Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o podanie adresu do urzędu imigracyjnego w Miami.Chciałabym wysłać wniosek o BP żeby tam go złożyć musze najpierw wysłać opłate .Problem w tym że nie wiem na jaki adres i konto.W Miami będę b.krótko,dlatego nie chciałabym tracic czasu na poszukiwanie urzędu.Moze ktoś już załatwiał taką sprawę i może mi pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - jeżeli posiadasz (jak się domyślam) GC, to składasz I-131 na adres podany w instrukcji i NIE jest to Miami. Tu masz instrukcje do I-131 http://www.uscis.gov/files/form/I-131instr.pdf

Niezależnie od miejsca zamieszkania, wszystkie podania o Re-rentry Permit wysyła się tu:

USCIS Nebraska Service Center

P.O. Box 87131

Lincoln, NE 68501-7131

Po drugie - opłatę w formie czeku lub money order wysyłasz razem z podaniem. Płacisz zarówno za rozpatrzenie podania jak i za biometrics.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - jeżeli posiadasz (jak się domyślam) GC, to składasz I-131 na adres podany w instrukcji i NIE jest to Miami. Tu masz instrukcje do I-131 http://www.uscis.gov/files/form/I-131instr.pdf

Niezależnie od miejsca zamieszkania, wszystkie podania o Re-rentry Permit wysyła się tu:

USCIS Nebraska Service Center

P.O. Box 87131

Lincoln, NE 68501-7131

Po drugie - opłatę w formie czeku lub money order wysyłasz razem z podaniem. Płacisz zarówno za rozpatrzenie podania jak i za biometrics.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam za przekopiowanie odpowiedzi. cos mi sie zle kliknelo...

na stronie ktora podalas nie znalazlam informacji ile wyniosi biometric fee ani czy moge wyslac czek razem z I-131.Moj problem polega na tym ze w usa bede od 2-7 kwietnia 2008 i mam bardzo malo czasu na zalatwienie sprawy. Jesli moglabys jeszcze podac mi jakies szczegoly dotyczace tej oplaty?

Z gory ogromnie dziekuje

i jeszcz jedno pytanko: czy biometric fee ma byc na adres nebraska center?

wyczytalam jeszcze ze potrzebne jest spotkanie przed uiszczeniem oplaty... czy to pradwa.

Blagam o pomoc, za chwile wylatuje i nawet nie wiem czy mam jakies szanse na uzyskanie reentry permit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na stronie ktora podalas nie znalazlam informacji ile wyniosi biometric fee ani czy moge wyslac czek razem z I-131.Moj problem polega na tym ze w usa bede od 2-7 kwietnia 2008 i mam bardzo malo czasu na zalatwienie sprawy. Jesli moglabys jeszcze podac mi jakies szczegoly dotyczace tej oplaty?

W linku który podałam jest informacja tycząca opłaty, źle szukałaś. Na stronie 8 pod tytułem "What Is the Filing Fee?".

Opłata za rozpatrzenie podania wynosi 305 dolarów, opłata za biometrics 80 dolarów. Można zapłacić jednym czekiem lub money order - na sumę 385 dolarów. Czek lub money order wysyłasz w jednej kopercie z podaniem.

Pół roku temu zmieniły się przepisy, nadal możesz odebrać Biały Paszport w konsulacie w Polsce, ale po złożeniu podania musisz czekać na biometrics w USA. Na pewno będzie to kilka tygodni czekania, lepiej zaplanuj dłuższy pobyt, bo na 100% nie starczy tydzień.

i jeszcz jedno pytanko: czy biometric fee ma byc na adres nebraska center?

Czek lub money order wystawiasz na U.S. Department of Homeland Security. Adresu nie wpisujesz.

wyczytalam jeszcze ze potrzebne jest spotkanie przed uiszczeniem oplaty... czy to pradwa.

Nie. Będziesz miała wizytę w oddziale USCIS, ale po to by złożyć odciski palców i dopiero po złożeniu papierów i po opłaceniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...