quarterback87

Użytkownik
 • Zawartość

  59
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  1

quarterback87 last won the day on 25 Grudzień 2016

quarterback87 had the most liked content!

Reputacja

10

O quarterback87

 • Urodziny 13.09.1987

Kontakt

 • Strona WWW
  niewygodne.info.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Polska

Ostatnie wizyty

457 wyświetleń profilu
 1. Odpowiadać trzeba zwięźle, z uśmiechem (ale nie bananem od ucha do ucha) i patrząc na konsula. O tym co będziesz zwiedzał odpowiadasz tylko jeśli Cię zapyta o to. Sądzę że teczki nawet nie otworzysz.
 2. Ostatnimi czasy nie pytają o stan majątkowy, tylko o stabilizację życiową. Przynajmniej w Krakowie. O stan konta mogą, ale nie muszą zapytać. Tylko broń Boże sam się nie wychylaj z jakimikolwiek dokumentami nieproszony. Poza tym zgadzam się z Joanną.
 3. I jeśli nie kombinujecie
 4. A jak czasem zdarzą się opóźnienia? Nikt Ci nie powie kiedy i co urzędnicy zadecydują. P.s. gdzie jest ulica Anappol w W-wie? Poza tym, powodzenia
 5. Zmiana długości pobytu między wizytą w konsulacie a wylotem, bądź wylotem a powrotem to nie jest zbyt dobry pomysł. A jak widać na forum, to się ludzie często na tym dają "złapać".
 6. Trudno odbudować stracone zaufanie. Raz już się na Tobie zawiedli, i teraz będzie Ci ciężko ich przekonać żeby dali Ci kolejną szansę. Chociaż różnie bywa, to ja na Twoim miejscu odpuściłbym na parę lat. Zresztą ja sobie całkowicie odpuściłem
 7. Bo bardziej wiarygodny byłbyś wybierając się tam w czasie wakacji.
 8. Pati, ojciec nielegalnie, odmowa turystycznej, na w&t też może nie pojechać. Lepiej zabrać się za siebie i związki z ojczyzną i próbować za jakiś czas znowu z turystyczną. Bo w najgorszym wypadku mieć odmowę z dwóch, bądź więcej kategorii wygląda w papierach gorzej niż mieć np. trzy odmowy z jednej. Ale to jest tylko moje zdanie.
 9. Siostrzenica mnie nauczyła. Kupię jej czekoladki w Twoim imieniu
 10. Na 99% ma. Raczej sie nie dostaniesz z taka historia i podejsciem. Life is brutal and full zasadzkas, and kopas w dupas sometimes, jak to mlodziez powiada.
 11. Dobrze KaeR że zwróciłeś na to uwagę, bo ja zapomniałem. Przepraszam.
 12. Wasze szanse oceni konsul, patrząc na znikomy procent odmów macie je duże. Roelka słusznie napisała, że wcześniejszy zakup biletów to błąd. Ale nie wspominaj o tych biletach konsulowi. Poza tym szczerość i zwięzłe odpowiedzi na pytania, bez monologów. I z uśmiechem na twarzy. Powodzenia.
 13. Takimi właśnie wypowiedziami człowiek określa kim jest, i na jakim poziomie intelektualnym się znajduje. O wykształceniu i kulturze osobistej nie wspomnę.
 14. Wiem że nie ma odwołania, ale napisała "odwołanie" i pomogło. Zeniu, nigdy nikomu źle nie życzyłem, ale życzę Ci przyznania wizy/promesy i takiego secondary że dusza za ciałem nie nadąży w drodze powrotnej. Może wtedy zmądrzejesz. Dostałeś trochę porad, to zamiast podziękować i je przemyśleć to obrażałeś forumowiczów. Bo niby szukasz porady (czyli czegoś nie wiesz), to Ty się jeszcze kłócisz że masz lepsze źródła informacji. Czeski film.
 15. Nie wiem Zenku czy znana Ci jest twórczość H. Sienkiewicza, ale jeden cytat z jego dzieła tu pasuje: "kończ Waść, wstydu oszczędź". Sobie go oszczędź.