Skocz do zawartości

Yaroslav Krupa

Użytkownik
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0
 1. Przeterminowany Paycheck

  Dziękuję za szybką odpowiedź, jeszcze mam pytanie odnośnie do załączników które będę musiał włożyć do koperty oprócz prośby o wystawienie nowego czeku i samego czeku. I chodziło mi o tą możliwą weryfikację tożsamości przez urząd skarbowy Colorado. Czy w tym przypadku oni skontaktują się ze mną przez e-mail z prośbą o wysłanie dodatkowych dokumentów (np. o skan paszportu) ?
 2. Przeterminowany Paycheck

  Data wydania paycheck'u jest(mm/dd/yy) 06/01/2017,dzisiaj jest 11/09/2017 i na górze paychek'u jest napisane void after 6 months,to chyba będzie jeszcze aktywny przez 21 dni,może Pani się w banku pomylila(myśląc, że 01 w dacie to był miesiąc,a nie dzień),albo czas dotarcia do USA jest więcej niż 21 dni i wtedy by dotarł tam już przeterminowany.
 3. Witam. Został mi przeterminowany Federalny Paycheck USA na około 7 dni i bank PKO nie przyjął go do realizacji. Otrzymałem ten Paycheck od Colorado Department of Revenue. Czyli teraz muszę wysłać go z powrotem na ten adres który jest napisany na paycheck'u z proszeniem o anulowanie i przesłanie aktualnego ? Jak wygląda ten proces i czy da sie otrzymać nowy paycheck w takiej sytuacji ? Jeżeli wygląda tak, jak opisałem powyżej, jakie do tego muszą być dodatkowe załączniki(może skany paszportu etc.,albo inne dokumenty potwierdzające tożsamość) ? Albo da się to jakoś załatwić elektronicznie przez web strone urzędu skarbowego colorado? Miał ktoś już taki problem? Przyjął mi bank tylko paycheck stanowy,ale też Pani przy kasie powiedziała, że trzeba czekać 6-8 tygodni i nie do końca wiadomo czy zrealizują go,bo też był prawie przeterminowany. Z góry dziekuję za info.
×