Skocz do zawartości

Zwrot Podatku A Internship


Dudi

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Czy bedac na internshipie mozna sie ubiegać o zwrot podatku w trakcie trwania programu? Mak ktoś jakieś wskazówki jak to zrobić jeżeli tak?:) A jeżeli nie to jak mam się rozliczyć? Z góry dziekuje za pomoc, bo jak narazie to jestem w lesie z tym podatkiem, pozdrawiam. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dudi,

po otrzymaniu W-2 od pracodawcy rozliczasz sie i tyle.

Sama tak zrobilam rok temu. W pazdzierniku 2006 rozpoczelam swoj internship..w styczniu dostalam W-2 a w lutym juz pieniadze mialam na koncie.

Jesli nie zdazysz do 15 kwietnia to ponoc sie czeka do nastepnego roku - chociaz ktos mi mowil, ze nawet papiery wyslane po tym okresie przyjmuja ale dluzej sie czeka- nie wiem czy to prawda!

pozdrawiam,

pata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dudi,

po otrzymaniu W-2 od pracodawcy rozliczasz sie i tyle.

Sama tak zrobilam rok temu. W pazdzierniku 2006 rozpoczelam swoj internship..w styczniu dostalam W-2 a w lutym juz pieniadze mialam na koncie.

Jesli nie zdazysz do 15 kwietnia to ponoc sie czeka do nastepnego roku - chociaz ktos mi mowil, ze nawet papiery wyslane po tym okresie przyjmuja ale dluzej sie czeka- nie wiem czy to prawda!

pozdrawiam,

pata

Rozliczac sie z podatkow mozesz zawsze i grubo po terminie, tylko, ze IRS moze konsekwencje finansowe wprowadzic za nieterminowe rozliczenie. A jak sie nalezy zwrot, to oczywiscie jest z czego odciagnac kare.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...