Skocz do zawartości

Www.zwrotpodatku.pl Wasze Opinie


lipski

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich a szczególnie tych z doświadczeniem WAT. Czy ktoś w poprzednich latach starał się z firmą Tax Consulting (www.zwrotpodatku.pl) o zwrot kapustki ???? Poprosze o opinie na temat tej firmy. Pozdrawiam marzących o Ameryce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich a szczególnie tych z doświadczeniem WAT. Czy ktoś w poprzednich latach starał się z firmą Tax Consulting (www.zwrotpodatku.pl) o zwrot kapustki ???? Poprosze o opinie na temat tej firmy. Pozdrawiam marzących o Ameryce...

Witam...

Korzystałem z usług tej firmy i mogę ją polecić... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dostaliscie juz W2 ?? nie pamietam dokladnie kiedy w zeszlym roku dostalam w kazdym razie wlasnie na wyzej wymienionej stronce obilo mi sie o oko ze do konca stycznia pracodawca ma obowiazek rozeslac W2 a juz koniec lutego a tu nic jeszcze nie dostalam.... troche sie niepokoje bo za kazdym razem jak cos dostaje ze stanow moje dane z adresem jeszcze nigdy poprawnie nie byly napisane...

_____________________________

2006, 2007 -> w&t California

maj 2008 -> Chicago

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Zgadzam się z przedmówcą :)

Też polecam tą firmę - wszystko załatwiają, żadnych zastrzeżeń. Jeśli wynikają jakieś problemy niezależne od nich, a z winy USA to pomagają wszystko pozałatwiaćB) Warto!

WŁAŚNIE JA TEŻ BYŁEM Z KOLEGĄ I TEŻ NIE DOSTLAIŚMY JESZCZE ŻADNYCH DOKUMENTÓW ZWROTU PODATKÓW ? CZY MAMY GDZIE SIE O TO UPOMNIEĆ ? DODAM ZE ZREZYGNOWALISMY Z PRACY NA KTORA JECHALIŚMY PO 1,5 MMIECHA

ALE Z TEGO CO MI WIADOWMO TO POWINNI PRZYSŁAĆ JAKIES DOKUMENTY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

TAX Consulting - polecam, współpraca bez zarzutu, szybko, zawsze odpowiadali na moje wątpliwości, jeśli miałabym jeszcze raz wybierać zdecydowałabym się ponownie na tą firmę

W2 - mi w ogóle pracodawca nie przysłał, ale jeśli zamierzacie np. z TAX Consulting się rozliczać to W2 nie jest Wam potrzebne, wystarczy ostatni paycheck

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...