Łukasz90

Użytkownik
 • Zawartość

  92
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

10

O Łukasz90

Ostatnie wizyty

408 wyświetleń profilu
 1. Wszyscy pobrali urlopy więc ja siedzę w robocie ,z reszta pogoda nie ma być za piekna, najgorsze ,że następne kilka weekendów tak przynajmniej do połowy lipca mam wszystkie zajęte :/
 2. W sumie to ja w rozjeżdżaniu kotów mogę pomóc bo chyba pisałem ,ze wszystkie zwierzęta toleruje oprócz jednych.... (duże za to kocham :D) .
 3. Ja zrobiłem sobie print screeny i trzymam na mailu.
 4. Z czystej ciekawości , nie da się tak jak w Polsce zapłacić jej za niewykorzystany urlop? A uzbierałaby się z tego fajna sumka dla niej. W Polsce chyba po kilku latach przepada on i albo trzeba zapłacić właśnie albo wysłać na przymusowy urlop.
 5. Wiem , ale w okolicach gdzie bym prawdopodobnie zaczynał swoja przygodę z USA jest sporo nowych domów. I byłem ciekaw czy raczej kupujecie nowe i je doposażacie czy kupujecie z drugiej ręki i je lekko modernizujecie pod siebie. W mojej rodzinie raczej jest tendencja na zakup mieszkań z drugiej ręki ( bo zawsze ktoś je jakoś wykończył wyposażył ) .Ale patrząc na to jakie problemy potrafią się zacząć z domami w USA to poważnie zastawiałbym się czy nie wziąć nowego. I drugie moje pytanie jak szukacie w domu ? Przez internet (jak chcecie możecie podrzucić kilka portali) czy jeździcie po interesującej Was okolicy?
 6. Z czystej ciekawości kupujecie zwykle domy nowe z gwarancją czy ,,z drugiej ręki"?
 7. Zobaczymy co napiszą inni , ale ja bym wspomniał.Dodatkowo jeszcze zdobyłbym potwierdzenie tych patronów medialnych. Jakaś umowa itd.
 8. Myślałem ,że tego dzielić nie można i trzeba to odmówić wszystko na raz , a jak można dzielić to spokojnie przez dzień po jednym różańcu jestem w danym momencie odmówić (np. jedna z rana , druga w południe a trzecia na wieczór) .Początkowo za nim zacząłem czytać informacje na tej nowenny byłem nastawiony hurra optymistycznie max kwadrans i nowenna odmówiono ale jak przeczytałem ,że to trzeba odmówić trzy całe ,,stare" tajemnice różańca to mina mnie zrzedła. Wydawało mnie się ,że trzy tajemnice to zajmie min 2 godziny ale jak masz sprawdzoną godzinkę to też spoko. Co do świadectw to jest ich ogrom i naprawdę jestem w szoku ,że ja do tej pory o tym nie słyszałem.
 9. Tak rozmawialiśmy na ten temat to jest wszystko co ma przyznane na dany rok . Dodatkowo bierze , (choć z bólem otrzymał) 10 dni bezpłatnego urlopu. Gość nie jest pierwszy rok w USA bo w tym roku przyjeżdżają by uczcić swoje 25-lecie w USA. Według mnie ma bardzo dobrze płatną pracę jeżeli jest w stanie przez tyle lat : -uzbierać fundusze na studia dla dwóch synów -jak chodzili do niższych szkół to były to płatne prywatne szkoły -kupić duży dom (fakt na kredyt, ale zwykle spłaca je szybciej niż ma rozpisany plan ) -o samochodach nie wspominam bo to raczej standard ,że każdy w rodzinie ma przynajmniej jeden samochód -żona nigdy nie pracowała w USA, więc wszystko to za jego jedyną pensję-jedyny żywiciel rodziny
 10. A co na to mąż? Bo mnie się strasznie podoba. Tylko nie wiem jakby na to inni reagowali.
 11. A ja z innej parafii zapytam: Poczytałem trochę o tej Nowennie Pompejskiej , szczerze powiedziawszy jestem w szoku ile jest świadectw z nią związanych a nigdy o niej nie słyszałem. Megan07 ile dziennie trzeba sobie zarezerwować aby ją odmawiać? Bo nie chciałbym aby mnie ktoś w niej przeszkadzał itd.
 12. W tym roku przyjeżdżają do nas znajomi rodziców , Mąż ma 10 dni płatnego urlopu. Ma dosyć dobra i dobrze płatna pracę , więc chyba nie Yeti.
 13. GPA

  Jak masz kilka szóstek to masz powyżej 4 . Ja bym z tej religii nie rezygnował moim zdaniem można sobie średnia podnieść.
 14. W Polsce najbardziej dostaje dział zamówień/zaopatrzenia. Bo on faktycznie tylko wydaje a nie zarabia. Takie mamy tutaj podejście do biznesu...
 15. Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę Wam aby Zmartwychwstały Chrystus, nasz Pan i Zbawiciel Który z miłości oddał życie swoje za przyjaciół swoich Obdarzył Was błogosławieństwem, A Wasze serca napełnił radością. Wielkanocny czas niech przyniesie Wam spokój i ciepło domowego ogniska. Radujmy się wspólnie z nadejścia Pana, nowego życia, wiosennej pogody, dzieląc się dobrym słowem z najbliższymi. Ten marcowy, świąteczny czas niech będzie dla Was chwilą wytchnienia i okazją do uśmiechów. A ponadto życzę wesołego jajka, kolorowych pisanek, kicającego zająca oraz mokrego Lanego Poniedziałku.