sly6

Administrator
 • Zawartość

  28761
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

1 obserwujący

O sly6

 • Tytuł
  Rezydent FORUM
 • Urodziny

Kontakt

 • Strona WWW
  http://

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Lublin

Ostatnie wizyty

25516 wyświetleń profilu
 1. jak znasz zasady zbierania informacji i sa to legalne to jest ok. Gorzej jak powiesz cos co jest nielegalnie lub ściemę powiesz. 4 miesiące to powiesz ze opłacają Ci rodzice cześć pobytu i tyle. Będziesz wiarygodna to wiza będzie.
 2. plus jest ten że wróciłaś na czas z USA z tego programu. Reszta to odpowiedzi co do tej pracy i powinny być realne a nie ze się zobaczy jak przylecę. Chyba ze skupisz sie na wypoczynku i zwiedzaniu. możesz teraz iść,możesz za miesiąc na rozmowę
 3. lub jaki Rabin tutaj Cię zna.. Chodzi o to by to miało ręce i nogi.
 4. sa pewne uchylenia lecz czy Twoje wezmą pod uwagę to inna sprawa.
 5. odmówić może i mógł za to uczelnia podobnie może odmówić..
 6. to jesli znasz takie organizacje to tam pisz,mają przepisy i życie w jednym palcu. Tak naprawdę to każda z większej religii ma parę spraw wspólnych np Stary Testament. No ale to nie pora o tym pisać. masz to dobrze ze wrazie problemów lecisz dalej i to Ci może pomóc luźniej żyć.
 7. zmiany,zmiany https://www.yahoo.com/finance/news/heres-difference-between-trumps-immigration-185818429.html
 8. co do nauki i szczepień http://www.nvic.org/Vaccine-Laws/state-vaccine-requirements/pennsylvania.aspx
 9. co do pracy to widać po Twoich pobytach czy sa turystyczne i czy tez nie i jak urzędnik na granicy czy Konsul ze chce to za wątpliwości Cie niech wpusci i poczytaj różne źródła jesli chodzi o wizy nieimigracyjne. a co do loterii to napiszę tak. Nie ma dowodów mocnych to dostaniesz wize i GC .
 10. a ten zarobek jest z podatkiem czy bez podatku. Ty piszesz o sponsorowaniu w czasach przed wyborami i pozwoleniu o prace a teraz czytasz co się dzieje po wyborach. A mieszkanie jest w dobrej okolicy? Za przedszkole się placi,za lepszą szkole tak samo. co do szczepień to jak urzędnik powie nie to będzie po pobycie stałym a przecież nie masz wyznania takiego co by to umożliwiało a kłamać? A to ze masz takie myślenie to urzędnik powie Twoja wola. Jest tyle miejsc ze możesz wybrać inne miejsce . I pamiętaj o zmianach powolnych w prawie imigracyjnym.
 11. jesli to ladnie uzasadnisz to masz prawo zmienic miejsce jesli to urzednika zainteresuje. Bo roznie bywa.
 12. ciekawy tekst. Tak opisuje Francje lecz pokazuje jakie powstały rozlamy i co się dzieje gdy mamy cieple życie a obok sa odrzuceni ludzie http://www.gazetagazeta.com/2017/02/zamieszki-na-przedmiesciach-znakiem-rozlamu-w-spoleczenstwie/
 13. jak ten świat jest przewidywalny i ludzie :-) np biznes http://www.o2.pl/artykul/perfumy-ivanki-trump-hitem-amazona-6093641356735105a jedni kupują inni robią strony anty.. Ważna zasad to aby się mówiło i tak działa biznes i życie.
 14. więcej aplikacji o obywatelstwo https://www.yahoo.com/finance/news/trump-travel-ban-immigrants-seek-naturalize-193920326.html