quarterback87

Użytkownik
 • Zawartość

  66
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  1

quarterback87 last won the day on 25 Grudzień 2016

quarterback87 had the most liked content!

Reputacja

12

O quarterback87

 • Urodziny 13.09.1987

Kontakt

 • Strona WWW
  niewygodne.info.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Polska

Ostatnie wizyty

487 wyświetleń profilu
 1. Więc będziesz się zmuszał do określonych zachowań? Błąd. Na tym się wyłożysz. Idź na rozmowę na luzie, z góry olewając to co usłyszysz na koniec.
 2. Znam faceta który nie dostał za szóstym podejściem. Wiesz że można kogoś ocenić tylko po doborze słów jakich używa? Człowieku.
 3. Biletu do Sosnowca byś nie dostał, gdyby pani z kasy to przeczytała. Ale życzę duuużo szczęścia.
 4. A odpowiadałeś na bieżąco, czy zastanawiałeś się nad odpowiedziami? I czy odpowiedzi we wniosku pokrywały się z tymi w konsulacie?
 5. Mnie za pierwszym razem z samolotu musieli wyrzucić, później już sam chciałem skakać. Czasem warto mniej zarobić, ale zdobyć cenne doświadczenie.
 6. Do odważnych świat należy Powodzenia.
 7. mitsubishi eclipse
 8. Odpowiadać trzeba zwięźle, z uśmiechem (ale nie bananem od ucha do ucha) i patrząc na konsula. O tym co będziesz zwiedzał odpowiadasz tylko jeśli Cię zapyta o to. Sądzę że teczki nawet nie otworzysz.
 9. Ostatnimi czasy nie pytają o stan majątkowy, tylko o stabilizację życiową. Przynajmniej w Krakowie. O stan konta mogą, ale nie muszą zapytać. Tylko broń Boże sam się nie wychylaj z jakimikolwiek dokumentami nieproszony. Poza tym zgadzam się z Joanną.
 10. I jeśli nie kombinujecie
 11. A jak czasem zdarzą się opóźnienia? Nikt Ci nie powie kiedy i co urzędnicy zadecydują. P.s. gdzie jest ulica Anappol w W-wie? Poza tym, powodzenia
 12. Zmiana długości pobytu między wizytą w konsulacie a wylotem, bądź wylotem a powrotem to nie jest zbyt dobry pomysł. A jak widać na forum, to się ludzie często na tym dają "złapać".
 13. Trudno odbudować stracone zaufanie. Raz już się na Tobie zawiedli, i teraz będzie Ci ciężko ich przekonać żeby dali Ci kolejną szansę. Chociaż różnie bywa, to ja na Twoim miejscu odpuściłbym na parę lat. Zresztą ja sobie całkowicie odpuściłem
 14. Bo bardziej wiarygodny byłbyś wybierając się tam w czasie wakacji.
 15. Pati, ojciec nielegalnie, odmowa turystycznej, na w&t też może nie pojechać. Lepiej zabrać się za siebie i związki z ojczyzną i próbować za jakiś czas znowu z turystyczną. Bo w najgorszym wypadku mieć odmowę z dwóch, bądź więcej kategorii wygląda w papierach gorzej niż mieć np. trzy odmowy z jednej. Ale to jest tylko moje zdanie.