chosen

Użytkownik
 • Zawartość

  20
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O chosen

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 1. na ulotce informacyjnej jest napisane żeby opłate wnieść przed wylotem będąc jeszcze w Polsce.
 2. paszporty z wizami odebrane. Teraz pytanie - czy jak wniosę opłatę imigracyjną teraz w kwocie 220USD za szt. to w ciągu jakiego czasu otrzymam zieloną kartę na adres w USA ? Wyjazd planujemy w październiku.
 3. tak, sama rozmowa trwała 5 minut łącznie z skanowaniem odcisków palców. Miły Pan przy okienku pożartował I po sprawie. NIemniej jest sporo czekania. My mieliśmy na 8:00 a rozmowa dopiero po 10.
 4. do tych co byli na rozmowie - czy obowiązuje jakiś dress code ?
 5. ja mam 27xxx I rozmowa w przyszłym tygodniu. PS Trzeba się jakoś szczególnie ubrać na tę rozmowę ?
 6. I teraz nie wiem czy tak to zostawic ? Generalnie I tak nie moge edytowac tego
 7. ja dałem na oba pytania - NO, nie było pola explain
 8. ja z innej beczki, mianowicie na te 2 pytanie w formularzu ds260 odpowiedziałem negatywnie (NO) i teraz pytanie czy jak mam we wtorek rozmowę to będę mogl to jakos wtylumaczyc ? ponieważ chodziłem do szkoły po 30 listopada 1996 i chce pracować jadąc do USA: Have you attended a public elementary school or a public secondary school on student (F) status after November 30, 1996 without reimbursing the school? Explain Do you seek to enter the United States for the purpose of performing skilled or unskilled labor but have not yet been certified by the Secretary of Labor?
 9. profil pod wskazanym linkiem założony. Adres do dostawy paszportów wybrany tj odbiór w biurze TNT - mieszkamy obok. Teraz tak na szybko prośba o potwierdzenie czy na pewno nie zapomniałem o czymś przed rozmową (dokumenty): - zdjęcia do wizy/GC - ile szt ? - mam 4 szt - zaświadczenia o niekaralności - odpisy zupełne aktów urodzenia i małżeństwa - dyplomy ukończenia studiów ? - badania od lekarza Czy jest coś jeszcze o czym zapomniałem ?
 10. musieliśmy się nie zrozumieć, Ty napisałeś ze na kartę czekam miesiąc i ja zacytowałem. Nie ważne, zaraz się zarejestruje pod podanym przez Ciebie linkiem.
 11. a jak z tym TNT i danym ? Teraz chciałem się zarejestrować i jest do wybory myTNT i myTNT2 - które wybrać ?
 12. dziękuję teraz już wszystko jest prawie jasne - tą opłatę 220 $ wnoszę po otrzymaniu wizy w ambasadzie ? PS Odnośnie TNT - konto,wpisujesz dane swoje,dane np dv1 - nie podaję swojego nazwiska i imienia ?
 13. ja jeszcze na rozmowie nie byłem, stąd moje pytanie, a odnośnie opłaty to chyba przed rozmową się wnosi - 330 $?