Skocz do zawartości

Praktyki W It, Wymagania


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Pozdrawiam wszystkich. Mam do was pytanie:

Czy ktos z was mial juz kiedys praktyke 18 miesieczna w firmie USA w branzy IT? Chodzi o to ze za pare miechow jade na takowa, ale problem jest taki, ze nie wiem czego beda wymagali na takiej praktyce.

Staralem sie opisac moja osobe bez sciemniania, mam troche doswiadczenia i umiejetnosci ale nie jestem profesionalista - w sumie pozycja w firmie to trainee, wiec nie wiem czy wymagac beda czegos konkretnego czy to bedzie raczej przyuczanie na poczatku. Placa raczej marnie, ale nie jade tam zarabiac pieniedzy tylko po nowe doswiadczenia.

Nie chce przyjechac i po paru dniach dostac bilecik powrotny :).

Jakby ktos moglby odpowiedziec mi na te pytania to bylbym wdzieczny, moze jakies relacje jak to bylo na waszych praktykach itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam,

Otoz jest bardzo roznie i to zalezy od pozycji - jej dokadnego opisu. Nazwa Programu (Internship czy Training) to taki troche relikt. Bardzo wielu ludzi wyjezdza na Program z kilkuletnim profesjonalnym doswiadczeniem na oferty gdzie takie doswiadczenie jest wymagane i firmy chca traktowac "przyjezdnego" jako zwyklego pracownika, a przy najmniej nie na zadnych specjalnych prawach.

Cos o tym wiem, pracuje w firmie, ktora kontaktuje sie z firmami, zeby je do programu nazwijmy to "zaproscic" (firma nie jest sponsorem, ale ma baze ofert, z ktorymi nastepnie dzieli sie z biurami poza USA aby one znalazly pasujacych kandydatow).

W Twoim przypadku jak mowilam - wszystko zalezy od opisu Twojej oferty i kogo firma szukala i kogo teraz oczekuje.

Pzdr,

K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...