NioseWamPicie

Użytkownik
 • Zawartość

  28
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

9

O NioseWamPicie

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Wrocław

Ostatnie wizyty

197 wyświetleń profilu
 1. Ja lubię zimę, ale nie w mieście. Chlapa na ulicach, korki, drogowcy zaskoczeni, śnieg w butach jak sie spieszę do pracy... fuj! Ale na firmowy wyjazd w góry na narty/deskę już się cieszę i nie mogę doczekać.
 2. haha ja też od razu zalajkowałam
 3. Też jestem ciekawa, czy by to przeszło. W sumie chyba ciężko uwierzyć urzędnikowi, że dwie osoby mają wolne pół roku żeby sobie pozwiedzać (bo albo pracy nie mają - bo który poracodawca da tyle wolnego, albo pracują zdalnie, więc nie muszą się spieszyć z powrotem albo wracać w ogóle). U mnie w pracy ciężko dostać 3 tygodnie więc ja nie będę miała takiego problemu jak już się będę starać
 4. Zawsze możesz zainstalować sobie np Primo PDF i wtedy jak dasz opcję 'drukuj' to pojawia Ci się on na liście jako drukarka i drukuje do .pdf (zapisuje jako pdf we wskazanej lokalizacji).
 5. Pytanie jeszcze jaki to rodzaj zawodów i jaka jest rozpoznawalność zawodniczek na arenie międzynarodowej (wiza P mówi o zawodnikach znanych i rozpoznawanych - To qualify for a P-1 visa the athlete must show that he is internationally recognized and is coming to the U.S. to participate in a league or event with a distinguished reputation. ) Chyba najłatwiejsza do uzyskania i najbardziej adekwatna w tym przypadku byłaby wiza B2: B-2 Visas An amateur athlete or group of athletes competing in an athletic event for which they will receive no payment, other than incidental expenses, are eligible for B-2 Visas as visitors for pleasure.
 6. To nie tyczy się tylko US. Jak ktoś chce iść na imprezę w dresie to może to zrobić ale musi się liczyć z tym, że go mogą go nie wpuścić. Ja np pracuję na etacie i mam własną działalność gospodarczą. Mimo, że pracodawca płaci za mnie składki na ubezpieczenie zdrowotne to z tytułu działalności muszę opłacać te same składki drugi raz (niby czemu - do dwóch szpitali mnie zabiorą jak mi się coś stanie? Podwójne dawki leków mi przepiszą?). Ale płacę bo takie jest prawo i warunek prowadzenia DG. I moja opinia i marudzenie że to głupie i że powinno być inaczej nie zmieni niczego. Niestety życie jest pasmem kompromisów i nawet u siebie w domu nie można robić na co się ma ochotę, bo są rzeczy które ogranicza prawo i tyle - trzeba się podporządkować nawet, jeśli nam się to nie podoba. PS. Nawet Chodakowską zawrócili jak nie miała odpowiedniej wizy jak poleciała do Stanów pracować przy kampanii Adidasa. Bo mieli prawo.
 7. chyba tylko po to, żeby dać więcej unlike dla jednego posta
 8. Ja też zawsze wolałam pracować z mężczyznami, jak jest jakiś konflikt to kawa na ławę i szczerze a nie twierdzenie że wszystko ok i chodzenie i obgadywanie dookoła.
 9. ja mam ten sam problem : Przepraszamy, wystąpił mały problem (╯°□°)╯︵ ┻━┻ Strona którą próbujesz otworzyć, nie jest dostępna dla twojego konta. Kod błędu: 2C171/1
 10. Mhm, policja nie zna prawa, kierowcy przepisów ruchu drogowego a medycy w karetce pierwszej pomocy? Mają obowiązek znać ustawę bo jest podstawą prawną do wykonywania ich pracy. --> opinia jednostki
 11. ale czy Tobie ktoś każe gdziekolwiek jechać? Nie odpowiadają Ci warunki - nie jedziesz. Chcesz, stać Cie - jedziesz. Wszyscy podlegają tym samym zasadom i nikt nie ma 100% gwarancji, że nie spotka się z odmową.
 12. Jestem ciekawa jak wyglądają statystyki w tym roku jeśli chodzi o ilość zgłoszeń.
 13. Wszystko zależy od kierunku, ja na UWr studiowałam zaocznie - 2500zł/ semestr. Ale już np studia medyczne to koszt do 17k za semestr. Teraz robię mgr dziennie więc nie płacę nic, ale szczerze poziomem jestem trochę rozczarowana.
 14. Ech najpierw trzeba zostać wylosowanym. Wtedy czekanie na rozmowę już w zupełnie innym nastroju