Skocz do zawartości

Ulubione Seriale


Jackie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 548
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

"Vikings".

Zaczęłam ogladać przypadkowo, przeglądając Amazon Instant Video. Jestem fanką!

Pierwsze 4 odcinki mozna obejrzeć na darmo na stronie ww History Channel: http://www.history.com/shows/vikings/videos/vikings-ep-4-trial?m=512650e03091a

Serial nie do końca poprawny historycznie, ale i bez wiekszych nonsensów. Polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne zdjecia, doskonale plenery, ale caly czar pryska gdy 12- latek mowi: "moi rodzice sa teraz zajeci, uprawiaja sex"

Rzecz dzieje sie w roku 793 n.e.

Czytałeś "Krystynę, córkę Lavransa"? Nawet jakiś czas później, gdy Skandynawię opanowało chrześcijaństwo, zupełnie normalną rzeczą było uprawianie seksu przez małżonków przy dzieciach. O czy nazywali to "seksem" to naturalnie inna para kaloszy ;)

Tak czy owak, przyjemnie popatrzeć na film o Wikingach, którzy nie biegają w hełmach z rogami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... zupełnie normalną rzeczą było uprawianie seksu przez małżonków przy dzieciach. O czy nazywali to "seksem" to naturalnie inna para kaloszy ;)

i o to mi wlasnie chodzi, nie wymagam, zeby synek mowil o "chedozeniu" ale jest sporo angielskich okreslen na "sex", ktore nie brzmia tak wsploczesnie.

Tak czy owak, przyjemnie popatrzeć na film o Wikingach, którzy nie biegają w hełmach z rogami.

Pelna zgoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Flash Forward podobno zdjęli bo zakładali że dużo więcej osób będzie oglądać też uważam że bez sensu zrobili pewnie jakby nabrało większego rozgłosu to poszłoby w świat :). Sprawdzę te co napisałas nie ogladałem żadnego z nich jak do tej pory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...