Skocz do zawartości

Zwrot Podatku


Rekomendowane odpowiedzi

czy potrzebuje W2 z pracy w ktorej pracowalam jeden dzien i zarobilam 48$ i nie wypłacilam paychecku bo przysłali mi go juz do polski i wlasciwie nie oplaca mi sie go realizowac,mialam jeszcze dwie inne prace, z nich juz dostalam w2.Chodzi mi o to czy do zwrotu podatku potrzebuje wszystkich W2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W-2 powinnas dostac od pracodawacy, niezaleznie od tego czy chcesz sie ubiegac o zwrot czy nie,

jesli pracodawca rozliczyl sie "z Ciebie" to i Ty powinnas sie rozliczyc z IRS - tak na logike rzecz biorac, zwrot podatku uzyskasz i z jednym W-2, ale pamietaj ze Twoim obowiazkiem nie jest "zwrot podatku" a rozliczenie sie z IRS jesli bedziesz miec ten dodatkowy W-2 to ja bym go rozliczyl - tak dla swietego spokoju ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Zrobilbym na Twoim miejscu tak jak mowi Rademedes.

Zorientuj sie czy nie mozesz uzyskac W2 w formie elektronicznej - w pliku pdf do wydrukowania w Polsce.

Jeden z moich W2 uzyskalem w taki wlasnie sposob ( getmyw2.com ) - nie wiadomo jednak czy Twoj pracodawca udostepnia dane w taki sposob.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...