Skocz do zawartości

hannavas

Użytkownik
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O hannavas

Ostatnie wizyty

324 wyświetleń profilu
 1. czy tak mozna zrobic?

  tak, chodzi o work and travel, wiza J1, ale już wszystko wiem tak, można wjechać.
 2. moze troche dziwne pytanie, ale wole się upewnic. czy coś się stanie jesli przyjadę do usa dzień po rozpoczęciu wizy? z reguły wszyscy zawsze przyjeżdżają trochę wcześniej, no ale ja mam taką sytuację, że nie mogę i chcę wiedzieć czy będą jakieś konsekwencje.
 3. realizacja czeku z usa

  po raz kolejny przeszłam się do banku PKO BP, tym razem innego oddziału i udało mi się spieniężyć czek. Widocznie w poprzednim była niedoinformowana obsługa ;/ Pieniądze dostaje się od razu jedyny warunek - trzeba posiadać w tym banku konto walutowe oraz złotówkowe, bo w zł jest ściągana prowizja.
 4. niedawno otrzymałam czek ze zwrotem podatku, a ponieważ niedługo wyjeżdżam do usa chciałabym go zrealizować. podobno w banku pko można go zrealizować od razu - jednak mi powiedziano, że czeka się co najmniej 4 tygodnie. czy ktoś zna jakiś sposób na dostanie tych pieniędzy bez zbędnego czekania? lub czy w usa bez problemu można zpieniężyć czek?
 5. Czy ktoś pracował w tym miejscu i może coś powiedzieć o pracodawcy?
 6. International Experience

  Czy ktoś był i może powiedzieć coś więcej na ten temat? Znalazłam inf, że jest to program na kilka miesięcy, a mnie bardziej interesuje wyjazd od czerwca do września, gdyż jeszcze nie skończyłam studiów. I czy załatwia się to przez jakieś biura, sponsorów?
 7. W moim przypadku te daty są takie same.
 8. Hej! Moja wiza kończy się dokładnie 4 września. Do USA przyjechałam 4 dni przed rozpoczęciem wizy, a więc to oznacza, że mam 26 dni na zwiedzanie po pracy czy też 30 dni liczy się od końca wizy bez względu na to kiedy przyjechałam? Czy ktoś wie co może mi grozić jeśli wrócę do kraju 1-2 dni po grace period? Bardzo zależy mi, żeby wrócić do Polski na początku października, ale nie wiem czy to będzie możliwe ;/
×