Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko pojechalem do usa na wizie studenckiej J1 na 3-mc Work&travel w 2001 roku. Potem bylem nielegalnie do 2007 roku i przylecialem do londynu oczewiscie biala kartke podarlem. I mam pytanie czy mam szanse jakas zeby tam legalnie wrocic, pracuje i mieszkam w londynie i nie wiem czy trzymaja w ambasadzie informacje o moim nie legalnym pobycie i nie wiem gdzie by bylo lepiej stawac po wize czy w Polsce czy w Londynie. Jeszcze jedno placilem podatki przez 3 ostatnie lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze ze placiles podatki ale pracowales nielegalnie plus pobyt nielegalny.Mialbys duzeee czesc jakbys dostal wize i jeszcze zostal wpuszczony przez granice.Lepiej odluz wyjazd za pare lat lub tez wybierz sie gdzies inadziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. trudno powiedziec co na Ciebie maja, te podaki to swiadectwo o tym ze tam byles, swoja droga to zadne wytlumaczenie, ze placiles podatki, takie jest prawo, podatki placic trzeba, a juz zupelnie inna historia, ze nie miales prawa do pracy

2. nie ma znaczenia gdzie ubiegasz sie o wize, przynajmniej z punktu widzenia "co rzekomo na Ciebie maja", sa rozne odczucia jedni mowia ze lepiej w UK inni ze w Polsce,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...