brygiii

Użytkownik
 • Zawartość

  29
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O brygiii

Ostatnie wizyty

193 wyświetleń profilu
 1. Dzieki dziewczyny! Zadzwonie w poniedzialek do Dr Gajera i upewnie sie :-)
 2. BADANIA LEKARSKIE W tym tygodniu byłam na badaniach, czytam teraz ze na spotkanie w ambasadzie muszę zabrać ze sobą wyniki badań lekarskich: dr Gajer nie oddał mi badań krwi, ani tez nie otrzymałam białej teczki o czym niektórzy mówili...:-( I sie stresuje...
 3. Czy musieliscie wczesniej umawiac sie do Warszawy na rentgen i testy kilowe wczesniej? Czytam na stronie centrum radiologicznego na warynskiego, ze niby nie trzeba, ale czytalam tutaj na forum ze niektorzy sie dzwonili wczesniej I sie zapisywali
 4. Po otrzymaniu zatwierdzonej petycji Ambasada wysyła do osoby ubiegającej się o wizę list informujący o możliwości umówienia oficjalnej rozmowy z konsulem w Ambasadzie. W liście tym Sekcja Wiz Imigracyjnych informuje także o: wymaganych dokumentach, w tym zaświadczeniu o niekaralności (oprócz zaświadczenia z kraju aktualnego zamieszkania, należy także dostarczyć zaświadczenia o niekaralności ze wszystkich krajów, w których mieszkało się przez 6 miesięcy lub dłużej po ukończeniu 16 roku życia)
 5. Wiesz moze jak sie o to ubiegać?
 6. Kompletowanie dokumentów do rozmowy o K1: Mieszkałam przez rok w Stanach, czy potrzebuje zaświadczenia o niekaralności? Czytałam gdzieś, ze Stany takiego dokumentu nie wydają(?) ale wole sie upewnić :-)
 7. Chyba nie tak źle z terminami, ja jadę ma badania i wizytę za 1,5 tygodnia a umawialam się wczoraj
 8. ja też jestem umówiona na początek czerwca słuchajcie mam pytanie- może oczywiste ale wolę się upewnić - przy umawianiu się na spotkanie pytają -> priorytet wizowy: resident/non resident?
 9. Właśnie to miałam na myśli, i to jeszcze w takim krótkim odstępie czasu.. spróbuję, mimo że chociaż na stronie jasno widnieje informacja: MAM RENTEN LUB TESTY KIŁOWE WYKONANE W SWOIM RODZINNYM MIEŚCIE CZY MOGĘ POMINĄĆ TO BADANIE? NIE. NALEŻY PRZYNIEŚĆ BADANIA(RENTGEN KLATKI PIERSIOWEJ I TESTY KIŁOWE) WYKONANE W PLACÓWCE/PLACÓWKACH WYZNACZONYCH PRZEZ AMBASADĘ.
 10. Czytam właśnie o badaniach lekarskich. Nie mieszkam w Warszawie, czy z Waszego doświadczenia możliwe jest zrezalizowanie ich w ciągu jednego dnia? Dosłownie miesiąc temu miałam RTG klatki piersiowej... oczywiście lekarz tego nie zaakceptuje i raz jeszcze się promieniować?
 11. Nasz timeline wyglądał tak: 10/11/2016- wysyłka I-129f 25/11/2016- NOA1 29/03/2017- NOA2. 20/04/2017- list z NVC + numer sprawy
 12. Sprawdzę raz jeszcze. Dziękuję!
 13. Dziękuję za informację, czytałam też o tym. Ale w momencie, kiedy planujemy ślub dopiero na wrzesień, warto poczekać z badaniami, prawda? ponieważ są ważne 6 miesięcy?