Skocz do zawartości

sly6

Administrator
 • Zawartość

  30122
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

1 obserwujący

O sly6

Kontakt

 • Strona WWW
  http://

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Lublin

Ostatnie wizyty

26968 wyświetleń profilu
 1. Podróż z psem do US

  co do samochodu to dajesz kartę na zabezpieczenie i jedynie co zobaczysz to kwotę za złamanie zakazu która Ciebie może przerazić a nie ze włosy sa po psie. A co mówi przewoźnik u którego kupujesz bilet lotniczy co do Okęcia i JFK?
 2. Elektryk w USA.

  wedle prawa wizowego może dostać pobyt stały a później pracować jako pomocnik do czasu uzyskania uprawnień danej Prowincji.
 3. Elektryk w USA.

  bo do pracy jako pomocnik uprawnień nie trzeba to jak z pracą dla architekta ,kilku robi w biurze a jedna osoba ma uprawnienia .
 4. Elektryk w USA.

  to jest na rękę i jak z ubezpieczeniem?
 5. DV-2019

  a teraz zobacz kiedy bylo pytanie i odpowiedź i kiedy później napisałem sam temat o loterii. Do tego pytania nie wracałem bo bym musial wrócić do wielu postów i tematów które były pisane rok temu np czy będzie loteria 2019.
 6. DV 2019 - polskie litery

  wpisujesz bez polskich znaków. co roku mamy pytania i nie które osoby wpisują polskie znaki i system tego nie przyjmuje.
 7. teraz to zobaczysz w systemie po zalogowaniu się. Znajdziesz na tym forum stronę na jakiej to się sprawdza.
 8. potrzebujesz tylko z KRK to jest Ci potrzebne. Żadne inne nie.
 9. nie mają wglądu lecz wiedzą ile miej więcej możesz zarabiać na danym terenie. Dlatego takie pisanie może źle być odebrane.
 10. możesz wliczyć wszystko lecz przy pewnych zawodach i częściach Polski trudno będzie uwierzyć ze masz taka kasę a na tłumaczenie będzie malo czasu. Lepiej wpisać netto to co dostajesz. co do ważności paszportu to możesz dostać na taki paszport dłuższą wizę ,możesz wyrobić nowy paszport bez opłaty większej .
 11. Broń USA-Polska

  http://www.losangeles.msz.gov.pl/pl/c/MOBILE/informacje_konsularne/przewoz_broni_do_polski/
 12. normalne.. Bywa tak ze masz gc w ręku i dostajesz pozwolenie na pracę.
 13. jesli chcesz się przyznać to zapoznaj się z zasadami na stronie Konsulatu co potrzebujesz na rozmowie by przedstawić stosowne dokumenty.
 14. Bylas na rozmowie po wizę taką i jej nie dostałaś? Bo to żeby się zgłosiłaś i Cię nie wylosowano nie ma nic wspólnego z tym punktem.
×