Łukasz90

Użytkownik
 • Zawartość

  98
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

10

O Łukasz90

Ostatnie wizyty

446 wyświetleń profilu
 1. Kumpel by mnie odjechał .Pękł mu wyrostek robaczkowy , ponieważ mieszka w Norwegii a kumpel poszedł do pracy (on miał na noc tamten maił dniówkę ), nie maił nawet kto go zawieść. Auto mu nie zapaliło , wiec pojechał ...autobusem .Ledwo go odratowali , ale już jest w porządku.
 2. andyopole zaraził mnie miłością do pracy w ogródku , ogólnie praca fizyczna jak do tej pory tylko leżenie na kanapie to od ponad tygodnia jak mam wolne lub wrócę wcześniej do domu to cięcie i rabanie drzewa, wczoraj poprzycinałem tuje i żywopłoty . Przedwczoraj sadziłem krzewy . Jeszcze za gotowanie muszę się wziąć bo też jestem w tym kiepski. Normalnie siebie nie poznaje. Najlepsze jest to ,ze mnie to nie męczy, idzie sprawnie i nie czuje przy tym uciekającego czasu.
 3. Nie chce siać fermentu , ale wydaje mnie się,że miałem numer taki w tym losowaniu. miałem na początku,że mnie wylosowali , dosłownie ,,migło" mnie to przed oczami i wywaliło ze strony( uznało ,ze strona zbyt długo się ładuje ale się załadowała i nie mam bladego pojęcia czemu mnie wywaliło). Jestem praktycznie pewny bo w przypadku wylosowania jest zdecydowanie więcej tekstu numeru nie zdążyłem nawet zoabczyć. Przy następny logowaniu: The information entered is not valid. Please review the Confirmation Number, your Last/Family Name, and Year of Birth to ensure you have entered them exactly as they appear on your DV Confirmation Page, including punctuation. Several characters are often confused: 0 = zero, O = letter 'O', 1 = one, I = letter 'I' (like 'Ice'), 5 = 'five', S = letter 'S', 6 = six, G = letter 'G', 8 = eight, B = letter 'B' Potem oblężenie strony.Olałem temat do rana , ale przyznać się muszę ,ze się podjarałem strasznie. Rano wchodzę sprawdzić i : HAS NOT BEEN SELECTED Tak jak piszę pewności brak mnie bo mogło mnie się przywidzieć , teraz spokojnie się loguje i jest taki a nie inny wynik, więc uznałem ,że mnie nie wylosowali.
 4. A stany rzek wysokie ale jak na takie opady to nawet z koryt jeszcze nie wyszły ba troszkę im brakuje.
 5. U nas leje praktycznie co dziennie od ponad tygodnia , chyba przez dwa dni była kilkogodzinna przerwa...
 6. Moim zdaniem ludzie nie wierzyli w wybór Trumpa i olewali temat /przeciągali na później. Jeżeli by się odbyła następna loteria to moim zdaniem chętnych będzie minimum trzy razy więcej niz w poprzednich latach.
 7. Wszyscy pobrali urlopy więc ja siedzę w robocie ,z reszta pogoda nie ma być za piekna, najgorsze ,że następne kilka weekendów tak przynajmniej do połowy lipca mam wszystkie zajęte :/
 8. W sumie to ja w rozjeżdżaniu kotów mogę pomóc bo chyba pisałem ,ze wszystkie zwierzęta toleruje oprócz jednych.... (duże za to kocham :D) .
 9. Ja zrobiłem sobie print screeny i trzymam na mailu.
 10. Z czystej ciekawości , nie da się tak jak w Polsce zapłacić jej za niewykorzystany urlop? A uzbierałaby się z tego fajna sumka dla niej. W Polsce chyba po kilku latach przepada on i albo trzeba zapłacić właśnie albo wysłać na przymusowy urlop.
 11. Wiem , ale w okolicach gdzie bym prawdopodobnie zaczynał swoja przygodę z USA jest sporo nowych domów. I byłem ciekaw czy raczej kupujecie nowe i je doposażacie czy kupujecie z drugiej ręki i je lekko modernizujecie pod siebie. W mojej rodzinie raczej jest tendencja na zakup mieszkań z drugiej ręki ( bo zawsze ktoś je jakoś wykończył wyposażył ) .Ale patrząc na to jakie problemy potrafią się zacząć z domami w USA to poważnie zastawiałbym się czy nie wziąć nowego. I drugie moje pytanie jak szukacie w domu ? Przez internet (jak chcecie możecie podrzucić kilka portali) czy jeździcie po interesującej Was okolicy?
 12. Z czystej ciekawości kupujecie zwykle domy nowe z gwarancją czy ,,z drugiej ręki"?
 13. Zobaczymy co napiszą inni , ale ja bym wspomniał.Dodatkowo jeszcze zdobyłbym potwierdzenie tych patronów medialnych. Jakaś umowa itd.
 14. Myślałem ,że tego dzielić nie można i trzeba to odmówić wszystko na raz , a jak można dzielić to spokojnie przez dzień po jednym różańcu jestem w danym momencie odmówić (np. jedna z rana , druga w południe a trzecia na wieczór) .Początkowo za nim zacząłem czytać informacje na tej nowenny byłem nastawiony hurra optymistycznie max kwadrans i nowenna odmówiono ale jak przeczytałem ,że to trzeba odmówić trzy całe ,,stare" tajemnice różańca to mina mnie zrzedła. Wydawało mnie się ,że trzy tajemnice to zajmie min 2 godziny ale jak masz sprawdzoną godzinkę to też spoko. Co do świadectw to jest ich ogrom i naprawdę jestem w szoku ,że ja do tej pory o tym nie słyszałem.
 15. Tak rozmawialiśmy na ten temat to jest wszystko co ma przyznane na dany rok . Dodatkowo bierze , (choć z bólem otrzymał) 10 dni bezpłatnego urlopu. Gość nie jest pierwszy rok w USA bo w tym roku przyjeżdżają by uczcić swoje 25-lecie w USA. Według mnie ma bardzo dobrze płatną pracę jeżeli jest w stanie przez tyle lat : -uzbierać fundusze na studia dla dwóch synów -jak chodzili do niższych szkół to były to płatne prywatne szkoły -kupić duży dom (fakt na kredyt, ale zwykle spłaca je szybciej niż ma rozpisany plan ) -o samochodach nie wspominam bo to raczej standard ,że każdy w rodzinie ma przynajmniej jeden samochód -żona nigdy nie pracowała w USA, więc wszystko to za jego jedyną pensję-jedyny żywiciel rodziny