Skocz do zawartości

Jak Kupić Iphone?


ingo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 2 lata później...

Cześć, odświeżę trochę temat. Jak w tej chwili wygląda zakup Iphona w USA? Chodzi mi o wszelkie informacje tzn.

- gdzie najtaniej (będę w LV, LA, SF)?

- jaki model i za ile? czy warto napalać się na najnowszy?

- czy bez problemu będzie działał w PL?

- ile mogę przewieźć sztuk i jakieś triki w temacie :)

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnych trików. Jesli chodzi o generację to ja mam 4s i jestem zadowolona, nie chce na razie wymieniać, poczekam aż mi sie popsuje i raczej na najnowszy nie bede wymieniać, co najwyżej na 5. Te nowe mi sie nie podobają. Z zakupem wyglada tak, ze najlepiej zamówić na stronie Apple, bo wtedy masz gwarancje ze jest oryginalny. Możesz kupic na przykład tez przez eBaya albo Amazona, ale od razu powiem ze jesli chcesz nowy to bedzie cię to kosztowało tyle samo co w Polsce (moze troszkę taniej), a jesli chcesz duzo taniej to albo kupisz używanego lub refurbished (nie wiem jak to przetłumaczyć ale chodzi chyba o to ze jest składany), tylko nie masz gwarancji wtedy czy bedzie na 100% wszystko ok, czy nie bedzie go na czarnej liście, czy bedzie działał w Polsce. Ja dostałam "w schedzie" po chłopaku mojego iPhona, był w sieci at&t, zdjęłam simlocka przez internet (koszt 80zl) i działa mi bez zarzutu. Nie sugeruj sie niskimi cenami ktore znajdziesz na rożnych stronach, jak na przykład best buy bo to sa ceny z kontraktem, czyli bierzesz go na abonament i wtedy chyba z simlockiem na inne sieci. To chyba tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

refurbished (nie wiem jak to przetłumaczyć ale chodzi chyba o to ze jest składany)

To oznacza, ze byl uzywany, zwrocony i przywrocony do stanu, prawie, pierwotnego. Moze byc to zrobione przez fabryke lub sprzedawce. Glownie sa to rzeczy zwrocone przez kogos, kto sie rozmyslil po kilku dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak kupi taki z Verizona to zdecydowanie dzialac w PL nie bedzie bo jest CDMA.

Model kup sobie jaki chcesz - skad my mamy wiedziec jaki model ?

Starsze (4, 4S) z mala iloscia pamieci nie moga byc zupgradowane do iOS 8.x bo brakuje pamieci do instalacji systemu.

Osobiscie mialem dwa iphone'y (aktualnie mam firmowego) i czekam do daty upgrade'u zeby sie go pozbyc w cholere i wymienic na cos sensownego... Prywatnego tez kiedys mialem, po ~poltora roku home button dzialal co trzecie przycisniecie przez w zasadzie byl bezuzyteczny, a otworzyc go latwo zeby wyczyscic sie nie da. Zmienilem na SGS4 Active i dziala bez zadnych problemow do dzis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...