Skocz do zawartości

Felek07

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O Felek07

 1. Witam, w październiku wybieram się do USA i planuję wypożyczenie samochody. Słyszałem, że warto rezerwować przez polskie strony internetowe. I tak trafiłem na rentalcars.com. Zastanawiam się tylko, czy opłata, którą pokazuje wyszukiwarka aut jest całkowita. Niby jest napisane, że jest wliczone ubezpieczenie od skutków uszkodzenia i ochrona od kradzieży, więc w sumie to ubezpieczenie, które powinienem mieć. To możliwe, że kwota obejmuje cały okres wypożyczenia? Bo jak dla mnie jest za niska, ale może się mylę. No i Alamo to chyba jedyna wypożyczalnia, która nie pobiera opłaty za zwrot w innej lokalizacji.
 2. Witam, w październiku planuję wewnętrzny lot w USA z Las Vegas do Nowego Jorku. Sprawdziłem kilku przewoźników i JetBlue wydaje mi się najlepszy. Najtańsze bilety, bagaż 23 kg w cenie i chyba dość jasne zasady. Gdzieś wyczytałem też, że to jeden z najlepszych tanich przewoźników w USA. Potwierdzacie? Co sądzicie o JetBlue? I jeszcze jedno (przy okazji) - przeloty wewnętrzne odbywają się bez żadnych komplikacji dla obcokrajowców z wizą? Tzn. kupuję bilet na stronie przewoźnika, oddaje bagaż na taśmę i lecę? Czy to bardziej skomplikowane? Będę wdzięczny za pomoc:)
 3. Spanie na kempingach

  Witam wszystkich W październiku wspólnie ze znajomym wybieramy się m.in. do Kalifornii. Chcemy trochę zminimalizować koszty i kilka nocy przespać na kempingach, szczególnie w okolicach wybrzeża.Czy ktoś mógłby opowiedzieć jak to wygląda w Kalifornii? Zastanawia mnie, jaki jest koszt takiego noclegu, czy trzeba mieć swój namiot, czy nie (podobno można kupić w sklepie na miejscu za ok. 20$). Słyszałem, że jest tez opcja spania w domkach, ale to pewnie wyszłoby drożej. Polecacie jakieś kempingi na wybrzeżu? Okolice Big Sur lub nieco dalej w głąb stanu? Dodam, że Kalifornię odwiedzamy w połowie października - przejazd z San Francisco do Los Angeles (być może do San Diego) i dalej robimy Vegas i Kanion.
 4. Kiedy Lecisz?

  Wraz ze znajomym lecimy 13.10 z Warszawy do San Francisco (przez Frankfurt). Powrót z NY 30.10. Ktoś z was będzie leciał z nami?:)
×