margherita_s

Użytkownik
 • Zawartość

  82
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  1

margherita_s last won the day on 11 Lipiec 2015

margherita_s had the most liked content!

Reputacja

7

O margherita_s

Ostatnie wizyty

735 wyświetleń profilu
 1. Nie trzeba się umawiać. Ja poszłam ok.13:00, badania zrobione od ręki.
 2. Ok, dziękuję! Tak zrobię
 3. Dziewczyny, dobrze zrozumiałam? Na rozmowę do ambasady potrzebny jest oryginał aktu urodzenia i jego odpis zupełny ? Dwa dokumenty? Czy tylko odpis zupełny? Bo już się pogubiłam...
 4. Nie nie, wcale nie trzeba długo czekać - najbliższy termin to 15 maja, ale ja muszę zrobić jeszcze dodatkowe badania (wyniki za ok. 3 tygodnie). Poza tym nie byłam pewna, czy dostanę wolny dzień w pracy, ale dostałam i rozmowę przełożyłam na 1 czerwca
 5. Niestety, tylko 8:30... Umówiłam się dopiero pod koniec czerwca, mam nadzieję, że dokumenty z kwietnia będą jeszcze wystarczająco "świeże" dla konsula.
 6. Czy wiecie może, w jakich najczęściej godzinach są rozmowy o k1? Czy tylko rano, czy można się umówić na popołudnie, np. ok. 13:00-14:00?
 7. Tak, NVC. Ale my nigdzie nie dzwoniliśmy. Narzeczony dostał list po 3 tygodniach od zaakceptowania petycji i tam był ten numer. Ciężko mi powiedzieć, czy to był list od uscis czy nvc. Ale może właśnie nvc.
 8. Roelka wyjaśniła w jednym ze swoim poprzednich postów o co chodzi z badaniami, bo ja też nie do końca wiedziałam. Odsyłam do jej wypowiedzi. My się pobieramy w październiku, a na badania idę na początku maja.
 9. Badania możesz zrobić przed otrzymaniem listu z ambasady. Musisz mieć tylko case number, który dostanie Twoj narzeczony w liście z uscis potwierdzającym pozytywne rozpatrzenie wniosku.
 10. aneta90, trzymam kciuki! Koniecznie daj znać jak Ci poszło.
 11. Ja już wkrótce - okolice Sandusky.
 12. Właśnie umówiłam się do lekarza na 21.04. (Warszawa). I dotarło do mnie, że już w maju prawdopodobnie będę miała wizę!
 13. Dziękuję bardzo! Po prostu źle zrozumiałam. Teraz już wszystko jasne.
 14. Rok? Wg informacji na stronie Ambasady (dokument pdf datowany na 30.09.2016), jest to 6 miesięcy. Może się coś zmieniło w tamtym roku? Albo jest błąd w dokumencie? IV-F11-POL-Medical-examinations-information-Sep-30-2016.pdf