Skocz do zawartości

Jak Kupić Iphone?


ingo

Rekomendowane odpowiedzi

Ktos tutaj jest w bledzie. Chodzi tutaj o inteligencje Amerykanow. Gdyby nie te zabezpieczenia to kazdy by mial iphona i by probowal go uruchomic z tmobile albo sprintem.

W lutym kupowalem iphone'a dla kolegi z Polski. Poszedlem do apple store i tam mi sugerowali podpisanie kontraktu, ale ja odmowilem. Wiadomo, ze iphone nie bedzie dzialal w innej sieci niz AT&T, stad tez sugestia by wziac kontrakt.

Moje 0.02 pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

...ale tu sie rozchodzi o iPhony 3G, z tymi poprzedniej generacji nie było większych problemów, sam kupiłem kilka i nikt mi nawet nie sugerował kontraktu. Teraz Apple zmienił zasady i podchodzi do nich bardziej restrykcyjnie. Co ma do tego inteligencja Amerykanów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos tutaj jest w bledzie. Chodzi tutaj o inteligencje Amerykanow. Gdyby nie te zabezpieczenia to kazdy by mial iphona i by probowal go uruchomic z tmobile albo sprintem.

W lutym kupowalem iphone'a dla kolegi z Polski. Poszedlem do apple store i tam mi sugerowali podpisanie kontraktu, ale ja odmowilem. Wiadomo, ze iphone nie bedzie dzialal w innej sieci niz AT&T, stad tez sugestia by wziac kontrakt.

Moje 0.02 pln

Po pierwsze iPhone'a 3G DA SIĘ ODBLOKOWAĆ i BĘDZIE działać w każdej innej sieci.. dużo osób ma iPhone'a 3G w T-Mobile

nie bedzie dzialac jedynie w sieci 3G T-Mobile i to wcale nie z powodu zadnych zabezpieczen.. ta siec i tak jest tylko w NYC wiec zadna strata jak tam nie mieszkasz ;)

wiec nie wiem dlaczego wymyslasz ze nie bedzie dzialal w innej sieci.

poza tym ze sprintem nie moze dzialac bo sprint to nie sieć GSM. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 7 miesięcy później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...