Mateusz Komajda

Użytkownik
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O Mateusz Komajda

 1. A bylaby możliwość kontaktu z panią np przez facebooka? Aby porozmawiać?
 2. A czy ktoś studiował badz studiuje w USA? Bo mam jeszcze kilka pytań.
 3. Okej. Dzięki wszystkim za odpowiedź. Otóż znalazłem na YouTube taki film. I czy to prawda ze jak zarabiają rodzice poniżej $65k rocznie to za darmo są studia?
 4. 1. 200 000$ kosztują wszystkie rodzaje studiów? 2.Jak będę ogólnie pracował w USA, kilka nawet lat, tak z 10-15 albo więcej, to bedemial tam emeryturę?
 5. Bo ogólnie to chce być policjantem, nawet w Polsce, ale w Ameryce się nie patyczkuja i są dość wysokie zarobki.
 6. 200 000 dolarów czy złoty?
 7. Wiem ze zielona karta to nie obywatelstwo. Ale dzięki niej mogę mieszkać spokojnie w USA i jest ona potrzebna do obywatelstwa Studia kosztują około 50 000 dolarów. To tyle mogę zapłacić. Utrzymanie w stanach także dam rade. Co do zarobku to słyszałem ze na wizie studenckiej można zarabiać. Wiec w między czasie po szkole czy przed szkoła bym pracował i jakos pomagał rodzicom mnie utrzymać. Podczas studiów muszę gdzieś być zameldowany...czyli będę miał zameldowanie 4-letnie, bo tyle bym studiował... Do obywatelstwa zostaje rok i tu jeszcze nie wiem.
 8. Cześć wszystkim. Słuchajcie mam pytanie. Otóż koncze za kilka miesięcy gimnazjum i chciałbym być policjantem w USA. I sie zastanawiam jak to zrobić. Oto mój plan: Skończenie gimnazjum Pójście do liceum Wiza studencka Studia w USA (4 lata) Jakiś sposób na mieszkanie po prostu w USA ( tak aby być w USA 5 lat) Następnie obywatelstwo USA ( w czasie 4 lat studiów branie udziału w konkursach o zieloną kartę) Akademia policyjna Praca jako policjant. Powiedzcie mi czy ten mój sposób jest ok. Czy cos pominalem. Chciałbym o odpowiedź bo mam jeszcze kilka pytań ale to później bo teraz nie chce zawracać głowy. Pozdrawiam