Skocz do zawartości

Łukasz90

Użytkownik
 • Zawartość

  133
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

13

O Łukasz90

 • Tytuł
  Aktywny użytkownik

Ostatnie wizyty

633 wyświetleń profilu
 1. Chciałem Powiedzieć Że...

  Kraków Powiedział mnie tak 3 kanały =300zł na ilu spotkaniach się zakończy nie wiem. Czytałem ,ze są prywatne kliniki ,które załatwiają to za jednym posiedzeniem -jakaś nowa technologia ale cena sporo wyższa. Ale mam obawy czy pójdę do niego jeszcze raz bo był to praktykant bo polecana dentystka pomimo ,że nic nie robiła to nawet nie sprawdziła jak on mnie to czyści. Ogólnie wyglądało to przekomicznie bo zaczęliśmy od awantury bo jemu inne zęby się bardziej nie podobały i według niego to inny mnie bolał. A ja akurat dobrego wytypowałem bo dwa dni przerwy od bólu miałem... Gorzej ,że poruszał inne zęby ( zaczął sobie je sprawdzać i grzebać w nich takim haczykiem ) i coś czuje ,że jutro ponownie odwiedzę dentystę bo przez weekend co chwile mnie lekko pobolewa (w porównaniu do poprzedniego to żaden ból ale ,że boli po kilkanaście godzin obecnie to zaczynam mieć go dosyć ) . Na dodatek lekarstwo z zęba praktycznie się już wypłukało/wytarło a miało wytrzymać miesiąc (następną wizytę ustalił za dwa tygodnie) . Szczerze dentysta to chyba najbardziej znienawidzony lekarz w mojej rodzinie co ktoś do jakiegoś pójdzie to po leczeniu u niego kończy się wyrywaniem zęba a wszyscy dentyści sprawdzeni i z polecenia rodziny i znajomych...
 2. Chciałem Powiedzieć Że...

  Miałem plan aby go wyrwać, ponieważ mam podobne informacje do tych , które podałaś .Na dodatek jedną z osób odradzającą leczenie kanałowe jest znajomy mąż dentystki . Mnie znowu rodzina namawia na ratowanie za wszelka cenę . Nic mam jeszcze ponad dwa tygodnie na przemyślenie sprawy...
 3. Chciałem Powiedzieć Że...

  W Polsce koszt leczenia kanałowego to 300zł+ resztę dopłaca NFZ , ale kumpel raz się szarpnął i zrobił całkowicie prywatnie 4 wizyty po 500zl za każdą = 2000zł . Jednak jak chcemy rozmawiać o horrendalnych kwotach za dentystę to kumpel w Norwegii leczył zęby, dodatkowo zastosowali u niego nowatorską technologię laserową + jakiś nowy materiał w plombach , kwota w Polsce pozwalała na zakup samochodu. Wiesz andyopole tutaj już nie chodzi tylko o ból , tutaj chodzi dodatkowo za podwójne lub potrójne płacenie, bo jak coś schrzanią to trzeba będzie zapłacić za wyrwanie zęba lub kolejne pieniądze np. tak zwaną korne a to w Polsce w ogóle już nie refundują i koszt 700-1500zł. Ja na dodatek po ostatnich dentystach do poprawy (ponownego zrobienia) jest sporo zębów (nie pisze ile bo byście tu zemdleli) . A ostatnio z kasą bardzo krucho bo zakończeniu edukacji (została tylko obrona) wszystko jak na komendę wysiadło: komórka , bez szaleństwa le któraś stówka pęknie (nie chce smartfona wole jakiś zwykły telefon komórkowy) .auto naprawić trzeba by było , nowe opony kupić itd. A kasa świeci pustkami , najbliższa robota płatna to październik , wiec kasa dopiero w listopadzie a do tego czasu na oszczędnościach trzeba przeżyć. .Kolejny aspekt ,ze następna wizyta umówiona najwcześniej jak tylko się dało czyli na 4 września , w takim tępię to ja siebie do nowego roku nie wyremontuje zębów a planowałem do października. Obawiam się ,że na wymarzone dwa kursy językowe (angielski +norweski) albo jak uznam ,ze angielskiego mam dosyć (norweski + rosyjski) nie starczy w tym roku jak mnie będą tka na leczenie kanałowe naciągać .
 4. Chciałem Powiedzieć Że...

