sly6

Administrator
 • Zawartość

  29782
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez sly6

 1. zależy od lekarza i co powiesz i co wylapie lekarz. Wtedy Ci powie czego i co potrzebuje.
 2. nikt niczego nie doda. Odblokują Ci wniosek i sam musisz to zmienić pisz do KCC. Wiesz jak i do kogo sie pisze?
 3. to radzę Ci czytać to forum a dowiesz się ze ludzie mając numery 33...dostawali wizę.
 4. dodam do tego pozwolenia na pracę ze gdy przyjdzie a będziesz mieć pieczątkę ze masz zielona kartę to te pozwolenie możesz w ramki włożyć. poszukaj ludzi z w tematach i postach o WES bo trochę tego jest.
 5. czołg nie ma głupich pytań sa za to odpowiedzi. Może to była pomyłka językowa a może coś więcej. Jak nie klamiesz to szybko odpowiesz i nie zagotuje się w Tobie nic.
 6. tutaj masz stronę by sprawdzić co jest z Twoją przesyłka.zieloną kartą https://egov.uscis.gov/casestatus/landing.do po 120 dniach możesz interweniować dlaczego nie masz karty. Opłaciłeś kartę i jaka kwota i kiedy? i ponowie pytanie czego nie możesz zrobić?
 7. jak nie widać to mówią ze maja ok sprawę z alkoholem.podobnie z używkami. Pamiętaj ze alkoholik tez ładnie się ubiera. Poczytasz różne artykuły o tym i sama zobaczysz ze wizja alkoholika jest inna niż Nam pokazują jako osoby bezdomne.
 8. A kto Ci tak mówił ze nie masz szans i kiedy to było?
 9. pamiętaj by po losowaniu sprawdzić jakie mogą być zasady. Same ds sie zmieniały.
 10. i jak po spotkaniu?
 11. takie np http://www.nolo.com/legal-encyclopedia/how-health-issues-can-make-you-inadmissible-the-us.html
 12. tak to się odbywa,masz rozmowę w Polsce to dokumenty które nie sa w j.polskim lub angielskim należy przetłumaczyć u tłumacza przysięgłego.
 13. ta strona odpowie Ci co i jak jest z Twoją sprawą http://www.nolo.com/legal-encyclopedia/free-books/fiance-marriage-visa-book/chapter2-4.html
 14. temat ciekawy i. macie trzy wyjścia na rozmowę o wizę.Polskę,Hiszpania czy Anglia. To zaznaczacie w ds.Macie mieć ważny aktu ślubu i każdy ślub cywilny na terenie Unii jest przyjęty przez Ambasadę,śluby tylko religijne czy wyznaniowe to każdy Konsulat USA wam na to odpowie. Chyba ze chodzi o ślub jak w Polsce ślub konkordatowy to macie z USC akt ślubu. zaświadczenia o niekaralności to Ty z Polski,Anglii.Twój mąż to Hiszpania i Anglia.
 15. mi tego nie musisz pisac. Sparow się pyta to jemu odpisuje.
 16. sugeruje nie myśleć o odmowie a wyrobić wizę na nowe dane i to mialem na myśli pisząc te słowa.
 17. bylo napisane ze ktoś miał rodzinę nielegalnie i dostał wizę.
 18. jak dostanie odmowę to trzeba będzie znowu złożyć wniosek lub zmienić miejsce wyjazdu. Tylko po co myśleć o odmowie jak jest ok z wizą ta co ma i osobą
 19. trzy dni to nic.. Czasami jest odpowiedź po tygodniu czasu i to licząc robocze dni. Ty dzwonilas na infolinię i tam zapisują na rozmowę.mówią jakie mieć dokumenty. Dobrze ze napisalas i czekaj na odpowiedź. Jest parę stron gdzie możesz napisać i piszą prawnicy.
 20. studia tylko gdzie,kazda szkola ma inny cennik. Masz juz wybrana ? Dowiedz się w Rotary Klub do tego Fundacja Kościuszkowska. Nie które uczelnie mają pomoc lecz to za wybitne osiągnięcia czy to w nauce,konkursy czy jakieś publikacje. A co robisz w zyciu? Jesteś znana w jakiś stowarzyszeniach,fundacjach aby w razie jak będzie potrzeba wystawili Ci pismo. Bo to że chcesz to czasami malo,swoim życiem pokazujesz ze nie stoisz w miejscu.
 21. pisz do Ambasady na email a nie dzwoń na infolinie mieliśmy podobny przypadek i wielu takich sprawach nikt nie pisze dalej czy mu się udało
 22. a kto Ci mówi że nie możesz? Jak byłaś i byłaś tyle czasu to ok. Co innego jak byś leciała zaraz po otrzymaniu wizy i zmieniła zdanie wtedy sa domysły ze mijasz się z prawdą.
 23. do wstydu nie lecz jak pokazać po swoim zawodzie ze masz tyle czasu? Sa owszem takie zawody lecz to mały procent może sobie na to pozwolić. Jest wiele form zarabiania np przez Internet. Inna sprawa większość osób nie powie ile będzie bo wizy nie dostanie . To mówi się że będę krócej i tak to idzie od wielu wielu lat..
 24. i będą mieć problemy ludzie nawet jak nic nie napiszemy bo dobro jakoś podejrzliwie wygląda.. To jest myśl na inny temat. my tutaj nie chwalimy a jedynie piszemy jakie mogą być tego konsekwencje.
 25. nie ma znaczenia ze będą po za miejscem zamieszkania Twojego. Ważne jest co wpisałaś Ty w ds ile będziesz. Co zrobią jak Konsul zada pytanie gdzie jesteś i po to by sprawdzić czy mówią prawdę i co powiedzą? Czasami taka gra na przyszlosci się odbije bo wpiszą w system brak wiarygodności a jak wiesz to się odbudowuje długo i ciężko później by być wiarygodnym. kiedys Kaer i nie tylko pisal co wyskakuje w systemie,powiązania sa nazwiska,adresy . zrobicie jak uważacie jesteście dorośli.