Skocz do zawartości

cee

Użytkownik
 • Zawartość

  422
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  4

cee last won the day on 28 Wrzesień

cee had the most liked content!

Reputacja

52

O cee

 • Tytuł
  Rezydent FORUM

Kontakt

 • Strona WWW
  www.ceelxinteriors.com

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

1411 wyświetleń profilu
 1. To [email protected] powiedz mi czy za 150 nok dasz radę kupić produkty na normalne śniadanie dla twojej rodziny?
 2. Chciałem Powiedzieć Że...

  Tak to też wyglądało na żywo a zdjęcie zrobione telefonem na automacie więc nie doszukiwalbym się tutaj jakichś specjalnych wodotryskow. Wg mnie fajne kolory były których nigdy wcześniej nie widziałem. Smażąc jajecznice z rana zobaczyłem różową ścianę, wyszedłem na patio i oczom mym ukazał się taki widok, więc wziąłem telefon i strzeliłem fotę.
 3. Chciałem Powiedzieć Że...

  Mam jeszcze wschód że Scottsdale kiedyś tam ustrzelony Też bez filtra. A nie bardzo rozumiem jak ten zachód ma się odbijać na drzewa i robić z nich krwistoczerwone
 4. http://forum.usa.info.pl/index.php?/topic/26180-Donald-Trump-a-polityka-imigracyjna.-(Szczegolowy-plan)
 5. Chciałem Powiedzieć Że...

  Chciałem się pochwalić dzisiejszym ustrzeleniem zachodu u mnie na wsi. No filter tho [emoji12]
 6. Dlaczego emigracja ???

  Nie wiesz ze telewizja kłamie? [emoji23]
 7. Zrzeczenie obywatelstwa polskiego

  Wg US w Polsce każdy obywatel ma obowiązek poinformować US o dochodach uzyskanych również za granicą. Nie dotyczy to tylko państw Unii Europejskiej z którymi Polska ma umowę ( nazwijmy to pobytu poniżej 183 dni). W każdym innym przypadku masz obowiązek zgłosić uzyskany dochód do US w Polsce, zwłaszcza uzyskanego w Stanach. Z uwagi na FATCA, polski US ma teraz zdecydowanie łatwiej zweryfikować i sprawdzić czy dany obywatel Polski uzyskuje dochód na terenie USA. W większości przypadków jest to tylko złożenie załącznika ZAP3 (jak dobrze pamiętam) i po sprawie. Jeśli natomiast chciałoby się "odciąć" całkowicie od skarbówki w Polsce należy się wymeldowac i z dniem najpóźniej 31 grudnia poinformować przypisany urząd skarbowy o wykreśleniu z rejestru "klientów". Takie informacje uzyskałem z urzędu skarbowego w Warszawie.
 8. Życie, wyjazd, dużo pytań.

  Właśnie, ważne aby nie popadać w ektremy [emoji6] Co do reklam leków to polska jest chyba jakimś eldorado, co potwierdzają badania z przed kilku miesięcy. W tv przeważają reklamy właśnie leków i pożyczek chwilowek [emoji4]
 9. Życie, wyjazd, dużo pytań.

  Generalnie zgadzam się z twoimi tezami w szczególności pilotowania samolotu [emoji16] Niemniej jednak zwróciłem uwagę na zły przykład z "uprowadzeniem " tego noworodka I tej całej nagonki która stworzyły jedne czy drugie media. Jedna strona mówiła pół prawdy, wygodne dla niej, a druga swoje polprawdy. Jak to mawia klasyk każdy wierzy w co chce a prawda jest po środku. Sam przyznales że po jakimś czasie przestales śledzić ową sprawę bo nie spodobała ci się wypowiedź ojca. Nie zmienia to faktu iż pomimo jego ograniczonej, jak podejrzewam, wiedzy w dziedzinie medycyny, miał on prawo otrzymać odpowiedź i przeczytać specyfikację danych szczepionek podawanych jego dziecku, a nie zostać potraktowany przedmiotowo i olany. To wszystko do czego chciałem się odnieść, nie podążając skuteczności np szczepionki przeciw swince czy różyczki. Jeśli chodzi natomiast o HPV to dobrze że era internetu pozwala na zapoznanie się z różnymi faktami i badaniami. W wiadomościach, faktach i wydarzeniach nie słyszałem o szkodliwych skutkach i powiklaniach do których przyznała się Japonia i Australia między innymi po 10cio letnim stosowaniu jej u dziewczynek w wieku mojej córki, a co za tym idzie wycofują ją z obiegu. Nikt nie raczył też poinformować że szczepionka ta powoduje powikłania, które skutkują rakiem szyjki macicy zamiast przeciwdziałać, jak dobrze pamiętam i ogólnie mało informacji było na ten temat, a to wszystko już po podpisie naszego prezydenta.
 10. Życie, wyjazd, dużo pytań.

  Akurat zły przykład z tym ostatnim "porwaniem" przytoczyles, bo jak się okazało rodzicom nikt nie chciał na nic odpowiedzieć, udzielić informacji a szpital nie miał certyfikatu na podawane specyfiki. Nie pamiętam już czy tylko szpital czy ogólnie NFZ nie posiadał dokładnej specyfikacji. Z drugiej strony dlaczego ktoś ma decydować o podaniu mojemu dziecku szczepionki jeśli ja sobie tego nie życzę. Weźmy np taka szczepionke na HPV. Zgodził byś się na szczepienie córki? Bo ja mam spore obawy i nawet podczas zwyklego bilansu pytam co za szczepionki podawane są moim dzieciom. Nie mówię oczywiście żeby nie szczepić i nie jestem zagorzałym przeciwnikiem szczepionek.
 11. Loteria Wizowa DV 2019

  Na stronie masz możliwość sprawdzenia.
 12. Loteria Wizowa DV 2019

  Jasna i klarowna odpowiedź na to pytanie jest na głównej stronie, pod linkiem do zgłoszenia w loterii.
 13. Broń USA-Polska

  Ale to jest imo tylko luka która trzeba zatkac. Żadna zmiana. Jeśli automat jest legalny po zarejestrowaniu dopiero to dlaczego przeróbka, a co za tym idzie "narzedzia" potrzebne do jej realizacji, nie. Pownno odrazu być rejestrowane i nie rozdawane jak cukierki na Halloween.
 14. Broń USA-Polska

  Wiem o co wam chodzi z apgrejdem. Pytanie czy po przerobce semi na auto musisz zgłaszać i rejestrować? Ok znalazłem "On its website, Bump Fire Systems advertises the device as permitting “simulated full-auto firing” that is “absolutely legal”. It sells Bump Fire stocks for $99.99." https://www.google.pl/amp/s/amp.theguardian.com/us-news/2017/oct/02/las-vegas-suspect-stephen-paddock-gun-semi-automatic#ampshare=https://www.theguardian.com/us-news/2017/oct/02/las-vegas-suspect-stephen-paddock-gun-semi-automatic Więc system jest dziurawy. Jeśli automat trzeba rejestrować, legalny nadal, to dlaczego sprzedają takie apgrejdy za grosze i nikt tego nie kontroluje. Ten kto to dopuścił powinien strzelić się w łeb, skoro jest albo nielegalny albo legalny (np NV) to dlaczego tuning jest już ok.
 15. Broń USA-Polska

  Każdą modyfikację musisz zgłosić. Nie napisałem że miał maszynowa tylko że takowa jest legalna w NV. Po za tym skoro miał przerobiona I tego kie zgłosił = była nielegalna.
×