monk

Użytkownik
 • Zawartość

  25
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2

O monk

 • Urodziny 16 Październik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

388 wyświetleń profilu
 1. Widzę , że z Ciebie to niezły prorok może będziesz wróżył za pieniądze ?
 2. Szkoda , że nie nakręca drugiego takiego serialu jak "zielona karta " z TVP .
 3. "Nie" dziękuję No ale wiesz inaczej się czeka jeśli czekasz już na rozmowę , a jeszcze inaczej jest gdy czekasz na "ten" moment : you have been randomly selected lub you has not been selected
 4. Czy wam wszystkim też tak strasznie ciągnie się czas do wyników loterii ?? U mnie mimo pracy , codziennych obowiązków odliczam każdy dzień i straaasznie powoli to leci Może jestem tak podjarany dlatego , że to pierwszy raz
 5. Z tego co mi wiadomo to wykształcenie nie ma znaczenia . Znam osoby mające średnie , które wygrały , a znam też 2 osoby z wyższym wykształceniem i nie mają szczęścia w loterii . Tak naprawdę to nikt nie wie czy to rzeczywiście jest "losowanie" czy jednak mają jakieś kryteria wyboru .
 6. Wracając do tematu , w tym artykule pisze , że to dopiero pomysł , no i musi przejść przez kongres , a to nie takie chop siup jakby się mogło wydawać .
 7. Miejmy nadzieję , że w najbliższym czasie nic nie zmienią w tym temacie
 8. Ważne jest przy zdjęciu , aby głowa mieściła się w tym zielonym wyznaczniku . Jeśli to jest ok to nie masz się czym przejmować . Poza tym nawet jeśli coś poszło nie tak to i tak już tego nie odkrecisz .