząc na PL nie miało ono sensu. Teraz się domyślam "slice od the pie" odnosiło się do sumy jaką Trump chce przeznaczyć na więzienia.
 11. Będę robił tak żeby zostać tym big boss-em. Ciekawe te artykuły. "Prison contractors would get a slice of the pie". Mam to dosłownie rozumieć czy to jest jakiś idiom ?
 12. Nie wiedziałem o tym że więzienia mogą być prywatne, ja kierowałem się informacją z MCC Metropolitan Correctional Center Chicago. Wiem, że praca ta nie należy do przyjemnych i nie każdy się do tego nadaje, w związku z tym byłem przekonany że tak samo jest w USA, tym bardziej że kontakt z osadzonymi w Chicago to nie ten poziom co osadzeni w PL. Fakt, że w Chicago było 2os na dzień śmiertelne mówi sam za siebie. Big business ? przekonam się w piątek na czeku.
 13. Zgadza się, po ostatnich poczynaniach......myślę że Trump nie weźmie się za "budżetówkę" tym bardziej, że mało kto chce pracować w więzieniu federalnym.
 14. Dzięki
 15. Dzięki, przyda się ale dopiero za 5 lat, nie mogę pracować w swoim zawodzie bez amer. obywatelstwa.