quarterback87

Użytkownik
 • Zawartość

  89
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  1

quarterback87 last won the day on 25 Grudzień 2016

quarterback87 had the most liked content!

Reputacja

15

O quarterback87

 • Urodziny 13.09.1987

Kontakt

 • Strona WWW
  niewygodne.info.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Polska

Ostatnie wizyty

555 wyświetleń profilu
 1. I jak się pięknie "sprzedałem". Tak się właśnie wpada na rozmowach z urzędnikami. Ale wstyd .
 2. De facto nie byłem tam nigdy. Dlaczego pytasz?
 3. Tylko większość turystów zawsze krótszy termin pobytu deklaruje w ambasadzie/konsulacie, a na lotnisku im sie plany zmieniają. Może celnicy są na to uczuleni? Bo przecież mają dostęp do "teczki" delikwenta.
 4. Jak to było często powtarzane na tym forum, każdy jest potencjalnym imigrantem, dopóki nie udowodni że jest inaczej. A że nie każdemu się to udaje to już inna bajka. Albo pech. I tak jak pisze Roelka: w systemie jestes juz na zawsze oznaczona jako "potencjalny imigrant ktory chcial przyleciec do pracy" .
 5. Sec. 212. [8 U.S.C. 1182] (a) Classes of Aliens Ineligible for Visas or Admission.-Except as otherwise provided in this Act, aliens who are inadmissible under the following paragraphs are ineligible to receive visas and ineligible to be admitted to the United States: (7) Documentation requirements.- (A) Immigrants. (i) In general.-Except as otherwise specifically provided in this Act, any immigrant at the time of application for admission- (I) who is not in possession of a valid unexpired immigrant visa, reentry permit, border crossing identification card, or other valid entry document required by this Act, and a valid unexpired passport, or other suitable travel document, or document of identity and nationality if such document is required under the regulations issued by the Attorney General under section 211(a). https://www.uscis.gov/ilink/docView/SLB/HTML/SLB/0-0-0-1/0-0-0-29/0-0-0-2006.html Tyle ode mnie, niech ktoś Ci to przetłumaczy.
 6. Kriejtor, źle mnie zrozumiałeś. Mi chodziło o to, żeby iść po wizę motywując to chęcią odbycia podróży poślubnej do US. Wtedy na plus dla Anety działa ustabilizowanie sytuacji życiowej, i troszkę mniej na plus to, że świeżo upieczonej, szczęśliwej mężatce może nie będą chcieli utrudniać spełnienia marzeń. Ale to są tylko moje przemyślenia.
 7. Ale z wyjazdu turystycznego też można nie wrócić. Na miejscu Kriejtora i Anety narazie bym odpuścił, i spróbował wybrać się tam dopiero w podróż poślubną.
 8. Bo z tych co dostają, to mały procent się udziela na forum. Bo oni już dostali i żyją czymś innym . W Krakowie jest taki dosyć młody urzędnik który chyba każdemu przyznaje .
 9. I czego było się bać ?
 10. Meksyk, fasola...
 11. Czym się stresować? Przecież nie idziesz do sądu po wyrok. Powodzenia.
 12. Ja do rozmowy podszedłem z takim luzem, że do konsulatu wziąłem jedynie paszport i potwierdzenie. I tylko tyle chcieli ode mnie.
 13. A w innym poście piszesz, że w '05 i '06 byłaś turystycznie w stanach. http://forum.usa.info.pl/topic/26562-wiza-trzecie-podejście/ Więc jak to w końcu jest? Mi nie płacą za czepianie się szczegółów, ale konsulowi tak.
 14. Więc zapewne z racji wieku do życzeń spokoju zapomniałeś dołączyć . A ode mnie radosnych, spokojnych, rodzinnych świąt wielkanocnych i mokrego śmigusa.
 15. Nie, nie byłem. Wizę dostałem u sołtysa mojej wioski.