Skocz do zawartości

Jak Dostać Wizę I Jak W Ogóle Się Za To Zabrać?


Rekomendowane odpowiedzi

Po liceum razem z moim chłopakiem chciałam wyjechać do Nowego Jorku do pracy, ale legalnie nie na czarno. I zostać tam, mieszkać, pracować. Potrzebna mi będzie wiza, ale ani nie będę studentką więc o wizę studencką nie mogę się starać, i chcę zostać na dłużej więc wiza turystyczna też odpada. Nie mam tam ani rodziny ani znajomych, więc nie mogę dostać od nikogo zaproszenia. Więc w takim razie co mam zrobić żeby dostać wizę? Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiza studencka jest po to aby sie uczyc w USA legalnie a nie dlatego ze sie uczysz w Polsce ..

Jesli chcesz legalnie pracowac to jest od tego wiza pracownicza ale cos widze ze masz male szanse na taka wize bo jaki bedziesz miec zawod oraz doswiadczenie po liceum...Wiecej sie dowiesz na Forum w dziale o wizach pracowniczych .

Nastepny mit to zaproszenie,,,nie jest juz wogole potrzebne aby jechac tam w celach turystycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz napisac dokladnie jaki typ pracy masz na mysli. Czy Ty i Twoj chlopak skonczyliscie studia i macie udokumentowane wyksztalcenie?

Mozecie zerknac na wizy H2B, niektore biura maja w ofercie odpowiednie programy - http://www.google.com/search?client=opera&...-8&oe=utf-8 - trzeba jednak spelnic kilka warunkow (o ktorych przeczytasz zapoznajac sie z programami H2B).

Inna wersja to znalezienie w USA pracodawcy (jeszcze z Polski), ktory bedzie bardzo zainteresowany zatrudnieniem Was i zrobi duzo, aby moc przyjac Was do siebie. Jest to dosc ciezka i czasochlonna procedura, efekt nie zalezy tylko od pracodawcy - prawda jest tez taka, ze musielibyscie byc (z jakiegos powodu) bardzo atrakcyjnymi pracownikami, aby pracodawca zdecydowal sie na pomoc w zalatwieniu formalnosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...