sly6

Administrator
 • Zawartość

  29583
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

1 obserwujący

O sly6

 • Tytuł
  Rezydent FORUM

Kontakt

 • Strona WWW
  http://

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Lublin

Ostatnie wizyty

26171 wyświetleń profilu
 1. jak ma czystą kartotekę np kryminalną w USA to może dostać wizę nawet turystyczna. A tym bardziej imigracyjną. To nie tak ze po 10 latach jest się spalonym calkowicie. Ma się szansę co innego w zyciu codziennym. Tutaj za Male błędy jesteś skreślony na cale życie.
 2. życie pokazuje ze mimo paru % pozytywnych odpowiedzi co do wiz nadal trudno ta wizę dostać z terenu Kanady. Ktoś tutaj pisal ze zna obywateli Kanady pracujących nielegalnie i kto wie czy ten Konsul komuś nie uwierzył parę razy i np te osoby zostały. To jak ludźmi w zyciu ze mimo pokazywania swoich osiągnięć nadal jesteś zły... Bo możesz coś złego zrobić więc masz NIE.
 3. my tutaj tez piszemy o tym od kiedy forum działa to bywa różnie z tym numerem a to pisze by Ci pokazać ze sprawa z numerem juz trochę trwają. Przeczytasz ze ludzie czekali i numer dochodził a byli tacy ze i tak szli do biura składali formularze mimo zaznaczenia w ds260 ze chca numer. Ważne by po 2 tygodniach sprawdzić co się dzieje jak numeru brak a nie czekać bo może przyjdzie.
 4. gratuluje wiz szkoda ze w życiu po miedzy ludźmi po malych ale jesteś skreślony na całe życie. Dlatego to jest fenomen prawa wizowego USA. Mimo ale po pewnym czasie możesz lecieć. Tak też powinno być wśród ludzi.
 5. historia pokazuje ze ludzie niczego się nie uczą a liczą się emocje.
 6. tak mówić należy. możesz czekać i miesiąc czasu na rozmowę bo jest czas wakacyjny.
 7. vlad ma racje. Juz jedna osoba o tym się przekonala zbyt dużo wątpliwości i będzie nie wesoło. I proszę pisać w jednym temacie a nie zakładać nowych podobnych.
 8. urząd ma na to 6-8 tygodni przed rozmowa,my tutaj będziemy informować osoby które numery sa zapraszane
 9. Mogłeś podać a później adres zmienić. To pozostaje czekać na rozmowę.
 10. zadajesz pytanie czy masz szanse nie pisząc więcej. Możemy pisac ze masz a jak pokazuje życie na forum to później się okazuje że brak wizy za zakaz wjazdu a ktoś nie napisal więcej np ze byl nielegalnie . możesz tak pisac tylko na rozmowie nie mów tak bo odejdziesz z kwitkiem do ustalenia adresu. Masz mieć adres.
 11. rozmowa będzie lecz kto wie czy masz np zakaz wjazdu na teren wokół USA. To może być styczeń,luty.
 12. zacznij od tej strony http://www.cic.gc.ca/english/ jest program federalny i Prowincji danej . NP lubicie być blisko Polonii to Wam nie polecę Prowincji Atlantyckich. Dlatego trudno będzie Wam doradzić. NP Prowincje Atlantyckie mają niskie koszta życia lecz tam dużo nie zarobisz.. pamiętaj ze prawo imigracyjne ciągle się zmienia i to co bylo dwa lata temu teraz jest w innej formie. Dlatego polecam Ci strony które maja aktualne wiadomości.
 13. przy różnych wizach tak bywa że czas się może wydłużyć. Czasami to trwa np 3 miesiące i pozostaje Ci czekać. mamy na forum różne historie od pozytywnych po negatywne.
 14. to zależy czy wczytasz się w zasady k1 i różne historię by zwiększyć % dostania k1 . Jesli pokażesz ze pobyt masz na stale w USA to szansa jest. Jak pokażesz ze chcesz ominąć system to powiedzą NIE.
 15. możesz nie pracować,za to masz żyć.podatki płacić itd... Po Twoich pobytach ma widać ze żyjesz w USA LUB tez np jesteś w wojsku na misji,zatrudniony przez rząd USA a jesteś po za USA . O tym dokładnie pisze na stronach rządowych.