sly6

Administrator
 • Zawartość

  29864
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

1 obserwujący

O sly6

 • Tytuł
  Rezydent FORUM

Kontakt

 • Strona WWW
  http://

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Lublin

Ostatnie wizyty

26556 wyświetleń profilu
 1. szansa jest na ślub aby zalegalizować pobyt.
 2. i dużo znaczy i nic. Nie czytaj za dużo ,myśl ze się uda bo i tak masz wiele trosk.
 3. . Nie możesz na granicy o tym mówić że tak zrobisz. Lecisz na stale i później wyślesz dokumenty o bialy paszport wtedy możesz byc dwa lata po za USA. z jakiej kategorii masz zieloną kartę?
 4. tez tak myślę o tej wizie..
 5. czas to jedni sa na rozmowie dwie czy trzy godziny a inni dluzej. Zależy ile osób jest .
 6. mogą latać jako obsługa,kasę biorą z Niemiec i to nie jest typowa wiza pracownicza. Niech ktoś Ci pokaże symbol wizy.
 7. Czym więcej znajomych przedmiotów tym lepiej.. Bo każda zmiana otoczenia to zmiana duża dla takich osób. Jesli znasz syna to poradzisz sobie w takiej podróży.
 8. zależy od stanu,jedni mogą inny jak w Kalifornii juz mają tak. Poczytaj inne fora anglojęzyczne na ten temat. I nie radzę jeździć bez ważnych dokumentów bo jako stały rezydent łatwo później Cię znajdą w razie sprawy np w sądzie.
 9. nic się nie zmieniło.. Warszawa ma dział wiz na pobyt stały. Badania można zrobić w Krakowie zamiast np w Warszawie
 10. tylko kiedy te osoby poleciały ze tak łatwo z wizami miały,jesli Cie ktoś ściągnął z Polski do Niemiec to po to byś tam byl a nie w USA. Powiedz o planach pracodawcy i zobaczysz jego zadowolenie.. Piszesz o trzech stanach a wiesz ze jest różnica duża z temperaturą pomiędzy Arizoną i Alaską.? Teraz pojedz do Arizony i zobaczysz czy Ci to odpowiada,tempe w nocy bliska 30 stp c. Pamiętaj co mówi nowa administracja ze pierwsi do zatrudnienia sa Amerykanie. Dowiedz się na jakich wizach polecieli pracownicy.
 11. podaj stan w którym będziesz.. Każdy ma swoje zasady co do tego,nawet dane miasta większe.
 12. a wiesz jaki koszt jest transportu przez kuriera? Dodatkowe opcje kosztują by cały został Ci dostarczony. Zapytaj się linii lotniczej czy pozwolą Ci wsiąść monitor jako bagaż podręczny i ile to kosztuje.
 13. dużo teraz słychać o autyzmie i wiadomym jest że tam nie wyleczysz tego. Wybór należy do Ciebie.
 14. zaproszenie nie jest wymagane,mów na rozmowie ze zajmujesz się domem jak padnie pytanie o Twoją pracę.. a co do Twojego syna to jak się zachowuje w nowym środowisku,otoczeniu,po paru godzinach podróży, bo tutaj będzie odpowiedź czy masz pisać prawdę. Bo nie widać autyzmu na pierwszy rzut oka lecz gdy zajdą pewne okoliczności to sama wiesz jak może być. Sama znasz syna i pomyśl nad tym. A co do leczenia to poczytaj to forum jak się ludzie leczą.