Skocz do zawartości

Wiza Dla Rodziny


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich internautów! Niedługo będę się starał o wizę turystyczną, a już na miejscu w USA chciałbym zamienić ją na pracowniczą. Jeżeli będzie OK, to chciałbym po roku ściągnąć rodzinę. Nie wiem tylko, czy lepiej, jak teraz sam wystąpię o wizę, a zona z dziećmi za rok, czy lepiej, jak zrobimy to teraz wszyscy razem, z tym,że na razie będę W USA sam. Czy ktoś miał może podobny dylemat i mógłby mi poradzić, co zrobić? Z góry dziękuję za pomoc. Jacek

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiesz ale zmienic status wizy w USA jest trudno no chyba ze jestes specjalista i do tego firma bedzie chciala sie w to bawic .

Po drugie jak zobacza w Ambasadzie ze chcecie poleciec na wizach turystycznych i tam zmieniac status to nie dostaniecie tych wiz i wtedy lepiej leciec juz na wizie pracowniczej z Polski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce cie zniechecac, ale szanse sa male ze znajdziesz pracodawce ktory bedzie chcial sie bawic w sponsorowanie ciebie -- to nie jest ani latwe ani przyjemne. A pracownikow z kwalifikacjami jak twoje jest tu duzo... Czy naprawde musi byc USA? Gospodarka jest tu slaba teraz, firmy zwalniaja ludzi, dolar leci w dol... ja na twoim miejscu bym myslala o Anglii lub Irlandii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...