Kamil A

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O Kamil A

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Birmingham
 1. Dziękuje, pewnie się przyda ^.^
 2. Jak by jeszcze komuś zapyziałe ego nie dawało spokoju. Dorzucibym jeszcze kilka, ale nie chcę śmietnika robić, nie przywykłem do tego.
 3. Po pierwsze, to od tygodnia czasu serfuję po sieci, dokładnie stronach poświęconych tematyce wiz, pracy, wynajmu mieszkania i ubezpieczenia. Po drugie, każde jedno forum, każdy jeden założony temat miał inne ukierunkowanie pytania co nie dawało mi satysfakcji z odpowiedzi napływających od innych użytkowników. Dodatkowo dodam, że nie podobają mi się zwroty typu "amerykański sen blabla", bo nie wszyscy zostali w czepku urodzeni, co powoduje że tacy ludzie jak ja, muszą sami walczyć o lepszy byt. Nie chcesz dzielić się wiedzą, to staraj się nie korzystać z forum. Jeśli chodzi o mój angielski, rozmawiam tak jak i piszę biegle, podczas pisania zdarzają mi się pomyłki "wymowne", mam na myśli, że piszę czasem w pośpiechu słowa angielskie tak jak się je wymawia. Oczywiście do perfekcji mi jeszcze wiele brak. Aktualnie umówiłem się w czwartek tj. 25.04, na spotkanie dotyczące podjęcia nauki w jednym z miejscowych Colleg'ów, w kierunku Programisty graficznego.
 4. Okej, w takim razie trzeba wziąć duży rozbieg na kolejne 3 lata, aby osiągnąć coś więcej niż "zawód", aktulanie jestem w Anglii to mój 5 z rzędu kraj, więc albo zacznę naukę tutaj, albo wrócę do Norwegii, lub zawitam po raz pierwszy w Irlandii. Dziękuje za konstruktywne opinie, Pozdrawiam. Wątek do zamknięcia.
 5. Chciałbym, aby ktoś pełny wiedzy udzielił mi informacji. Mianowicie, aktualnie mam 22 lata, wykształcenie zawodowe, tj Czeladnik - Stolarz. 4 lata doświadczenia w zawodzie, lecz ciężko byłoby zebrać pełną 4 letnią historię pracy. Dodatkowym atutem jest to, że jestem spawaczem MIG/TIG, z 2-letnim doświadczeniem i pełną dokumentacją. Posiadam też kwalifikację do pracy pod napięciem kat. E, i ochroniarza stopnia 2. Oczywiście od 4 lat posiadam też prawojazdy kat. B. Na przełomie kilku kolejnych miesięcy, chciałbym dostać się do USA i spróbować tam życia i pracy. Schody zaczynają się w momencie doboru wizy. O jaką wize mogę lub powinienem próbować walczyć ? W USA nie mam bliskich, Jeśłi już kwalifikuję się pod jakąś wize pracowniczą, jakie kroki podjąć pierwsze w celu jej uzyskania. Mógłby wyjaśnić mi ktoś, krok po kroku jak rozpocząć przygodę w kierunku USA ? Aktualnie spędziłem zbyt dużo czasu na przeróżnych forach, i zrobiłem sobie przez to mętlik w głowie nierozumiejąc już kompletnie niczego.