cee

Użytkownik
 • Zawartość

  198
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  2

cee last won the day on 16 Marzec

cee had the most liked content!

Reputacja

24

O cee

 • Tytuł
  Aktywny użytkownik

Kontakt

 • Strona WWW
  Ceelxinteriors.com

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

320 wyświetleń profilu
 1. I teraz w takim przypadku @kzielu. Czy zainteresowany rozlicza się z IRS z dochodu uzyskanego w Polsce?
 2. Tylko 10%? Skoro najniższa krajowa to 1450pln netto a koszt pracodawcy to 2413pln
 3. I tutaj kzielu mogę się z tobą zgodzić że jeśli ktoś oczekuje kokosow za free w US to sie rozczaruje. Nigdzie nie dają za darmo i trzeba zapieprzac ale w pl jest trudniej poprzez ciągły bat nad głową i ściąganie w dół.
 4. Dublin. OC AC na 13to letniego scenic w pl z silnikiem 1.6 to koszt 1200pln więc nie mów że 3letnie auto ubezpieczyć za półtorej kafla.
 5. Po pierwsze primo, czytaj wszystko a nie po lebkach. Jak swierzaki leads z gazet na Onecie. Stawka 400pln dotyczyła tygodniowej stawki na podstawy.
 6. KaeR oczywiście odsetek jest mniejszy ale w dalszym ciągu ludzie wyjeżdżają z pl. Łatwiej jest się osiedlc w Eu.
 7. To też, ale ja mam inne odczucia. Pojechałem turystycznie bo zawsze chciałem zobaczyć. Przyszłość wiszące z Holandią jednak zycie potoczyło się inaczej. To też zależy od tego jak się zobaczy te Amerykę. Zgodzę się z wami że jeśli tak na żywioł ktoś jedzie to będzie mega rozczarowany. Z drugiej zaś strony jak ktoś ma trochę oleju w głowie i trochę pomocy to można coś zdziałać. @KaeR
 8. Oczywiście że jest sprawą subiektywną ale więcej osób wyjeżdża z Polski do Ameryki i z Ameryki do Polski.
 9. No to parafrazując, jeśli byłoby lepiej w Polsce wtedy mogliby tak powiedzieć?
 10. A dla mnie komentarz nie będę czytał o wskaźnikach bo nie jem bic macow jest na poziomie co ty wiesz Gowniarzu. W mojej wsi nazywamy takie zachowania starochlopska urka. Jak mam rozmawiać jeśli ktoś nie przyjmuje argumentów które przedstawiam. Po za tym ja się odniosłem jedynie do jedzenia, wydatków na paliwo i ubranie. Żadna z was nie przyznało mi racji, atakując innymi wydatkami, którym się nie zpzeciwialem. Podoba mi się natomiast twój ostatni akapit i na tym zakończę ten spór
 11. Ughhh to teraz pojechałeś @KaeR. Sarkazmu nie wyczułeś czy jak? Chodziło o to że z jakiegoś powodu ( np jak u ciebie specjalizacja) ludzie chcą wyjechać z Polski. Ja nikogo nie wrzucam do żadnego wora, zwłaszcza Polaków, bo gdzie ich dwóch tam 3 opinie A no i o jakim życiu z rozsądku piszesz?
 12. A nie tgif?
 13. Czy ja wiem czy tak mało na samych wyspach jest nas Polaków około miliona.
 14. Do Europy czyt. Polski? A ile znasz które wyemigrowały do USA?