Skocz do zawartości

darekbp

Użytkownik
 • Zawartość

  25
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O darekbp

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Brooklyn
 1. Ok w sierpniu podejdę drugi raz i inaczej będę mówił może się uda
 2. Aha rozumiem No tak myślałem bo jak powiedziałem ze u cioci będę mieszkał to po tym coś w komputerze zaczął pisać już i to chyba był powód odmowy
 3. To był mojpierwszy raz nigdy nie miałem wizy. Apytalmnie w jakimcelu jade(mówiłem ze do cioci),na jak dlugo(mówiłem ze tydzień lub dwa zależy na ile urlop dostanę),gdzie zatrzymam się i za co będę żył (mówiłem ze u cioci i za darmo bo u nich będę mieszkał) i ostatnie gdzie pracuje i jak dlugo( mówiłem ze w urzędzie i dwa lata już) i odmowę dostałem. Warto za miesiąc znów starać się?
 4. Joanna niestety nic...prace mam stała wiec żadnych zmian kurdek
 5. Witam mam do Was pytanie dziś byłem na rozmowie i niestety nie dostałem wizy i nie wiecie czy np za miesiąc jak znów bym złożył to są szanse że dostanę czy lepiej dłuższa przerwę zrobić ?
 6. OK a jaki cennik jest może wiecie?
 7. A już widzę dzięki kolego.Bilet parkingowy w najbliższym kiosku kupię tak?
 8. Witam mam do Was pytanie czy gdzieś w pobliżu ambasady w Warszawie są jakieś parkingi bo nigdzie na necie nie mogę nic znaleźć na ten temat?
 9. WItm wypełniłem dziś formularz ds160 i terz chciałem zarejestrować sie na stronie aby zrobić opłatę i ustalić termin rozmowy ale mam problem whodzę na stronę : https://cgifederal.secure.force.com/?language=Polish&country=Poland wybieram tam Nowy urzytkownik i wpisuje imie i nazwisko hasło i mam problem z Adres poczty elektornicznej gdy podaje swojego gmaila wyskakuje ze jest niezgodny o co w tym chodzi?
 10. Pytanie odnośnie rozmowy

  Panowie mam jeszcze takie pytanko jak wypełnię juz ten formularz to opłatę muszę zrobić w tym samym dniu?
 11. Pytanie odnośnie rozmowy

  Tak zrobimy he a może wiecie jak wszystko wypełnię i jak dzwonię by umówić sie to mówić ze dziewczyna jeszcze jest żeby dwie osoby razem tego samego dnia? I czy długo czeka sie na taka rozmowę?
 12. Witam mam do Was pytanie chce razem z dziewczyna składać wniosek i myśleliśmy żeby termin rozmowy z konsulem był tego samego dnia żeby nie jeździć dwa razy ale słyszałem ze lepiej jest w dwa inne dni wtedy są większe szanse na uzyskanie wizy czy to prawda ?
 13. DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany

  Mam pytanie czy jeśli zrobią dolosowanie to trzeba będzie wniosek znów złożyć tak?
 14. DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany

  JA dawałem zdjęcie stare ale ktoś pisał ze dał nowe zdjęcie a chłopak stare i u obu jest ten sam błąd
×