Skocz do zawartości

adi4912

Użytkownik
 • Zawartość

  14
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O adi4912

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Bolków
 1. Odmowa wizy Turystycznej

  Miałeś rację dopiero na 25 kwietnia był wolny termin, a jak wgl dostałeś wizę?
 2. Odmowa wizy Turystycznej

  Tak był zaznaczony punkt z małymi związkami, więc też tak wpisze, dziękuję
 3. Odmowa wizy Turystycznej

  Witam, mam pytanie. Jeżeli przy ostatniej odmowie usłyszałem, tylko,, przepraszam dzisiaj się Pan nie kwalifikuje na wiza " to co mam wpisać w nowym wniosku w rubryce powód ostatniej odmowy? Napisać,, zbyt małe związki z krajem " ?
 4. Odmowa wizy turystycznej.

  Mają dużą wiedzę. Mój kolega jechał do USA pierwszy raz i na lotnisku wzięli go na osobista kontrolę, wiedzieli dużo na jego temat np. wiedzieli, że zamknął firmę w Polsce mimo, że tego nie było we wniosku. Wydaje mi się, że mają dostęp do tego czy ktoś jest zarejestrowany jako bezrobotny itp.
 5. Odmowa wizy Turystycznej

  Okej dziękuję, dam znać w kwietniu jak mi poszło, warto jeszcze raz zaryzykować :-)
 6. Odmowa wizy Turystycznej

  Czyli moje szanse na woze do USA w najbliższym czasie są minimalne?
 7. Odmowa wizy Turystycznej

  Czyli konsul w nowym wniosku będzie patrzeć na mnie jak bym się starał na nowo, czy odrazu wyskoczy mu ze juz raz mi odmówiono wizy. Pytanie czy teraz lepiej byłoby jechać do Warszawy na rozmowe?
 8. Odmowa wizy Turystycznej

  I druga dostałaś bez problemu?
 9. Odmowa wizy Turystycznej

  Najlepsze było to, że grzebal cos w komputerze po czym powiedział.,, dobra dobra " i dał mi ta kartkę z paragrafem 214b, słyszałem o ludziach, którzy po 2 tygodniach starali się na nową z tak samo wypełnionym wnioskiem i dostawali. Sam juz nie wiem od czego to zależy.
 10. Odmowa wizy Turystycznej

  Jest wgl jakaś szansa jak wypełnię we wniosku te same dane, że dostanę wizę. Bardzo mi na tym zależy, bo prawdopodobnie to jest moja ostatnia szansa, żeby pojechać do USA.
 11. Odmowa wizy Turystycznej

  Tak na lotnisku i we wcześniejszym wniosku podałem, że będę 2 msc, ale wyszło inaczej, bo urzędnik dał mi na 6 msc i nie wiedziałem, czy kiedyś będzie mi jeszcze dane zobaczyć USA, a w Polsce wiedziałem, że i tak będę mieć pracę bez względu na to kiedy wrócę. Tak w ogóle jestem chłopakiem :-)
 12. Odmowa wizy Turystycznej

  Konsul powiedział mi ,, przepraszam bardzo ale dzisiaj się Pan nie kwalifikuje na wizę " po czym jeszcze raz przeprosił. We wniosku podawałem, że pracuje jako kurier i, że jadę do Cioci i Wujka.
 13. Witam, we Wrześniu 2015 roku dostałem wizę na rok czas, dzięki niej udałem się w podróż do USA do mojej Cioci której nie widziałem od 13 lat. Odwiedziłem również swoich kuzynów. W Stanach byłem od kwietnia do września 2016. Dużo podróżował po wschodnim wybrzeżu między innymi Atlantic City, Boston, Waszyngton itp. Jakoś w Grudniu pojawiła się okazja ponownego wyjazdu na 3 tygodnie do Cioci w czerwcu , żeby zobaczyć Park Yellowstone. Wczoraj (7lutego) udałem się do Konsulatu w Krakowie i otrzymałem odmowę wydania mi wizy. Moje pytanie brzmi, czy jest wgl jaki kolwiek sens starania się o wize np. W kwietniu?
×