chosen

Użytkownik
 • Zawartość

  30
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O chosen

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 1. ma może ktoś z Was taka książeczkę w wersji elektronicznej z Illinois ? Jaka jest opłata za egzaminy I wydanie prawa jazdy ? Jaki jest czas oczekiwania ?
 2. mam konto dolarowe ale karty do nie go nie mam ponieważ bank akurat do kont dolarowych nie wydaje. Myślałem żeby zrobić przelew ale niestety jest tylko do wyboru karta i jakieś konta oszczędnościowe. Myślałem że jest jeszcze jakaś inna możliwość.
 3. drodzy, przed chwilą chciałem dokonać opłaty za greencard, zalogowałem się na: http://uscis.gov/uscis-elis i były do wyboru tylko karty i konta oszczędnościowe, pytanie czy nie można opłacić przelewem z konta walutowego prowadzonego przez bank w Polsce ?
 4. to trochę lipa. najbardziej mnie martwi w przypadku białego paszportu to że nie będzie mnie w USA kiedy będę miał wyznaczony termin na zlozenie odcisków palców.
 5. sporo zachodu jest z tym białym paszportem, pytanie zatem z innej strony - co ile i na ile czasu powinienem przekraczać granicę USA żeby nie stracić zielonej karty ?
 6. instrukcję potrafię czytać i nie ukrywam że nie jest do końca dla mnie zrozumiała stąd pytania, poza tym myślałem że ktoś już przechodził przez ten proces i podpowiedziałby jak temat najlepiej załatwić.
 7. ok, dziękuję. Gdzie się dokładnie te dokumenty składa ? Jakie są opłaty ? Czy jak złoże wszystko i potem mnie nie będzie w USA a oni będą chcieli ode mnie biomery to co wtedy ?
 8. dziękuję. Czyli jak przylecimy do USA to najlepiej złożyć wniosek ponieważ nie można do złożyć przed pierwszym przylotem do USA w PL ?
 9. Do weteranów mam pytanie - otóż planujemy wylecieć we wrześniu do USA na około 3 tygodnie i wrócić. Nie wiem kiedy polecimy następny razem u teraz pytanie - jak załatwić tzw reentry permit na tzw wszelki wypadek jakby minął ponad rok od poprzedniego wylotu ? Gdzie się zgłosić, jakie dokumenty i opłaty etc ?
 10. ja nie potrzebowałem żadnego wyciągu z konta ani zaśw. od rodziny że mnie utrzyma - nikt w ambasadzie o to nie pytał.
 11. na ulotce informacyjnej jest napisane żeby opłate wnieść przed wylotem będąc jeszcze w Polsce.
 12. paszporty z wizami odebrane. Teraz pytanie - czy jak wniosę opłatę imigracyjną teraz w kwocie 220USD za szt. to w ciągu jakiego czasu otrzymam zieloną kartę na adres w USA ? Wyjazd planujemy w październiku.
 13. tak, sama rozmowa trwała 5 minut łącznie z skanowaniem odcisków palców. Miły Pan przy okienku pożartował I po sprawie. NIemniej jest sporo czekania. My mieliśmy na 8:00 a rozmowa dopiero po 10.
 14. do tych co byli na rozmowie - czy obowiązuje jakiś dress code ?