Skocz do zawartości

RobertNYc

Użytkownik
 • Zawartość

  297
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  2

RobertNYc last won the day on 1 Listopad 2017

RobertNYc had the most liked content!

Reputacja

10

O RobertNYc

 • Tytuł
  Rezydent FORUM
 • Urodziny 18.11.1875

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  NEW YORK

Ostatnie wizyty

1863 wyświetleń profilu
 1. Zakup w Walmarcie i przewóz do Polski aparatu fotograficznego.

  Już to zdążyłem zauważyć: LA TAX jest wyższy niż NY TAX.
 2. Zakup w Walmarcie i przewóz do Polski aparatu fotograficznego.

  BTW: NY TAX to obecnie 8.88%.
 3. Praca W Kalifornii

  Craigslist.
 4. Kurs prawo jazdy na wizie turystycznej

  W Kalifornii (i w kilku innych stanach), jest możliwość by otrzymać prawo jazdy nawet bez numeru ubezpieczenia SSN. Jest to tzw. AB-60 Drivers Licence.
 5. Sila IRS.

  Widzę ze masz dość marną wiedzę nt obowiązujących zasad prawa. i NIE! Mylisz się! Przestępcą zostajesz dopiero po prawomocnym wyroku sądowym. A do tego momentu obowiązuje zasada "Innocent until proven guilty in a court of law".
 6. Sila IRS.

  Nie sądzę. Tylko w przypadku osoby która ma obowiązek podatkowy. Nielegalnego IRS po świecie ścigał nie będzie. Mają wystarczającą liczbę swoich obywateli którzy robią wszystko by zapłacić jak najmniej. Lub by nic nie zapłacić. Jak choćby Cesarz-Imperator DT.
 7. Sila IRS.

  Niech zgadnę: dotyczyło to tylko obywateli lub posiadaczy GC którzy mieli zamiar wyjechać na stałe z USA?
 8. Sila IRS.

  W tej kwestii (tj nielegalnego imigranta)-to są 2 szkoły jak należy postępować: łomżyńska i rzeszowska. Jedni uważają ze jest to obowiązek ( co teoretycznie może się przydać w przypadku jakiejś amnestii); Inni wskazują: że niby dlaczego mam płacić, skoro niczego $$$ od tegoż państwa nie dostaję w zamian. Ja jestem zdania-że niech każdy decyduje sam za siebie. Nie mam tez zamiaru nikogo ani z tego powodu oceniać ani tez potępiać.
 9. Sila IRS.

  A kto twoim zdaniem-(oczywiście pytam tu czysto hipotetycznie),by ciebie zatrudnił na numer ITIN? Byłoby to świadome łamanie prawa. Co chcę powiedzieć: nielegalni pracują na wymyślone SSN. Tak to działa w rzeczywistości.
 10. Sila IRS.

  Do pewnego stopnia jest to niezgodne z prawem: ludzie ci pracują i rozliczają się na czyjeś SSN, lub wręcz na numery wzięte wprost z kapelusza. Co jest NIElegalne.
 11. Sila IRS.

  Przykład idzie z góry-Cesarz D. Trump nie płacił podatków od ponad 20 lat. I co? Jemu to powiedz a nie tu na forum zgrywasz ostatniego cnotliwego.
 12. Sila IRS.

  Skoro jesteś nielegalnie-to w świetle obowiązującego prawa nie masz obowiązku podatkowego wobec IRS. A tym samym-nie widzę podstawy prawnej byś w przyszłości mógł być ścigany przez IRS za zaległości podatkowe tu w USA.
 13. wyjazd do Chicago

  Andy z Opola, z tego co pamietam jakiś czas temu się ogłaszał, ze chętnie się ożeni i zasponsoruje na GC. I z tego co pisał-wynikało ze niekoniecznie musi to być kobita...
 14. legalne palenie trawki

  A po co tracić czas na głupoty. Zreszta ktoś tu celnie (powyżej cytat) napisał nt temat.
 15. legalne palenie trawki

  Mogę powiedzieć-ze tak po przeczytaniu tegoż artykułu który sama zacytowałaś na 1 stronie. Ale jakoś to on mnie...nie przekonał. Jedno co z niego zapamiętałem to tą frazę: Cytat: -However, the effectiveness of medical marijuana has not been scientifically proven and other rehab experts have warned against the use of one recreational drug to treat the abuse of another.". Wniosek jednoznaczny: te rzekomo "cudowne", lecznicze zalety marychy-to tylko spekulacje. Albo typowy "False advertisement" tych którzy zarabiają mega ka$iore na naiwnie głupich. A mówiąc krótki & dobitnie-Bullshit! To tyle w temacie.
×