Skocz do zawartości

quarterback87

Użytkownik
 • Zawartość

  152
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  12

quarterback87 last won the day on 11 Sierpień

quarterback87 had the most liked content!

Reputacja

38

O quarterback87

 • Tytuł
  Aktywny użytkownik
 • Urodziny 13.09.1987

Kontakt

 • Strona WWW
  niewygodne.info.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Polska

Ostatnie wizyty

794 wyświetleń profilu
 1. Nigdy wiecej Air Berlin!!!

  Dodrukują znowu niemce euro i uratują rodzimy biznes.
 2. Komu zalezy na zniesieniu wiz ?

  Czyli powiedzenie "Rzeszów, Łomża i Śledziki, to zakały Ameryki" nadal aktualne ? Bez obrażania osób w/w pochodzenia.
 3. Komu zalezy na zniesieniu wiz ?

  Słyszałeś ten o tym, jak Andyopole wybrał się do Stanów? Bo mu naopowiadano że tam pieniądze leżą na ulicy. Wyszedł z lotniska, idzie chodnikiem i widzi dolca na tym chodniku. I już się schyla po niego, ale w ostatniej chwili się prostuje mówiąc, pier&#*ę, nie będę pracy w pierwszy dzień zaczynał.
 4. Komu zalezy na zniesieniu wiz ?

  Dlaczego nie mogę dać plusa rzecze i lx? Klikam, klikam i nic. Ani z kompa, ani z telefonu.
 5. Komu zalezy na zniesieniu wiz ?

  I ESTA gwarantuje wjazd na teren US ? Szanse są takie same jak u tych z wymogiem wizowym . Polak pójdzie raz na 10 lat, wyda 160$, czyli 16$ na rok. Dla przykładu Niemiec na ESTA wyda 14$ raz na dwa lata, czyli 70$ w przeciągu dziesięciu lat. Na ESTA raczej dostaniesz zielone światło w systemie (na "wizie" w placówce dyplomatycznej), ale niekoniecznie na granicy. W większości przypadków negatywnych Polak jest stratny 160$ lub 160$ plus koszt biletu, a Niemiec 14$ lub 14$ plus koszt biletu. Do tego Polak na bilecie może raczej stracić raz, a Niemiec pięć razy. Nie jestem pewien, ale raczej Polakowi wychodzi taniej.
 6. Komu zalezy na zniesieniu wiz ?

  Natomiast ja się często spotykam z opinią "bo cała europa lata do stanów kiedy chce a my nie". Żeby było śmieszniej najczęściej na obowiązek wizowy narzekają ci, którzy wiedzą że nigdy się nie wybiorą do US. Wychodzi na że członkostwo w VWP to swego rodzaju elita do której chcą dołączyć zakompleksieni ludzie, mądrzejsi wolą żeby było tak jak jest, a szczerzy i uczciwi mają to w tyłku.
 7. Urzędnicy muszą umieć uzasadnić rację bytu ich pensji
 8. Andy, wspomniałem przez pamięć o tym : >>Tranzyt (wiza C) Obywatele innych krajów będący w Stanach Zjednoczonych przejazdem i podróżujący docelowo do innego kraju powinni posiadać ważną wizę tranzytową. Wyjątek stanowią osoby będące w USA przejazdem objęte Programem Ruchu Bezwizowego (Visa Waiver Program) lub osoby będące obywatelami kraju, który ma podpisaną umowę z USA, na mocy której, obywatele tego kraju mogą podróżować do USA bez wizy. Jeśli planują Państwo przerwę w podróży w celach innych niż tranzyt przez Stany Zjednoczone, jak np. odwiedziny u znajomych lub zwiedzanie, należy spełnić wymagania do otrzymania wizy do tego przeznaczonej, jak np. wiza B-2.<< http://ustraveldocs.com/pl_pl/pl-niv-typecandd.asp
 9. Nie. Bo w tym momencie zaczną Cię postrzegać jako osobę która kombinuje jak wykorzystać dany kraj dla własnych celów, a to nigdzie nie jest mile widziane. Poczytaj o wizach tranzytowych.
 10. Niestety, nie zawsze jest ważne to co Ty wiesz, tylko to co ludzie widzą. Ucierają się pewne stereotypy a później szczerzy i uczciwi za to płacą.
 11. @Sławomir, wreszcie ktoś streścił w jednym poście, jak faktycznie wygląda procedura otrzymania wklejki.
 12. Po co kombinować? Pracę można rzucić, dom sprzedać, kredyt olać, a najbliższych zostawić. Jeśli wiesz że wrócisz "w terminie" to jesteś pewna siebie. A jak jesteś pewna siebie, to aplikuj bez obaw. Powodzenia.
 13. Prawo jazdy i rejestracja auta

  Andy, przecież na kursach parkowania uczą, że pojazd zaparkowany się nie przemieszcza
 14. Pytania u konsula

  Nieraz słyszałem racjonalne wytłumaczenie przeczące logice. Ile osób, tyle racji. I każda jest "najmojsza". A konsul za prawdziwe uzna te, którym uwierzy. A którym, tego nikt nie wie. Niemniej życzę powodzenia, i nie zawiedź tych, którzy Ci udzielali porad.
 15. Chciałem Powiedzieć Że...

  To oni własnym oczom niedowierzają, czy z lenistwa niechce im się gałką oczną w oczodole i jednym palcem poruszyć ?
×