cee

Użytkownik
 • Zawartość

  310
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  3

cee last won the day on 8 Lipiec

cee had the most liked content!

Reputacja

42

O cee

 • Tytuł
  Rezydent FORUM

Kontakt

 • Strona WWW
  www.ceelxinteriors.com

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

799 wyświetleń profilu
 1. Ja musiałem czekać ok miesiąc u mnie na wsi.
 2. Na polskim prawo jazdy to ty chyba w ogóle nie możesz jeździć po Stanach. Ja wyrabiałem prawo jazdy międzynarodowe, taką książeczkę, w Polsce za 35 zł. Miesiąc się na nią czeka na 130 krajów bodajże.
 3. Slogan wszyscy won jesli miałby zostać "ucielesniony" to tak jak piszesz co dalej. Teraz jest jakieś 27 lat za późno, aczkolwiek staje przy tym że wszyscy którzy byli gdziekolwiek i w jakikolwiek najmniejszym stopniu służyli poprzednim ustroju powinni zostać odsunieci bezwzględnie. Janusz jest za bardzo szalony I nie dałbym mu władzy. Mnie najbardziej irytuje hipokryzja jednych czy drugich. Po zgadza się że trzeba zreformowac sądy, ale nie ma pomysłu jak i na dodatek przez 8 lat nie złożyła ani jednego procesu. Więc jak? Trzeba czy jest ok. I tak przepraszam pomyliłem Szkocję że Szwecją. Peace.
 4. Wywołany do tablicy nieźle. Jak już na mnie wjechales to pozwolę sobie napomnkac że nie napisałem nigdzie że te, jak i okraglostolowe Magdalenka, popieram. Proszę cytat gdzie napisałem że popieram PiS. Nie głosowałem na nich i uważam polityków za największych hipokrytow. Jestem zwolennikiem opcji "WSZYSCY WON, JEDNYM RUCHEM RĘKI, JAK PIONKI Z SZACHOWNICY". Dziś mamy poklosie tego co nie zostało przeprowadzone na początku lat 90tych. Po za tym do czasu czytałem z wielką uwaga twoje posty i prawie wszystkie lajkowalem, ale od pewnego czasu chyba Szwecja ci nie służy. Jeśli taki jesteś dobry w historii i chwalisz zachód przy jednoczesnym szufladkowaniu polski z Afryka, to przeanalizuj czyje nazwisko wisi nad głównym wejściem do parlamentu europejskiego. Jakie idee i wytyczne realizuje unia Widzę że typowy dla was typ selekcji to: nie jesteś z nami? To jesteś z nimi. Typowe dla liberalnego myślenia jak i ignorowanie postów użytkowników którzy nie mówią jak ja. Przykładem kolega motorolnik. Nie będę go słuchał bo moja prawda jest najmojsza. Arogancja aż wylewa się z kołnierza.
 5. To na krzyżówkach stop 4 ways będziesz miał mały problem
 6. Nadmienię że 99.9% tych protestujących nie zna ustawy przeciw której demonstruja, a co lepsze to nawet posłowie jej do końca nie znają. Ba nawet posłowie nie znają poprawek które zgłasza ich klub, wnioskujac o przerwę celem zapoznania się z nimi
 7. Czy wg ciebie w tej przemowie były kłamstwa i głupoty jak sugeruje katlia Ktoś mu napisał przemówienie. Ubrane w historię Polski ładnie. Poruszył tłumy które się zebrały. Wspomniał o zagrożeniach, bo niestety fale imigrantów i przemyt ludzi który się na naszych oczach odbywa to jest problem i zagrożenie. Wplecione NATO w to wszystko i pkt 5 traktatu. Takie było założenie I zostało to osiągnięte. Ponadto, w mojej opinii, trump nie jest przeciwko NATO, tylko miał problem ze nie wszyscy wywiazuja się z umowy która podpisali. I wg mnie ma rację. A skoro kasy na modernizację brakowało to i coraz bardziej robiło się przestarzałe przy jednoczesnym wzroście rosyjskiej armii.
 8. Czy ty słuchałas tego samego?? odnoszę wrażenie że to właśnie ty żyjesz w alternatywnej rzeczywistości.
 9. Ok nie będę się spieral. Nie są najdroższe na świecie, ale za to naglupiej budowane, a za przykład niech posłużą te cholerne ekrany
 10. Zbliżone do średniej, którą to za wyznają projekty takie jak tunele w Austrii, wspomniane "wchodzenie" lądu na morze w Holandii czy wielkie wiadukty i mosty w Norwegii. Jak mówię, wszystko od czegoś zależy. Spacerując z psem macie średnio 3 nogi.
 11. To też zależy gdzie KaeR bo jeżdżąc trasa phx-lv nie widziałem gdzie można stracic koła. Więc wszystko jest kwestią względności.
 12. I wszystkie dane są sfałszowane. "Budowa jednego kilometra autostrady kosztuje w Polsce średnio 9,6 miliona euro - tak podała właśnie Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. To więcej niż w Czechach (8,86 mln euro za km), Niemczech (8,24 mln euro), Słowenii (7,29 mln euro) oraz Danii (5,89 mln euro), ale nieco mniej niż średnia europejska, która wynosi ok. 10 mln euro." Pierwszy lepszy. W następnym artykule z tvn24bis.pl jest mowa o wyższych kosztach ale sprytnie zagmatwane z Norwegia (klimat) Holandią (państwo na" sztucznym" lądzie, gdzie zasypane się morze i idzie w głąb) czy Islandię. Nie wiem tylko co tam robią Węgry. Niemniej jednak porównanie zbliżone go terenu czy klimatu, jesteśmy na samej górze. To Nak to skoro średnia jest ok 9.4 a u nas jest po 9.61mln? Wszystko można ładnie przełożyć na wykresy nie uwzględniając kliku czynników. Rostowski też zastrzyk gotówki rozpisywał jako inwestycja a nie pożyczka, maslujac tym samym dług publiczny. Eot tak naarginesie.
 13. Jesteś lebski facet. Czy właściciel przedsiębiorstwa zaprasza do współpracy żeby się z kimś podzielić tym co wypracował tak za frajer? Czy raczej mając w perspektywie zysk, albo nóż na gardle? Trochę logiki.
 14. Nie rozumieją jeszcze co niektorzy że tempo rozwoju gospodarczego było kilkukrotnie wyższe przed wstąpienie do Unii niż po, ale co tam. Mamy autostrady, najdroższe na świecie defacto, I kupę orlikow Ale unia daje to trzeba kochać
 15. Ty żartujesz prawda?