Glodek93

Użytkownik
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O Glodek93

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Polska
 1. Witam. W poniedziałek 26.06 mam spotkanie o wize w Warszawie i takie pytania, żeby nie zaliczyć wtopy Na spotkanie potrzebuje: -paszport, -potwierdzenie złożenia wniosku, -potwierdzenie spotkania, Czy dodatkowo coś jeszcze? Np jakieś potwierdzenie wpłaty pieniędzy na wize? Lub jakikolwiek inny dokument? Wiem tyle, że telefon zostawiam u ochrony, a co np z portfelem? Normalnie mogę go zabrać ze sobą? Ostatnie pytanie. Jeżeli spotkanie mam na godzinę 9:00 to muszę stawić się tam punktualnie o 9 czy mogę ciut wcześniej, albo (odpukać) co jeżeli się trochę spóźnię?
 2. Problem rozwiązany, pomógł czat z pracownikiem Ambasady
 3. Witam, złożyłem wniosek, i chce teraz założyć konto i zrobić przelew oraz umówić się na spotkanie, ale nie mogę założyć konta na stronie... Wpisuje wszystkie dane i ciągle błąd, jakieś porady?
 4. aleś Ty żartowniś hoho, jak masz głupio odpowiadać to nie odpowiadaj w ogóle, i walnij barana w ścianę. Umiem czytać ze zrozumieniem pewnie lepiej od Ciebie, po prostu chciałbym aby ktoś rzucił jakąś pospolitą organizacją i tyle.
 5. Nie znam żadnej osoby tam, wiec jaką najlepiej podać organizacje?
 6. A gdy wybieram rodzaj wizy turystyczny i zaznaczam, że nie mam sprecyzowanych planów i później pojawiają się rubryki żeby wpisać miesiąc i rok w którym zamierzam przyjechać, miejsce zatrzymania się itd itp, a ja nie mam konkretnego adresu ani nic takiego ponieważ najpierw chce wyrobić wizę, a później wykupić wycieczkę prawdopodobnie z biura podróży to wtedy dopiero miałbym jakieś adresy itd, więc co tam wpisywać skoro nic takiego nie mam?
 7. W rubryce odnośnie wydania paszportu należy wpisać tak jak w paszporcie jest czyli Organ wydający (w moim przypadku) Wojewoda Wielkopolski i podać nazwę miasta Poznań? Czy tak jak w rzeczywistości odbierałem paszport czyli w miejscowości Nowy Tomyśl ?
 8. W rubryce gdzie należy wpisać miejsce urodzenia nie mieście mi się cała nazwa miejscowości (ucina ostatnią literkę) co w takiej sytuacji zrobić?
 9. czasami lepiej dmuchać na zimno niż później cierpieć
 10. Stan zdrowia bardzo dobry, wizyta turystyczna. Zwiedzać, poznać krewnych. 24lata. Można na tygodnie wykupić czy trzeba np konkretnie na miesiąc, bo planuje jechać min na 2tyg, ale bardziej skłaniam się ku opcji na 3tygodnie.
 11. Witam, jeżeli już coś było to przepraszam. Mam kilka pytań: 1. Planuje wyjazd do USA, i niedługo zaczynam starać się o wizę turystyczną i sprawa wygląda tak, że pod koniec maja kończy mi się umowa o prace i jeżeli np w kwietniu miałbym rozmowę w Ambasadzie to czy konsul będzie zwracał na to uwagę, że kończy mi się niedługo umowa o prace i może to w jakimś stopniu zaważyć czy dostane wizę czy jednak nie? Czy może lepiej dla pewności przedłużyć umowę w pracy ( z tym nie będzie najmniejszego problemu) 2. Czy w razie konieczności lepiej mieć papierek z zaproszeniem od znajomych z USA i w razie konieczności go okazać? 3. Ubezpieczenie zdrowotne w USA? Jak to wygląda? Odpukać, ale leczenie mają najdroższe na świecie, Wystarczy, że wykupie w Polsce ubezpieczenie na wyjazd zagranicę itp?