cee

Użytkownik
 • Zawartość

  114
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

17

O cee

 • Tytuł
  Aktywny użytkownik
 • Urodziny

Informacje o profilu

 • Płeć

Ostatnie wizyty

151 wyświetleń profilu
 1. nadawca ma potwierdzenie ?
 2. widzisz to tak samo jak z tymi oprychami czy ludźmi z Torunia, wszyscy są tacy sami ? Ja nie mówię że Polacy byli wszyscy wspaniali i nie było zgnilców, ale jednak dobre serca znacznie przeważały. Co do ofiary to tak uważam że Polska jest ofuiarą i była podczas wojny. To nie my ją zaczęliśmy i to nie my zakłamujemy historię, co w moim przekonaniu jest publiczne nazywanie takich miejsc jak Oświecim czy Majdanek polsskimi obozami śmierci. Chwała Ci za to i dziękuję że prostujesz to jak możesz. Problem w tym że taki np FBI "się przejęzyczył" i praktycznie nic się nie stało. Wyobrażasz sobie gdyby powiedział coś na WJC ? Odnośnie tych reparacji dla Polski tez nie jest do końca tak oczywiste wszystko jak cały OS i historia legendy Bolka Jak można powiedzieć że Polska coś otrzymała jeśli w zasadzie do dzisiaj nie jest wolna imo ja Tobie tego nie życzę, ale ok. Z przyzwoleniem to też sporna kwestia bo czy uważasz że każdy przypadek jest mu znany ? W głownej mierze to media ponoszą odpowiedzialność za to co się dzieje.
 3. to że jeden z drugim opacznie zrozumiał słowa w kampanii i oberwało się kobiecie w hidzabie nie dowodzi temu, że on do tego nawołuje i dale przyzwolenie. Znowu skrajność. Co powiesz na białe kobiety spychane ze schodów w metrze, opluwane na oczach dzieci i bite przez przyjezdnych imigrantów z bliskiego wschodu ? możemy tak polemizować w nieskończoność. Nie bronię tutaj nikogo i te bezmózgi ( jedni czy drudzy ) powinni stanąć przed sądem. Tak szczerze mówiąc to prawie cała Ameryka to imigranci, rdzennych już mało. Np taki mój kolega z Orange County. Jego dziadek urodził się w meksyku, on W USA a są w tym samym miejscu. Jednymi z pierwszych którzy przybyli do Ameryki byli też Polacy. W 2010 roku ok 40% stanowili Niemcy. To co może cały kraj deportować
 4. ja spać nie spałem. za bardzo nieufny jestem
 5. ale mówisz o tych nagraniach czy coś nowego chlapnął ?
 6. w jaki sposób ?
 7. czy wg Ciebie powinniśmy płacic w nieskończoność ? Shroeder podczas swojej kadencji powiedział że Niemcy spłaciły swój dług i koniec. A co ze zniszczoną Polska ? Co z tego że Polaków rozstrzeliwano za pomoc Żydom, a jednak jest ich najwiecej ze "Sprawiedliwych wśród Narodów", Co z tego że to nasi "sojusznicy" w dupie mięli nas po rozpoczęciu wojny, podczas, wojny i po niej ( Jałta, Poczdam ). To przecież nasza wina że wrzucili nas do worka z niedźwiedziem. Na serio to napisałaś ? co do obozów to nie wiem czy nie widzisz, ale wg mnie jest to celowe działanie, szukanie kogoś innego odpowiedzialnego za wojnę i całe zło. Naziści ? a w jakim języku oni mówili ? Czy słyszałaś kiedyś o holenderskich obozach zagłady ? Albo Austriackich ? hmm ciekawe dlaczego. "Mein Kampf" też została "przetłumaczona" na niemiecki z nazistowskiego mi się nasuwa jedno -- Goebels Rozumiem Cię w kwestii Torunia, bo wrzucanie wszystkich do jednego wora i szufladkowanie to chyba nasza taka polska natura. Jak nie uważa jak ja to jest z innej opcji. Jak nie PO to jest z PiSu. Rydzyk z Torunia, ona z Torunia to na pewno go popiera, itp. itd.
 8. tak samo jak dzieciak rozwalający kukłę Trumpa, albo dzieicak na wiecu z napisem na kartoniku "F*ck Donald Trump" Ze skrajności w skrajność
 9. o to może o mnie ?? to skąd wiesz gdzie siedzę ?
 10. Próbuj bez wizyty. Jeśli zdecydują że się nie kwalifikujesz to Cię wezwą na spotkanie. W moim przypadku tak było. Poszedłem przez dropbox, ale dostałem meila że muszę się stawić na rozmowę.
 11. mając 9h na Shippol ległem na trawce i słuchałem "ptaków śpiewu"
 12. @jannapa , chodzi o poparcie Clinton dla tej sprawy o którą walczy WJC od wielu lat. I nie chodzi tutaj o wypłaty rent dla kombatantów. Tak samo jak Mówi Szewach Weiss, " Są reguły, jest system i to działa. Ale gdy przyjeżdżają do Polski młodzi Żydzi i odwiedzają domy swoich ojców, to niestety wiedzą, że nie uda im się tego odzyskać. To wywołuje poczucie niesprawiedliwości l. Mienie zawsze ma właściciela albo spadkobierców i to rzecz absolutnie podstawowa ..." A kto zapłaci w końcu Polsce za zniszczenia ? Dlaczego Polska cały czas ma zobowiązania ? Przecież wielu Żydów było Polakami. To nie Polska rozpętała wojnę. Dodatkowo systematyczne "przejęzyczenia" o "polskich obozach śmierci" itp. Ponadto jej mąż podczas kampanii wypowiedział się "bardzo ciepło" o Polsce i sytuacji u nas, nie mając zielonego pojęcia i chyba nie znając historii. Donald przynajmniej spotkał się z Polonią. Nie ważne czy chodziło tylko o głosy czy też nie, ale się spotkał. Zawsze wypowiadał się lepiej niż Hilary i dlatego uważam że z pkt widzenia Polski był lepszym kandydatem.
 13. @KaeR mi naprawdę nie chodzi o dane państwo tylko o umowę. Podałem przykład LX bo oni chyba najmniej przeznaczają swojego PKB. To wszystko. Umawiam się że coś zrobię to tak robię. Proste.
 14. ochronę mają zapewnioną tak samo jak inni, a po za tym zobowiązali się do tych 2%. Czepiłeś się tego Luxa co na Kanadę powiesz ? Bo z tego co wiem to też się nie wywiązują
 15. nie chciałem podawać przykładu DE z wiadomych względów, ale jedynie Polska, Estonia, Grecja, USA jak dobrze pamiętam wypełniają obietnicę którą złożyli WSZYSCY na 2%. Co za różnica jaki to kraj i co robi ?