Skocz do zawartości

Wat A Wyjazd Na Poza Usa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kolejny pościk i ważne pytanko. Czy jeśli jestem na WAT to mogę wyjechać poza stany w czasie trwania programu i wrocic do Stanow. Chcialabym wyjechac na jakies 10 dni na jamajke bądź do meksyku. Czy wiza J1 nie daje możliwości wielokrotnego przekraczania granicy? Z góry dziekuje za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiza J1 moze dawac lub nie mozliwosc ponownego wjazdu na terytorium USA. Sprawdz na swojej wizie.

Co do jednokrotnego wjazdu jesli mozliwy wjazd do Kanady i powrot do USA (pisalem o tym kilka dni wczesniej).

Nie wiem jak sprawa ma sie z Meksykiem, byc moze obowiazuja podobne przepisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie na mojej wizie tam gdzie jest napisane "entries" jest literka M czyli multiply czy cos takiego. Gdzies wyczytalem ze znaczy to ni mniej ni wiecej ze mozna kilkakrotnie przekraczac granice. Mam zamiar wybrac sie na Jamajke na jakies 10 dni i nie chce ryzykowac ze mnie tu nie wpuszcza. A czy moze ktos z Was wie gdzie nalezaloby sie dowiedziec o taka rzecz. Jakis departament, jakis urzad ktory powie mi wprost jak to wlasciwie jest???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...