everden

Użytkownik
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O everden

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Gdynia
 1. Akt spłonął w czasie wojny. A pierwsze próby odtworzenia aktu były w 73r i w tej wersji napisano - ZSRR (DS260 nawet nie ma takiego kraju do wyboru). Wpisuję PL zgodnie ze stanem na dzień urodzenia. Dziękuję za odp.
 2. Dziś mam do Was pytanie z kategorii ciekawostki geograficzne. We wniosku DS260, w sekcji ‘parents’ jest pytanie o miejsce urodzenia ojca/ matki: miejscowość i kraj. Gdy mój tatuś rodził się w 27 roku to Dorożów był Polski. Po II wojnie św. stał się rosyjski, a w 91 – ukraiński. Pyt: Jaki ‘country of birth’ zaznaczyć we wniosku? Obawiam się że jak zaznaczę UA to ci …. Amerykańcy gotowi pomyśleć że jestem Ukrainką
 3. Potwierdzam, Megan odpowiada dość szybko i szczegółowo na priv. Szkoda 'zaśmiecać' forum.
 4. Prawdziwa, nie prawdziwa, co to ma za znaczenie....? Takich kobiet jak Megan jest więcej. Sama się śmieję, że jestem jej bliźniaczką , bo też chcę dołączyć do "internetowego" partnera. Choć na razie nie mam takich historii do podzielenia się na forum jak Megan . Oby tylko ominął mnie ten wątek z problemami zdrowotnymi. BTW Megan - dużo zdrowia dla Was obojga.
 5. A może podobny link dla Minneapolis albo St.Paul (MN)?
 6. Do listy Daisy należy jeszcze dorzucić opłatę imigracyjną (USCIS) w wysokości 220usd (po ostatnich zmianach). Jeśli tego nie opłacisz - nie przyślą Ci GC w Stanach. Oczywiście bilet na samolot i ewentualnie transport mienia..... to już indywidualne przypadki/koszty.
 7. Wygląda dokładnie tak jak w linku,który podał Pepeaz - tam wszystko jest, cała procedura krok po kroku. Po 6 m-cach jeżdżenia na IDP obywatel USA zobowiązany jest stawić się do lokalnego ośrodka egzaminacyjnego na egzamin. Wykaz dokumentów jakie ma ze sobą mieć - również w linku.
 8. Panowie - dziękuję, o to chodziło. Krótko, zwięźle i na temat. Klasa!
 9. Najczęściej na forum jest tak, że pytamy o ważność i uprawnienia polskiego prawa jazdy tam w Stanach. A ja zapytam na odwrót - czy obywatel USA może w Polsce prowadzić auto na swoje amerykańskie prawo jazdy? Dziękuję