oliwia2390

Użytkownik
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O oliwia2390

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Polska
 1. Dziękuje za informacje
 2. A jest taka możliwość , ze jedno z nas może być odesłane do Polski a drugie nie ? Co w takim przypadku ? Np jeśli mnie wpuszcza , a mojego chłopka nie , to ja mogę zrobić coś , żebym wracała z nim ? Jak to jest ?
 3. Witam , czy na lotnisku w USA do rozmowy z urzędnikiem mogę podejść z chłopakiem ? Lecimy razem na wakacje , starając się o wizę w Polsce , w ambasadzie do okienka podchodziliśmy razem . Teraz tez możemy razem ? Chłopak nie zna kompletnie angielskiego , tylko ja umiem .
 4. A duże jest prawdopodobieństwo , ze nas wezmą na taka szczegółowa kontrole do pokoju ?
 5. Jeszcze jedno pytanie , oni mogą sprawdzać nasze rezerwacje w hotelach ?
 6. Jednak zostaliśmy przy adresie hotelu , tak jak podawaliśmy na początku . To nasz pierwszy lot do stanów , bardzo się denerwujemy i dlatego wolimy jednak nie mieszać nic w tych adresach naszego pobytu .
 7. Tak ma obywatelstwo amerykańskie .
 8. Tak lecimy do tego samego miasta i w tym samym czasie co podawaliśmy w formularzu wizowym . Tylko chcemy zmienić miejsce gdzie się zatrzymamy . Czy lepiej powiedzieć , ze do hotelu ? Tylko , ze nie mamy rezerwacji . A lecimy już za 2 tygodnie .
 9. Witam , w lutym bieżącego roku dostaliśmy wraz z chłopkiem wizę turystyczna . We wniosku podawaliśmy , ze zatrzymany się w hotelu ( podaliśmy dokładne adres i nazwę ) . Teraz się trochę plany zmieniły i chcemy zatrzymać sie u naszej znajomej . Nie będzie z tym problemów ? Bo podczas kontroli na lotnisku w USA chcemy podać adres naszej znajomej a nie tego wcześniej wskazanego hotelu . Oni maja wgląd do całego naszego formularza wizowego ? Zmieniał ktoś tak dane ?