margherita_s

Użytkownik
 • Zawartość

  94
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  3

margherita_s last won the day on 1 Czerwiec

margherita_s had the most liked content!

Reputacja

15

O margherita_s

Ostatnie wizyty

774 wyświetleń profilu
 1. A rzeczywiście, sery można wwozić. Cottage cheese to przecież taki nasz serek wiejski, więc to wciąż jest ser. Nie wszędzie można kupić twaróg.
 2. Ja raz wwiozłam twaróg, żeby zrobić prawdziwe, polskie pierogi. Wpisałam go w deklaracji celnej, poszłam na kontrolę, a panowie po obejrzeniu sera stwierdzili, że nie jest płynny (jak cottage cheese) i żebym następnym razem nie wpisywała go nawet w deklaracji. I kazali mi do nich wrócić i poczęstować tymi pierogami, które zrobię
 3. To w sumie niedaleko mnie, bo ja w Ohio
 4. Gratulacje! W jakim stanie będziesz mieszkać?
 5. Potwierdzenie opłaty masz na appointment conformation - jest tam ten nr, który dostajesz po uiszczeniu opłaty, to wystarczy.
 6. Tak, to prawda. Ja o tym nie wiedzialam, miałam tylko jedno, na szczęście pani w okienku okazala się na tyle wyrozumiala, że machnęła na to ręką. Bo już się bałam, że będę musiała dosyłać to drugie zdjęcie.
 7. Non-resident? Ja zaznaczyłam Resident Edit: sprawdziłam na kilku forach i ludzie piszą, że to chodzi o rezydenturę w Polsce. Dlatego obywatele Polski zaznaczają "Resident". "Non-resident" jest np. dla obywateli Białorusi, ktorzy o wizy ubiegają się u nas.
 8. Mam wizę!!! Czekałam niemiłosiernie długo, bo aż 5h... Ale pani konsul była przemiła, rozmowa trwała 5 minut, pytania: jak długo się znamy, od kiedy jesteśmy parą, kiedy planujemy ślub, czy już mam suknię, czego najbardziej nie lubię w moim narzeczonym i co myślę o jego rodzicach.
 9. Ja 1.06 Daj znać, co powie dr Gajer. Mam nadzieje, że moje dokumenty już wysłał do ambasady.
 10. brygiii, umówiłaś się już na rozmowę w ambasadzie?
 11. Ja też nie dostałam żadnej teczki; potrzebowałam kilku dodatkowych badań, powiedział, żebym po ich zrobieniu wysłała mu wyniki na maila, a on wszystko razem wyśle do ambasady.
 12. Nie trzeba się umawiać. Ja poszłam ok.13:00, badania zrobione od ręki.
 13. Ok, dziękuję! Tak zrobię
 14. Dziewczyny, dobrze zrozumiałam? Na rozmowę do ambasady potrzebny jest oryginał aktu urodzenia i jego odpis zupełny ? Dwa dokumenty? Czy tylko odpis zupełny? Bo już się pogubiłam...