Fremek

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O Fremek

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 1. Ale właśnie problem w tym, tak jak napisałem w pierwszym poście, nie zawarłem dziewczyny w DS-160 za namową znajomych "znawców" i nie wiem jak teraz z tego wybrnąć.
 2. Tak, będę miał szczegółowy. W takim razie próbować dopisywać te dziewczyne, czy zostawić jak jest? Czy taka zmiana może negatywnie wpłynąć na rozmowę?
 3. Chicago jest tak naprawdę dla mnie jedynie miejscem w które lece (stosunkowo tanie bilety). Mam nadzieje że tak krótki czas pobytu, bilet do Bostonu i ogólnie trasa podróży ich przekona że nie zamierzam tam zostać(pracować) . Niestety u mnie jest ten problem ze do tej pory nie podróżowałem zbyt dużo, mam nadzieje że to też nie będzie dużą ujmą.
 4. Nie podróżowałem. Natomiast jeżeli nie wpisałem jej w DS-160 jest sens o niej wspominać? Zmienić coś we wniosku? Złożyć od nowa? Jak najlepiej teraz to załatwić?
 5. Witam, moja sytuacja wygląda następująco: Moja dziewczyna jest aktualnie w Minnesocie, na programie Au Pair. Chciałbym odwiedzić ją w wakacje (aktualnie studiuje). Planuje lot do Chicago pod koniec sierpnia (pobyt 10-11 dni) i powrót. W tym czasie zwiedzanie samego Chicago, lot do Bostonu - ogólnie zwiedzanie. Poza dziewczyną nie mam nikogo w Chicago i znajomi poradzili mi aby we wniosku DS-160 nic o niej nie pisać. Jednak teraz nie jestem pewny czy był to dobry pomysł. Zaznaczyłem że nie mam jeszcze konkretnych planów, pobyt około dziesięciodniowy. Nie wiem jak teraz wybrnąć z sytuacji, aby dostać wizę. Mogę udokumentować to że się uczę, ponadto wziąć wyciąg z konta że stać mnie na taką podróż (opłaca się? Jeżeli tak to w języku ang?). Jednak jak wybrnąć z sytuacji aby dostać pozwolenie na wyjazd i jednocześnie nie odpaść już w Stanach na lotnisku? Powinienem wspomnieć o dziewczynie? Czy teraz już po herbacie i trzymać się wersji że wyjeżdżam sam? Czy ewentualny plan podróży, wykupiony bilet powrotny, wystarczająca ilość gotówki i jakieś rezerwacje moteli/hoteli wystarczą w USA? Z góry bardzo dziękuję za wszystkie porady.