Skocz do zawartości

Przyjazd Mamy Na Slub


Rekomendowane odpowiedzi

witam, niedlugo wychodze za maz w usa, mam pytanie jesli chodzi o przyjazd mamy, mama bedzie sie starac o wize turyst, chce przyjechac na tydzien. Czy lepiej wyslac jej dokumenty zaswiadzczajace ze corka wychodzi za maz i mama jedzie tylko na slub ? Czy lepiej po prostu powiedziec ze mama przyjezdza mnie odwiedzic i tyle? Jak latwiej bedzie mamie wize dostac? (nigdy w usa nie byla i nigdy o wize sie nie starala). Ja jestem tu od roku, na wizie studenckiej (status zmieniony z turystycznej) - Czy to moze zaszkodzic mamie w dostaniu teraz wizy albo mi gdybym kiedys starala sie o GC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma zlotego srodka na to co lepiej powiedziec bo to zalezy co Twoja mame trzyma w Polsce oraz jak wypadnie na samej rozmowie,wazne jest to aby byla naturalna oraz tez nie klamala bo to moze zle sie skonczyc.

Tobie Ona nie zaszkodzi jak sama sobie nie zaszkodzisz i np wyjdzie ze ten slub jest na papiery lub tez wyjda inne sprawy na rozmowie w sprawie GC.,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej powiedziec, ze odwiedzic. Choc i tak nie zdziwilabym sie jakby mama miala problemy przez to ze zmienilas status. Ale probowac warto.

Jednak na pewno niech nie wspomina, ze na slub corki jedzie. Przynajmniej takie moje zdanie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, dzieki, nadal nic nie wiem, jedna osoba pisze zeby mowila druga zeby nie:)

mama nie zamerza klamac, bo i po co, trzyma ja w polsce wszystko - praca i cala rodzina, chce przyjechac tu na tydzien.

ps. Agula, a znasz przypadki ze taka informacja mogla zaszkodzic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czego nie rozumiesz?

jesli ja np napisze Ci aby Twoja mama powiedziala nie prawde a Ona nie bedze mogla klamac to czy to bedzie w porzadku?raczej nie poniewaz ja nie znam Twojej mamy i nie wiem jak Ona sie zachowuje kiedy musi zataic pewne sprawy lub tez jak reaguje na stres lub tez czy moze wyjsc z pewnych pytan obronna reka .

Dobrze przeczytaj swoje 1 pytania i bedziesz wiedziec o czym ja pisze (czy ma powiedziec ze leci do mnie w odwiedziny czy tez na slub)

A co do tych przypadkow to bywaja takie ze Konsul nie wierzy np takiej mamie bo jesli Corka zrobila tak to czemu jej mama tak ma nie zrobic lub tez moze sobie zmienic status wizy,pozostac dluzej tak jak Corka.Nie sa to czeste przypadki ale na to trzeba zwrocic uwage .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mieszacie dziewczynie w glowie. Skoro wyjechalas na turystycznej i zmienilas ja na studencka a teraz chcesz wyjsc za maz to dla konsula jest sygnal, ze robisz wszystko zeby zostac w Stanach. Moja rada jest taka: mama mowi, ze leci do corki w odwiedziny na tydzien czy dwa i nie wdawac sie w szczegoly, ze slub, bo to mu sie napewno nie spodoba. Moim zdaniem jedynie jak ktos wylecial na narzeczenskiej to moga leciec do niego ludzie i mowic, ze na slub, bo to zrobil legalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z rybką. Mama zdecyzowanie nie powinna się chwalić informacją, ze córka wychodzi za mąż na statusie studenta (nie wizie studenckiej), i to po zmianie z wizy turystycznej. To nie jest preferowany przez USA sposób załatwiania sobie pobytu. Ja z tego właśnie względu nie zaprosiłam nikogo z rodziny na ślub, bo wiem, że to tylko utrudniłoby rodzinie dostanie wiz turystycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...