  Miałem dziś iść do dentysty z jednym zębem (lekkie dziurki) . poszedłem z innym bo w nocy zaczął boleć inny...leczenie kanałowe , bo dentysta nie zauważył na poprzednich wizytach dziury pomiędzy dwoma zębami.... Nie mam zaufania do leczenia kanałowego tak jak do dentystów. Co komuś w rodzinie zaplombują zęba to potem pęka szczególnie po leczeniu kanałowym na dodatek takie leczenie do tanich nie należy ale innego wyjścia nie mam, ważne ,że na razie nie boli... (zacznie boleć jak go zaczną truć) .
 5. Praca w USA po studiach w Polsce

  To może ja rozwieje wszelkie wątpliwości w tym roku zakończyłem studia magisterskie, chciałem iść na doktoranckie . Nie dostałem się bo brak publikacji...chętnych nie było za wiele (przyjęli by mnie gdyby nie było tego wymogu) . Uczelnia moim zdaniem jeszcze niezbyt elitarna a i tak był taki wymóg.
 6. Lucky Strike- cena

  Bez problemu do znalezienia w internecie: http://www.cigaretprices.com/Illinois.html
 7. Lucky Strike- cena

  Jakiś konkretny Stan Cię interesuje?
 8. Sam kiedyś sprawdzałem i niestety niewiele taniej ~100$ za paczkę do USA, tylko waga większa .Także też się nie bardzo opłaca :/
 9. operatorzy CNC na J-1

  Szczerze napisze to jako absolwent studiów:NIE. Nie byli by zainteresowani. Moja koleżanka wróciła ostatnio ze spotkania o prace , odmówiono jej po tym jak powiedziała ile chce zarabiać.... Próbowałem ustalić ile walnęła , zrobiła awanturę i nie chciała się przyznawać .Ale ustaliłem 13500zł...przy czym NIE MIAŁA WYROBIONYCH ŻADNYCH UPRAWNIEŃ DO ZAWODU OPRÓCZ STUDIÓW. A kwotę jaka zażądała była jakby miała wszystkie i co najmniej 10 lat doświadczenia w zawodzie. Ludzie w Polsce powariowali z tego dobrobytu. Za to ja jeżeli miałbym blade pojęcie o CNC to bym pojechał. Ale mój jedyny kontakt z tym ustrojstwem to zaproszenie na pokaz jakiejś super nowoczesnej maszyny CNC. Jeżeli to jest stan w którym taki zarobek nie oznacza mieszkania na ulicy i jedzenia ze śmietników to dla mnie wszystko jest ok. Ale takich jak ja jest naprawdę niewielu...
 10. DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany

  Rzadko , ale czasem tak. Jak mają jakiś bardzo wysoki numer, ew. jak pasowałoby im wyjechać rok później (ale od tego jest raczej ,,biały paszport).
 11. Albo kupiła (nie wiem czy się tak da) nowy telefon bez wgranych danych.Zadzwoń na infolinię operatora przyśle Ci plik do ściągnięcia i powinno wszystko hulać.Ewentualnie możesz przejść się do jakiegoś punktu na pewno pomogą. Miałem podobny problem w Polsce.i z MMS-ami i z internetem :D.
 12. Kontrola przed wejściem do samolotu

  A tak nawiasem .Wioząc więcej kasy to oprócz zgłoszenia , wystarczy mieć dokument z banku ,że się kasę wypłacało? Nie trzeba tego nigdzie tłumaczyć , jakoś uwierzytelniać notarialnie?
 13. Południowy Harlem, czy jest bezpieczny wieczorem / nocą?

  Szczerze ja polecam zawsze mugger money tak zawsze na wszelki wypadek zwłaszcza w nocy...
 14. Z 3 lat bo musisz pokazać jakie miałaś przedmioty i w jakim wymiarze godzin.
×