Skocz do zawartości

Wynajem Samochodu - Chicago O`hare


DreedMed

Rekomendowane odpowiedzi

[da się;) nadal planujesz wyjazd do przetwórni?

a jak sie da to jak? juz nie planuje przetworni:D moj cel to QG:D

Oczywiscie, przeciez wypozyczalnie honoruja wiekszosc kart kredytowych.

No wlasnie nie jest to takie oczywiste, jak bylem dwa lata temu to przy wypozyczeniu konieczna byla karta debetowa (czytaj kredytowa:D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te karty kredytowe sa glownie po to, zeby za ewentualne szkody policzyc pozyczajacego samochod po fakcie (przy zawieraniu umowy wypozyczenia czesto podpisujemy cos w rodzaju zgody na obciazenie naszej karty w przypadku szkod), jakby to wygladalo z gotowka to nie wiem, ode mnie zawsze zadali karty (widac nie mialo wiekszego znaczenia czy debetowa czy kredytowa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli dla ciebie karta kredytowa to to samo co karta debetowa to raczej nie jestem w stanie ci pomoc.

dla Niego i dla wielu jest to to samo, bo w sklepie plastik to plastik i na wielu nie jest napisane czy to debet czy kredyt,

raz tez uslyszalem ze tylko kredytowe karty akceptuja, a nie debetowe, dalem debet i powiedzialem ze to kredyt i nie bylo problemu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest to "prawie" to samo, bo pamietam ze mozna bylo uzywac kredytowej jak debetowej i na odwrot(przy placeniu w sklepie trzeba bylo wybrac debit czy credit!) a roznilo sie to tylko limitem (na debit 500 USD a na credit 2500 USD).

Roznica taka ze debet to debet a karta kredytowa mozna wziasc kredyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...