Skocz do zawartości

heretyk

Użytkownik
 • Zawartość

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

12

Ostatnie wizyty

410 wyświetleń profilu
 1. Loteria Wizowa DV 2019

  Mam nadzieję, że to już naprawdę koniec tej idiotycznej loterii i powstanie wreszcie jakiś ciekawy program imigracyjny punktujący chociażby znajomość języka, wykształcenie czy doświadczenie. No chyba, że tam naprawdę potrzebują wchłonąć rocznie tylu imbecyli z państw trzeciego świata to może ma to głębszy sens...
 2. Loteria Wizowa DV 2019

  Trump Tower 725 5th Ave, New York NY 10022, United States
 3. Loteria Wizowa DV 2019

  Skoro znajomy po przeczytaniu wymagań ma nadal takie wątpliwości to może niech sobie daruje loterię.
 4. DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany

  HAS NOT BEEN SELECTED Biorę udział odkąd dowiedziałem się, że losowania są online i jest to już moje 3 podejście. Jestem już po 2 piwie i chciałbym w tym miejscu pozdrowić wszystkich próbujących zmienić coś w swoim życiu (zarówno w ten jak i w inny bardziej zależny od samego siebie sposób). Oczywiście tak jak wszyscy liczyłem, że to nadejdzie w tym roku, ale losowanie z samej natury jest czymś na co nie ma się wpływu (oczywiście poza brakiem udziału w loterii) więc chyba nie warto zaprzątać sobie nim zbytnio głowy. Do zobaczenia w przyszłym roku w tym samym miejscu o podobnej porze.
 5. Mam pewne wątpliwości, że jutro w godzinach 18:00-0:00 uda się cokolwiek sprawdzić.
 6. Pytanko. Po jakim czasie od wylosowania udostępniany jest ds-260? Czy wypełnienie tej aplikacji jeszcze tego samego dnia, zaraz po udostępnieniu zwiększa jakkolwiek szanse na rozmowę?
 7. Przepraszam, że przerywam w shit-postowaniu ale chciałem przypomnieć, że pozostało już mniej niż 30 dni do ogłoszenia listy Shindlera... yyy znaczy tego no... Shumera. Pozdro dla kumatych.
 8. Czy macie jakieś sposoby na zapomnienie o całym tym losowaniu do 2 maja? Mam wrażenie, że za dużo o nim myślę bo to moje marzenie a bądźmy szczerzy - szanse prawie żadne lub na tyle małe, że nie warto zaprzątać sobie tym głowy i skupić się na pracy i nauce w polsce. Rozważam jeszcze inne destynacje ale w CA za zimno a w AU i NZ trzeba więcej sobą reprezentować żeby przyjęli. https://goo.gl/rAjcuC
 9. Dla niecierpliwych: https://www.tickcounter.com/countdown/1493740800000/est5edt/hms/00000000FF1000FF1000FF10/DV2018
 10. Mam pytanie, może głupie może mądre. Czy zdjęcie w jarmułce faktycznie zwiększa szanse tak samo jak stojący w tle siedmioramienny świecznik?
 11. Nareszcie koniec idiotycznych postów i teraz tylko 6 miesięcy wyczekiwania aby 2 maja dowiedzieć się, że your entry HAS NOT BEEN SELECTED.
×