Skocz do zawartości

Glodek93

Użytkownik
 • Zawartość

  19
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1

O Glodek93

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Polska
 1. Spotkanie w Warszawie

  Właśnie kurier dzwonił, za 15min będę miał paszport :-)
 2. Spotkanie w Warszawie

  Ja mam tak wpisane już od środy
 3. Spotkanie w Warszawie

  Tak, jeszcze czekam. Ja mam opcje, że mi wyślą, bo jechać 300km to trochę nie w ząb
 4. Spotkanie w Warszawie

  Czołg, dostałeś już paszporty czy masz opcje odebrania samemu?
 5. Na ferie do USA.

  Odnośnie lotu to sprawdzaj w środy. Bo wtedy jest tania środa z lotem czy jakoś tak :-)
 6. Spotkanie w Warszawie

  Gratulacje :-) zapomniałem właśnie dodać, że kontakt wzrokowy jest chyba najważniejszy :-) co do pomyłki z bratem to chyba jednak pomyłka językowa. U mnie podczas spotkania obok konsula był jakiś pracownik, który znał język lepiej bo niektóre moje odpowiedzi tłumaczył, takie jak gdzie pracuje, co tam robię i wysokość wynagrodzenia. :-) chociaż ja sam odpowiadalem tam raz po polsku raz po angielsku, w zależności czy konsul zadawał pytanie po polsku czy nie bo taki Mix miałem :-)
 7. Spotkanie w Warszawie

  Na ostateczne spotkanie czekałem około godziny to w tym czasie zaobserwowałem, 2osoby które wychodziły nie w sosie oraz jedną rodzinę (ale oni o jakaś inną wizę chyba się ubiegali/ btw nie byli to Polacy, a przynajmniej nie z dziada pradziada ) Tak to aż do mojej rozmowy reszta wychodziła z uśmiechem od ucha do ucha sama moja rozmowa trwała około 3min? Może 4. W sumie dostawałem te same pytania co w wniosku. Gdzie, na jak długo, a po co, a dlaczego, gdzie pracuje, czym się zajmuje tam, ile zarabiam, rodzina w Stanach, czy byłem w innych krajach. Dostałem też pytanie, którego nie było w wniosku - czy mam rodzinę w Europie. Jedynie Pani Konsul lekko kwaśną minę zrobiła przy pytaniu z kim lecę i odpowiedziałem zgodnie z prawdą, że samemu. Po jej minie myślałem, że to wszystko przekreśliło, ale po tym pytaniu Pani Konsul z uśmiechem przyznała wizę
 8. Spotkanie w Warszawie

  Wniosek rozpatrzony pozytywnie
 9. Witam. W poniedziałek 26.06 mam spotkanie o wize w Warszawie i takie pytania, żeby nie zaliczyć wtopy Na spotkanie potrzebuje: -paszport, -potwierdzenie złożenia wniosku, -potwierdzenie spotkania, Czy dodatkowo coś jeszcze? Np jakieś potwierdzenie wpłaty pieniędzy na wize? Lub jakikolwiek inny dokument? Wiem tyle, że telefon zostawiam u ochrony, a co np z portfelem? Normalnie mogę go zabrać ze sobą? Ostatnie pytanie. Jeżeli spotkanie mam na godzinę 9:00 to muszę stawić się tam punktualnie o 9 czy mogę ciut wcześniej, albo (odpukać) co jeżeli się trochę spóźnię?
 10. Problem rozwiązany, pomógł czat z pracownikiem Ambasady
 11. Witam, złożyłem wniosek, i chce teraz założyć konto i zrobić przelew oraz umówić się na spotkanie, ale nie mogę założyć konta na stronie... Wpisuje wszystkie dane i ciągle błąd, jakieś porady?
 12. aleś Ty żartowniś hoho, jak masz głupio odpowiadać to nie odpowiadaj w ogóle, i walnij barana w ścianę. Umiem czytać ze zrozumieniem pewnie lepiej od Ciebie, po prostu chciałbym aby ktoś rzucił jakąś pospolitą organizacją i tyle.
 13. Nie znam żadnej osoby tam, wiec jaką najlepiej podać organizacje?
 14. A gdy wybieram rodzaj wizy turystyczny i zaznaczam, że nie mam sprecyzowanych planów i później pojawiają się rubryki żeby wpisać miesiąc i rok w którym zamierzam przyjechać, miejsce zatrzymania się itd itp, a ja nie mam konkretnego adresu ani nic takiego ponieważ najpierw chce wyrobić wizę, a później wykupić wycieczkę prawdopodobnie z biura podróży to wtedy dopiero miałbym jakieś adresy itd, więc co tam wpisywać skoro nic takiego nie mam?
 15. W rubryce odnośnie wydania paszportu należy wpisać tak jak w paszporcie jest czyli Organ wydający (w moim przypadku) Wojewoda Wielkopolski i podać nazwę miasta Poznań? Czy tak jak w rzeczywistości odbierałem paszport czyli w miejscowości Nowy Tomyśl ?
×