Skocz do zawartości

darekbp

Użytkownik
 • Zawartość

  28
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Brooklyn
 1. Sly czyli normalnie wpisać swój adres tak?
 2. Na stronie ambasady w instrukcji pisze tak 8.Adres do korespondencji - nazwisko adresata pierwsza linia adresu, druga linia adresu, miejscowość/miasto, powiat/województwo, kod pocztowy państwo
 3. Witam mam do was pytanie chodzi mi o punkt 8 – Mailing Address – Adres pocztowy, obecnie w Loterii Wizowej nie są przysłane żadne dokumenty tradycyjną pocztą, ale adres nadal należy podać. Jako że jest to adres korespondencyjny ważne żeby był podany w takiej formie aby był zrozumiały dla polskiej poczty. Poszczegolne pola adresu to: a – In Care Of – wypełniamy jedynie w przypadku, gdy nasze zgłoszenie powinno być odebrane przez inną osobę, wtedy wpisujemu tu jej imię i nazwisko b – Address Line 1 – pierwsza część adresu (np. ul. Lakowa 17m3) c – Address Line 2 – dalsza część adresu, jeżeli jedna linijka nie wystarczy d – City/Town – miejscowość e – District/County/Province/State – województwo, należy wpisać po polsku ale bez polskich znaków (np. Lodzkie) f – Postal Code/Zip Code – kod pocztowy, należy wpisać po polsku z kreską (np. 12-345, a nie 12345) g – Country – państwo Czy tutaj mam wpisać swój adres zamieszkania bo z tego co piszę to wpisać adres osoby która ma odebrać zgłoszenie? Jeśli zgłoszenie odbieram osobiście to w punkcie 8 nic chyba nie wpisuje prawda?
 4. Ok w sierpniu podejdę drugi raz i inaczej będę mówił może się uda
 5. Aha rozumiem No tak myślałem bo jak powiedziałem ze u cioci będę mieszkał to po tym coś w komputerze zaczął pisać już i to chyba był powód odmowy
 6. To był mojpierwszy raz nigdy nie miałem wizy. Apytalmnie w jakimcelu jade(mówiłem ze do cioci),na jak dlugo(mówiłem ze tydzień lub dwa zależy na ile urlop dostanę),gdzie zatrzymam się i za co będę żył (mówiłem ze u cioci i za darmo bo u nich będę mieszkał) i ostatnie gdzie pracuje i jak dlugo( mówiłem ze w urzędzie i dwa lata już) i odmowę dostałem. Warto za miesiąc znów starać się?
 7. Joanna niestety nic...prace mam stała wiec żadnych zmian kurdek
 8. Witam mam do Was pytanie dziś byłem na rozmowie i niestety nie dostałem wizy i nie wiecie czy np za miesiąc jak znów bym złożył to są szanse że dostanę czy lepiej dłuższa przerwę zrobić ?
 9. OK a jaki cennik jest może wiecie?
 10. A już widzę dzięki kolego.Bilet parkingowy w najbliższym kiosku kupię tak?
 11. Witam mam do Was pytanie czy gdzieś w pobliżu ambasady w Warszawie są jakieś parkingi bo nigdzie na necie nie mogę nic znaleźć na ten temat?
 12. WItm wypełniłem dziś formularz ds160 i terz chciałem zarejestrować sie na stronie aby zrobić opłatę i ustalić termin rozmowy ale mam problem whodzę na stronę : https://cgifederal.secure.force.com/?language=Polish&country=Poland wybieram tam Nowy urzytkownik i wpisuje imie i nazwisko hasło i mam problem z Adres poczty elektornicznej gdy podaje swojego gmaila wyskakuje ze jest niezgodny o co w tym chodzi?
 13. Pytanie odnośnie rozmowy

  Panowie mam jeszcze takie pytanko jak wypełnię juz ten formularz to opłatę muszę zrobić w tym samym dniu?
 14. Pytanie odnośnie rozmowy

  Tak zrobimy he a może wiecie jak wszystko wypełnię i jak dzwonię by umówić sie to mówić ze dziewczyna jeszcze jest żeby dwie osoby razem tego samego dnia? I czy długo czeka sie na taka rozmowę?
×