Skocz do zawartości

sly6

Administrator
 • Zawartość

  30357
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

1 obserwujący

O sly6

 • Tytuł
  Rezydent FORUM

Kontakt

 • Strona WWW
  http://

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Lublin

Ostatnie wizyty

27264 wyświetleń profilu
 1. Jak to się wszystko zaczęło....?

  nie ma żadnego tłumaczenia. to się rozpoczęło od forum ewiza,później było to forum. Kiedyś pisalo się na dwóch forach i dalo się radę. NP ewiza byla na wizy turystyczne i emigracje a to forum co kupic .emigracja oraz work i Travel. Pisałem kiedyś więcej w dziale Kanada bo gdy byly wizy trochę pytan bylo co do np Ambasady.
 2. nie ma żadnego problemu bo na rozmowie Konsul wydaje wizy oraz weryfikuje jak jest. Po akcie śluby widać jakie miałaś nazwisko,datę urodzin.
 3. Loteria Wizowa DV 2019

  wpisz województwo. Co do kresek to jak przyjmie to system.. Adres wpisz jak piszesz. Po wylosowaniu i tak musisz w ds260 podać adres. Ten punkt z adresem byl ok gdy wysyłali zawiadomienia o wygranej zwykłą pocztą a teraz jest przez stronę www.
 4. Loteria Wizowa DV 2019

  nie masz numeru to wypełniasz od nowa. Musiales długo wypełniać lub Cię rozłączyło
 5. to zależy czego się uczysz oraz u kogo. Sa takie szkoły ze możesz wizy nie dostać lub przedmiot jest pod znakiem zapytania,na necie piszą jak zwiększyć % aby dostać wizę studencką. co do zmiany lotniska nie Ty pierwszy o tym myślałeś. Znam dwa przypadki ze w jednym byla druga rozmowa a w innym zawrócili dziewczynę bo to wzbudziło podejrzenie. bo gdy wlecisz w innym porcie lotniczym możesz później pojechać w inny rejon stanów tak sa tacy ze wszystko jest ok i tak latają.
 6. Wiza turystyczna

  to pozostają te pytania.. Jak inna Narodowość. https://help.cbp.gov/app/answers/detail/a_id/1756/~/esta---new-questions-to-the-esta-application
 7. Wiza turystyczna

  pobierali Ci odciski palców przy wizie,przy wlocie na teren USA? Każde kłamstwo może Ci utrudnić wjazd nawet na zawsze.
 8. Odmowa wizy - perspektywy

  mamy na forum historie ze osoba brała udział w loterii i dostała wizę. Co będzie kolejnym razem to nikt nie wie. Przed wlotem na teren Kanady musisz wypełnić druk eta i zapoznaj się z pytaniami zawartymi tam i gdy to masz to urzędnik na granicy podejmuje decyzje czy Cię wpuścić. Gdy nie ściemniasz to wlecisz.
 9. masz numer SSN? Jesli chodzi o Stan to lubisz przyrodę,ciepło czy tez zimno,ma być więcej Polonii czy tez mniej. A co do pracy to z takim doświadczeniem dostaniesz prace ważne byś chcial pracować a później znajdziesz coś lepszego .
 10. Rezydentka

  trafiony Ciebie typ wizy k nie dotyczy. To jest wiza narzeczeńska,poczytaj o tym .
 11. Loteria Wizowa DV 2019

  jesli juz nie akceptuje to wielkości zdjęcia a nie tlo.. Tlo później jest akceptowane lub tez nie. Tak można zmienić zdjęcie.
 12. Rezydentka

  tylko ze teraz ma wybór a później szukaj prawnika,pytania co można zrobić.. Jesli jest tego świadomy to jego życie.
 13. Jesli Ty lub Twój pracodawca nie znacie prawa to korzystacie z tych organizacji. Napisz w Polsce do organizacji i zobaczysz ile to teraz kosztuje.
 14. Rezydentka

  to czytaj inne historie oraz musisz poznać lepiej historie by zobaczyć czy naprawdę jest i będzie to samo.
 15. Ponowny wjazd do Usa

  można wyjść na zewnątrz,nawet mając wizę tylko tranzytową.
×