Skocz do zawartości

Sparrow

Użytkownik
 • Zawartość

  22
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1

O Sparrow

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Polska
 1. sly6 dzięki za odpowiedź Czyli lepiej nie mówić że ma się gc z loterii?
 2. DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany

  Powodzenia! Ja już się nie mogę doczekać swojego interview ale ja sobie jeszcze trochę poczekam...
 3. Witam! Temat idealnie pasuje do mojej sytuacji ;p Studia kończę w lutym ( automatyka i Robotyka). Teoretycznie rozmowę z konsulem ( zielona karta) powinienem mieć koło kwietnia /maja. Jestem pewien że chce jechać, tylko boje się że na początek nie znajdę pracy w zawodzie ze względu na niezbyt duże doświadczenie ( które będę miał tylko z wakacyjnych praktyk). Po obronie idę na 2 stopien i jak wszystko dobrze pójdzie na rozmowie to lecę do USA) Czy jedyne na co mogę liczyć to, że złapie się na jakiś staż w stanach? Jako doświadczeni inżynierowie macie jakieś pomysły na to co mogę do tej pory zrobić? Oczystoście mam zamiar przeglądać oferty i pisać do pracodawców ( dopiero po pozytywnej decyzji w konsulacie). Może postarać się o referencje np po wakacyjnych praktykach? Ma to znaczenie jakieś?
 4. DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany

  Aaa mój błąd. Czyli to musiała być loteria dv-2017
 5. DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany

  Jedna osoba na fb na stronie " Polacy na Florydzie. Polacy i polonia na Florydzie" napisała, że wygrała zieloną kartę i ma rozmowę 5 września Czyli zaczęło się! Mam wielką nadzieję, że jak już rozsyłają zaproszenia do tych z niskimi numerami to i wyślą do tych z większymi i rozdadzą te 50 000 wiz a nie tylko tyle na ile starczy " prawa".
 6. DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany

  Dziękuję za odpowiedź A w praktyce ludzie tak robią ?
 7. DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany

  Witam. Czy osoby które zostały wylosowane w DV-2018 mogą bez problemów brać udział w losowaniu DV-2019 ? Zawsze jest szansa nie zaproszenia na rozmowę albo wydarzenia się innych sytuacji ( które nie wykluczają z samej loterii, ale uniemożliwiają wzięcia udziału w aktualnej )
 8. No dobra... To chyba nie ma co się stresować za bardzo o przed tą rozmowa Byle nie zapomnieć żadnego dokumentów.
 9. Chyba nawet w DS-260 było o to pytanie ( proszę poprawić jeśli się mylę ). Więc kłamstwo z miejsca dyskwalifikuje
 10. Witam, nie znalazłem takiego tematu a myślę, że może okazać się w jakimś stopniu przydatny.Przeglądając forum widziałem, że mówiliście o niezgodności w dokumentach, ale co to konkretnie oznacza ? o jakich niezgodnościach mowa ? Ja w swoim DS-260 źle przetłumaczyłem nazwę szkoły ( zamiast junior high school napisałem secondary school, coś mi się ubzdurało ) i zadzwoniłem do ambasady żeby dowiedzieć się czy muszę teraz odblokowywać DS-260. Okazało się, że to jest na tyle mały błąd, że można to skorygować na rozmowie z konsulem. W każdym razie jakich jakie konsekwencję grożą, gdy ktoś czegoś czegoś zapomni i czego należy się wystrzegać na rozmowie ( albo i przed ) ?? Jaki wpływ ma rodzina w stanach przebywająca nielegalnie i czy nie zaszkodzimy im ( albo sobie ) mówiąc o nich kiedy się o nich spytają ?
 11. no i wszystko jasne, dziękuję za odpowiedzi
 12. Witam Czy po otrzymaniu zielonej karty można składać wniosek I-130 żeby ten długi proces już był " w trakcie" żeby w efekcie po otrzymaniu obywatelstwa móc ściągnąć mame, tate i brata ( z żoną ) ?
 13. DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany

  Mnie się udało za pierwszym razem
 14. DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany

  Przeszukałem cały DS-260 i nie znalazłem tam miejsca w którym proszą o podanie członków rodziny przebywających w USA, może ktoś mi wskazać gdzie to jest ?
×